Apartamenty przy ul. Łużyczan

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez PBS Atrium Sp. z o.o.

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 1804 oferty w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

 • Hvile Park(1.1 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Lublin, ul. Nałęczowska 175 (6.2 km od centrum Lublina)
  Hvile Park
  Termin oddania: 1 kw. 2020
  Liczba mieszkań: 10
  Powierzchnia: 48 - 121 m2
  Liczba pokoi: 2 - 5
  Hvile Park Sp. z o.o. S.K.
 • Studio Residence(1.5 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Lublin, ul. Nałęczowska 18a (3.6 km od centrum Lublina)
  Studio Residence
  Termin oddania: 1 kw. 2020
  Liczba mieszkań: 54
  Powierzchnia: 26 - 85 m2
  Liczba pokoi: 1 - 4
  Studio Residence Sp. z o o.o. Sp. k.
 • Apartamenty Nałęczowska I(1.5 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Lublin, ul. Nałęczowska 18 (3.6 km od centrum Lublina)
  Apartamenty Nałęczowska I
  Gotowe do zamieszkania
  Liczba mieszkań: 13
  Powierzchnia: 85 - 104 m2
  Liczba pokoi: 4
  „Centrum Zana Holding” Sp. z o.o. Sp. k.

Opis Inwestycji

22 apartamenty wybudowano pod numerem 19, przy niewielkiej, cichej ulicy Łużyczan, biorącej początek od ulicy Nałęczowskiej w Lublinie. Budynek w sąsiedztwie wyłącznie niskiej zabudowy oraz w otulinie rzeki Czechówki. W pobliżu przystanek komunikacji miejskiej, blisko do ul Głębokiej i al Kraśnickiej.Elegancka bryła, nowoczesne materiały, stal, szkło, przestrzeń. Winda zjeżdżająca do garażu, system jednego klucza, plac zabaw, zieleń, ogrodzony teren, nasadzenia, wideodomofon.W ofercie mamy obecnie mieszkania o powierzchni od 92 do 107 metrów kwadratowych oraz o zróżnicowanych planach, co ułatwi przyszłemu właścicielowi możliwość kształtowania mieszkania zgodnie z własnym gustem i potrzebami. Z rozmysłem zrezygnowaliśmy z budowania mieszkań o małej powierzchni, zakładając, iż nasz Klient oczekuje w swoim domu i otoczeniu spokoju i ciszy.Inwestycja jest zakończona i oddana do użytkowania.

Inwestycja Apartamenty przy ul. Łużyczan znajduje się w Lublinie, ul. Łużyczan 19 (5.1 km od centrum Lublina), została zrealizowana przez dewelopera PBS Atrium Sp. z o.o..

Inwestycja Apartamenty przy ul. Łużyczan została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2014 roku.

Cały projekt składa się z 22 nowych mieszkań w tym 14 lokali typu apartament, znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 2 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Apartamenty przy ul. Łużyczan pozostało na sprzedaż 0 mieszkań o powierzchniach od 92 do 108 metrów kwadratowych.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper PBS Atrium Sp. z o.o. przewidział również:

 • miejsca postojowe podziemne (30 miejsc)
 • miejsca postojowe naziemne

W inwestycji znajduje się 9 komórek lokatorskich.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2011 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2014 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:budynek posiada 2 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 22 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 260 do 470 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski podwyższony
Winda do garażu, plac zabaw, ogrodzenie, system jednego klucza, rowerownia i wózkownia. W lokalach piec gazowy dwufunkcyjny, mahoniowe, drewniane okna, okna dachowe domykane elektrycznie, sterowane pilotem.
Konstrukcja budynku
- ławy i stopy fundamentowe, ściany piwnic i parteru, klatki schodowe - żelbetowe monolityczne; stropy - żelbetowe, płytowe; konstrukcja galerii - żelbetowa; ściany kondygnacji nadziemnych wewnętrzne i zewnętrzne MUROWANE Z CEGŁY SILKA
Dach
- konstrukcja drewniana na płatwiach stalowych, pokrycie blachą tytanowo-cynkową, rury spustowe z systemowym ogrzewaniem
Stolarka okienna
- okna i drzwi balkonowe - DREWNIANE Z MAHONIU MERANTI, TRZYSZYBOWE (parter - szkło bezpieczne), nawiewniki higrosterowane; OKNA DACHOWE DREWNIANE – STEROWANIE ELEKTRYCZNE; drzwi zewnętrzne wejściowe do klatek schodowych i do mieszkań (przedsionka) - aluminiowe szklone szkłem bezpiecznym; brama wjazdowa do parkingu podziemnego - segmentowa, sterowana pilotem
Posadzka
- lokale - cementowe, klatki schodowe i galeria - płytki gresowe, pomieszczenie parkingowe - kostka
Parapety zewnętrzne
blacha powlekana
Parapety wewnętrzne
konglomerat
Instalacje
-wody zimnej i kanalizacji miejskie, gazowa, centralnego ogrzewania i ciepłej wody - z indywidualnego kotła dwufunkcyjnego z zamkniętą komorą spalania, -elektryczna z osprzętem, videodomofonowa, telefoniczna,
Wentylacja
- lokali - grawitacyjna, pomieszczenia parkingowego - mechaniczna powiązana z instalacją detekcji i sygnalizacji poziomu tlenku węgla
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:posiada (9).
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne (30 miejsc).
 • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia: plac zabaw, teren ogrodzony, przystosowane dla niepełnosprawnych, winda, rowerownia, videodomofon, własna kotłownia.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się rzeka.

Lokalizacja inwestycji Apartamenty przy ul. Łużyczan

Lublin jest miastem powiatowym i stolicą woj. lubelskiego. To największy ośrodek miejski wschodniej Polski. Jego obszar wynosi 147,5 km2, a mieszka tu 347 678 osób. Ze względu na bliskość Ukrainy i Białorusi, miasto wyróżnia się wielokulturowością, co widoczne jest m.in. w stylistyce architektonicznej miasta. Typ zabudowy jest natomiast zależny od dzielnicy. Np. na Starym Mieście przeważają zabytkowe kamienice, Rury składają się niemal z samych osiedli mieszkalnych, a Zemborzyce to spokojna okolica otoczona przyrodą. Lublin to ważny ośrodek akademicki. Mieści się tu 12 szkół wyższych, a m.in. Politechnika, Uniwersytet Medyczny i KUL. Jest tu też 10 szpitali, w tym dwa wojewódzkie i trzy kliniczne. Pod względem rekreacyjnym miasto słynie z dróg rowerowych o łącznej długości ok. 100 km. Kwitnie tu życie kulturalne, działa filharmonia, 11 kin i 40 teatrów. Mieści się tu 8 galerii handlowych. Prężnie funkcjonuje komunikacja miejska, w tym trolejbusy, a z resztą kraju Lublin łączą 2 drogi krajowe, droga ekspresowa i okoliczna sieć ponad 10 przecinających się dróg wojewódzkich.

Komunikacja

Lublin jest jedynym miastem na wschodzie Polski tak dobrze skomunikowanym z innymi częściami kraju. Przez jego centrum przechodzą drogi krajowe nr 19 i 82, a częścią wschodniej i całą północną granicą biegnie droga ekspresowa S12, która na tym odcinku jest fragmentem europejskiej trasy E373. Przez miasto biegnie też 5 dróg wojewódzkich (nr 809, 822, 830, 835, 747), ale w promieniu ok. 15 km od miasta biegną też drogi wojewódzkie nr 820, 828, 829, 834, 836, 837, 860. Cechą szczególną komunikacji miejskiej są tu - kursujące obok autobusów - trolejbusy, które jeżdżą tylko po trzech polskich miastach.

W odległości 100 metrów od inwestycji Apartamenty przy ul. Łużyczan znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny Klonowa 02.

Data publikacji: 28.10.2013

Data aktualizacji: 07.05.2018

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie