Apartamenty przy ul. Łużyczan

Oferta archiwalna

Lublin, ul. Łużyczan 19

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 1556 ofert w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Apartamenty przy ul. Łużyczan

10 zdjęć

Apartamenty przy ul. Łużyczan
Apartamenty przy ul. Łużyczan
Apartamenty przy ul. Łużyczan
Apartamenty przy ul. Łużyczan

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • teren ogrodzony
  • winda
  • rowerownia
  • Standard deweloperski podwyższony

Rekreacja

  • plac zabaw

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2011 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2014 roku.

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.

Liczba kondygnacji:

budynek posiada 2 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 22 lokali mieszkalnych.

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 260 do 470 cm wysokości.

Standard wykończenia

standard deweloperski podwyższony

Winda do garażu, plac zabaw, ogrodzenie, system jednego klucza, rowerownia i wózkownia. W lokalach piec gazowy dwufunkcyjny, mahoniowe, drewniane okna, okna dachowe domykane elektrycznie, sterowane pilotem.

Konstrukcja budynku

- ławy i stopy fundamentowe, ściany piwnic i parteru, klatki schodowe - żelbetowe monolityczne; stropy - żelbetowe, płytowe; konstrukcja galerii - żelbetowa; ściany kondygnacji nadziemnych wewnętrzne i zewnętrzne MUROWANE Z CEGŁY SILKA

Dach

- konstrukcja drewniana na płatwiach stalowych, pokrycie blachą tytanowo-cynkową, rury spustowe z systemowym ogrzewaniem

Stolarka okienna

- okna i drzwi balkonowe - DREWNIANE Z MAHONIU MERANTI, TRZYSZYBOWE (parter - szkło bezpieczne), nawiewniki higrosterowane; OKNA DACHOWE DREWNIANE – STEROWANIE ELEKTRYCZNE; drzwi zewnętrzne wejściowe do klatek schodowych i do mieszkań (przedsionka) - aluminiowe szklone szkłem bezpiecznym; brama wjazdowa do parkingu podziemnego - segmentowa, sterowana pilotem

Posadzka

- lokale - cementowe, klatki schodowe i galeria - płytki gresowe, pomieszczenie parkingowe - kostka

Parapety zewnętrzne

blacha powlekana

Parapety wewnętrzne

konglomerat

Instalacje

-wody zimnej i kanalizacji miejskie, gazowa, centralnego ogrzewania i ciepłej wody - z indywidualnego kotła dwufunkcyjnego z zamkniętą komorą spalania, -elektryczna z osprzętem, videodomofonowa, telefoniczna,

Wentylacja

- lokali - grawitacyjna, pomieszczenia parkingowego - mechaniczna powiązana z instalacją detekcji i sygnalizacji poziomu tlenku węgla

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera.

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych.

Komórki lokatorskie:

posiada (9)

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne .
  • miejsca postojowe podziemne (30 miejsc) .

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się rzeka

Opis inwestycji

22 apartamenty wybudowano pod numerem 19, przy niewielkiej, cichej ulicy Łużyczan, biorącej początek od ulicy Nałęczowskiej w Lublinie. Budynek w sąsiedztwie wyłącznie niskiej zabudowy oraz w otulinie rzeki Czechówki. W pobliżu przystanek komunikacji miejskiej, blisko do ul Głębokiej i al Kraśnickiej.

Elegancka bryła, nowoczesne materiały, stal, szkło, przestrzeń. Winda zjeżdżająca do garażu, system jednego klucza, plac zabaw, zieleń, ogrodzony teren, nasadzenia, wideodomofon.

W ofercie mamy obecnie mieszkania o powierzchni od 92 do 107 metrów kwadratowych oraz o zróżnicowanych planach, co ułatwi przyszłemu właścicielowi możliwość kształtowania mieszkania zgodnie z własnym gustem i potrzebami. Z rozmysłem zrezygnowaliśmy z budowania mieszkań o małej powierzchni, zakładając, iż nasz Klient oczekuje w swoim domu i otoczeniu spokoju i ciszy.

Inwestycja jest zakończona i oddana do użytkowania.

Inwestycja Apartamenty przy ul. Łużyczan znajduje się w Lublinie, ul. Łużyczan 19 (5.1 km od centrum Lublina), została zrealizowana przez PBS Atrium Sp. z o.o.

Inwestycja Apartamenty przy ul. Łużyczan została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2014 roku.

Cały projekt składa się z 22 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 2 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Apartamenty przy ul. Łużyczan nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców PBS Atrium Sp. z o.o. przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne null
  • miejsca postojowe podziemne (30 miejsc)

W inwestycji znajduje się 9 komórek lokatorskich.

Lokalizacja inwestycji

Lublin jest miastem powiatowym i stolicą woj. lubelskiego. To największy ośrodek miejski wschodniej Polski. Ze względu na bliskość Ukrainy i Białorusi, miasto wyróżnia się wielokulturowością, co widoczne jest m.in. w stylistyce architektonicznej miasta. Typ zabudowy jest natomiast zależny od dzielnicy, np. na Starym Mieście przeważają zabytkowe kamienice, Rury składają się niemal z samych osiedli mieszkalnych, a Zemborzyce to spokojna okolica otoczona przyrodą. Lublin to także ważny ośrodek akademicki. Mieści się tu kilkanaście szkół wyższych, takich jak Politechnika Lubelska, Uniwersytet Medyczny i Katolicki Uniwersytet Lubelski Jana Pawła II. Jest tu też kilkanaście szpitali, w tym kilka szpitali wojewódzkich i klinicznych. Pod względem rekreacyjnym miasto słynie z dróg rowerowych o łącznej długości ok. 100 km. Kwitnie tu życie kulturalne, działa filharmonia, wiele kin i teatrów. Mieści się tu również kilka galerii handlowych. Prężnie funkcjonuje komunikacja miejska, w tym trolejbusy, a z resztą kraju Lublin łączą dwie drogi krajowe, droga ekspresowa i okoliczna sieć ponad kilkunastu przecinających się dróg wojewódzkich.

Komunikacja

Lublin jest jedynym miastem na wschodzie Polski tak dobrze skomunikowanym z innymi częściami kraju. Przez jego centrum przechodzą drogi krajowe nr 19 i 82, a częścią wschodniej i całą północną granicą biegnie droga ekspresowa S12, która na tym odcinku jest fragmentem europejskiej trasy E373. Przez miasto biegnie też kilka dróg wojewódzkich (nr 809, 822, 830, 835, 747), ale w promieniu ok. 15 km od miasta biegną też drogi wojewódzkie nr 820, 828, 829, 834, 836, 837, 860. Cechą szczególną komunikacji miejskiej są tu - kursujące obok autobusów - trolejbusy, które jeżdżą tylko po trzech polskich miastach.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Apartamenty przy ul. Łużyczan?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Apartamenty przy ul. Łużyczan mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 260 metrów od inwestycji Apartamenty przy ul. Łużyczan znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - 6321 - Sobótki NŻ 01.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Apartamenty przy ul. Łużyczan w odległości 510 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 28.10.2013
Data aktualizacji: 22.11.2022

Pobliskie Lokalizacje

Inwestycje w pobliżu w Lublinie

Oferty w Lublinie

Pozostałe oferty

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: