Osiedle Łupińskiego

ARCHIWALNA

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez P.H.U."KONSTANS"- K. Król

Na pytania w sprawie ofert odpowiadają deweloperzy. Korzystanie z portalu jest całkowicie bezpłatne.
Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

UWAGA!

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 256 mieszkań w najbliższej okolicy! Zobacz wszystkie

Zobacz inne etapy inwestycji Osiedle Łupińskiego

Osiedle Łupińskiego II etap

Inwestycja Osiedle Łupińskiego II etap znajduje się w Mińsku Mazowieckim, ul. Łupińskiego (21,8 km od Warszawy), została zrealizowana przez dewelopera P.H.U."KONSTANS"- K. Król. Inwestycja Osiedle Łupińskiego II etap została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2017 roku. Inwestycja składa się z 2 budynków wielorodzinnych, w których łącznie znajduje się 101 lokali mieszkalnych o powierzchni 61 metrów kwadratowych. Budynki posiadają do 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Miński, Mińsk Mazowiecki, ul. Łupińskiego (21,8 km od Warszawy)

Inwestycja polecana

Osiedle Łupińskiego II etap
 • Gotowe do zamieszkania
 • Powierzchnia: 61 m2
 • Liczba pokoi: 2
P.H.U."KONSTANS"- K. Król
Inwestycja sprzedana

Najbliższe inwestycje

Osiedle Pod Klonami VIII (1,7 km dalej)

Inwestycja Osiedle Pod Klonami VIII znajduje się w Mińsku Mazowieckim, ul. Klonowa 21 (20,4 km od Warszawy), jest realizowana przez dewelopera P.H.U. Partner. Inwestycja Osiedle Pod Klonami VIII jest w trakcie budowy z planowanym na 2 kw. 2020 roku terminem oddania do użytkowania. Inwestycja składa się z 7 budynków wielorodzinnych, w których znajdują się lokale o powierzchniach od 27 do 89 metrów kwadratowych. Budynki posiadają do 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem.

Miński, Mińsk Mazowiecki, ul. Klonowa 21 (20,4 km od Warszawy)
Ceny od: 4 700 zł/m2

Inwestycja polecana

Osiedle Pod Klonami VIII
 • Termin oddania: 2 kw. 2020
 • Liczba mieszkań: 32
 • Powierzchnia: 27 - 89 m2
 • Liczba pokoi: 1 - 4
P.H.U. Partner
Mieszkania spełniające kryteria

Warszawska 141 (1,9 km dalej)

Inwestycja Warszawska 141 znajduje się w Mińsku Mazowieckim, ul. Warszawska 141 (19,9 km od Warszawy), została zrealizowana przez dewelopera P.H.U. Partner. Inwestycja Warszawska 141 została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2019 roku. Inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego, w którym łącznie znajduje się 36 lokali mieszkalnych o powierzchniach od 47 do 83 metrów kwadratowych. Budynki posiadają do 4 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Miński, Mińsk Mazowiecki, ul. Warszawska 141 (19,9 km od Warszawy)
Ceny od: 5 600 zł/m2

Inwestycja polecana

Warszawska 141
 • Gotowe do zamieszkania
 • Liczba mieszkań: 12
 • Powierzchnia: 47 - 83 m2
 • Liczba pokoi: 2 - 4
P.H.U. Partner
Mieszkania spełniające kryteria

Spółdzielcza 24 (1,9 km dalej)

Inwestycja Spółdzielcza 24 znajduje się w Mińsku Mazowieckim, ul. Spółdzielcza 24 (19,8 km od Warszawy), jest realizowana przez dewelopera Remex. Inwestycja Spółdzielcza 24 jest w trakcie budowy z planowanym na 2 kw. 2020 roku terminem oddania do użytkowania. Inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego, w którym łącznie znajduje się 91 lokali mieszkalnych o powierzchniach od 27 do 80 metrów kwadratowych. Budynki posiadają do 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Miński, Mińsk Mazowiecki, ul. Spółdzielcza 24 (19,8 km od Warszawy)

Inwestycja polecana

Spółdzielcza 24
 • Termin oddania: 2 kw. 2020
 • Liczba mieszkań: 9
 • Powierzchnia: 27 - 80 m2
 • Liczba pokoi: 1 - 4
Remex
Mieszkania spełniające kryteria

W Mińsku Mazowieckim przy ul. Warszawskiej 252 oddany został do użytku kameralny, jedno-klatkowy budynek mieszkalny z garażem podziemnym. W skład tego budynku wchodzi 49 lokali mieszkalnych. Budynek ten wyróżnia się wysoką jakością wykonania, ciekawą architekturą oraz przystępnymi cenami.

Inwestycja zrealizowana została na gruncie będącym własnością P.H.U. "KONSTANS'- K. Król , bez kredytowania i obciążeń hipotecznych. Mieszkania wraz z udziałem w części gruntu, przekazywane są notarialnie, jako własność hipoteczna.

Mieszkania dostępne w programie MDM

Inwestycja Osiedle Łupińskiego znajduje się w Mińsku Mazowieckim, ul. Warszawska 252 (21,7 km od Warszawy), została zrealizowana przez dewelopera P.H.U."KONSTANS"- K. Król.

Inwestycja Osiedle Łupińskiego została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2015 roku.

Cały projekt składa się z 49 nowych mieszkań . Budynek posiada od 1 do 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Osiedle Łupińskiego pozostało na sprzedaż 0 mieszkań .

Dla przyszłych mieszkańców deweloper P.H.U."KONSTANS"- K. Król przewidział również:

 • miejsca postojowe podziemne (17 miejsc).

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

None

Czytaj więcej

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji: rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2013 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2015 roku.
Liczba budynków: cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji: budynek posiada od 1 do 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań: cała inwestycja składa się z 49 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń: informacja u dewelopera.
Standard wykończenia:
standard deweloperski.
Rodzaj własności: informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe: nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie: posiada.
Miejsca postojowe: w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne (17 miejsc).
Udogodnienia: plac zabaw, teren ogrodzony, internet, winda.
Przyroda: informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Osiedle Łupińskiego

Mińsk Mazowiecki to miasto we wschodniej części województwa mazowieckiego, położone w odległości 38 km od centrum Warszawy. Na obszarze o powierzchni ok. 13 km2 zamieszkuje prawie 40 tys. mieszkańców. W mieście dominuje niska zabudowa handlowo-usługowa i mieszkaniowa, na którą składają się bloki o 2 lub 4 kondygnacjach i domy jednorodzinne. Występuje tutaj zarówno dawne drewniane budownictwo, jak i socrealistyczne czy nowoczesne obiekty. Zabytkami są stylowe wille, kamienice i pałace, np. Pałac Dernałowiczów i Pałac Łubieńskich. W części południowej znajdują się zakłady przemysłowe, m.in. Fabryka Urządzeń Dźwigowych, Harper Hygienics i zakłady obuwia Bartek. Zieleń miejska to skwery i tereny leśno-parkowe, jak Park Dernałowiczów czy Leśnictwo Stankowizna, a także łąki i lasy należące do Mińskiego Obszaru Chronionego Krajobrazu.

Komunikacja

Najważniejszą arterią Mińska Mazowieckiego jest ul. Warszawska, stanowiąca fragment drogi krajowej nr 92 (Rzepin – Poznań – Warszawa). Przez miasto przebiega również droga krajowa nr 50, a północną obwodnicą jest autostrada A2, będąca częścią trasy międzynarodowej E30. Zarówno transport lokalny, jak i miejski, obsługiwany jest przez autobusy PKS, a dogodnym sposobem komunikacji z Warszawą jest transport kolejowy (40 pociągów osobowych dojeżdżających do centrum stolicy).

Edukacja

W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Łupińskiego znajduje się 9 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Przedszkole Miejskie nr 6 w odległości 200 m, Prywatne Przedszkole "Krasnalek" w odległości 600 m, Zespół Szkół im. M. Skłodowskiej-Curie w odległości 1 000 m.

Opieka medyczna

Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu placówki, tj.: w odległości 300 m Jaśminova, w odległości 400 m Kowalska Barbara, mgr farm. Apteka, w odległości 650 m AKS Samir.

Sklepy i usługi

W okolicy znajdują się sklepy: Urząd Pocztowy Mińsk Mazowiecki 1. Filia w odległości 400 m, Poczta Polska" S.A. Urząd Pocztowy Mińsk Maz. 1 Filia w odległości 400 m, Euronet Polska Sp. z o. o. w odległości 500 m.

Sport

W najbliższej okolicy inwestycji znajduje się: AKS SAMIR w odległości 650 m, Miński Klub Sportowy TAEKWON-DO w odległości 1 000 m.

Data publikacji: 20 maja 2013 11:05

Data aktualizacji: 24 listopada 2017 13:20

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie

Nie masz czasu przeglądać wszystkich ofert?
Powiedz nam, jakiego mieszkania szukasz, a my znajdziemy je dla Ciebie.

Etap 1 z 3

Wybierz lokalizację

Liczba pokoi, która mnie interesuje:

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5+

Twój maksymalny budżet