Apartamenty przy ul. Łużyczan

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez PBS Atrium Sp. z o.o.

Na pytania w sprawie ofert odpowiadają deweloperzy. Korzystanie z portalu jest całkowicie bezpłatne.

UWAGA!

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 1 076 mieszkań w najbliższej okolicy! Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

Hvile Park (1,1 km dalej)

Inwestycja Hvile Park znajduje się w Lublinie, ul. Nałęczowska 175 (6,2 km od centrum Lublina), jest realizowana przez dewelopera Hvile Park Sp. z o.o. S.K.. Inwestycja Hvile Park jest w trakcie budowy z planowanym na 1 kw. 2020 roku terminem oddania do użytkowania. Inwestycja składa się z 2 budynków wielorodzinnych, w których łącznie znajduje się 38 lokali mieszkalnych o powierzchniach od 41 do 121 metrów kwadratowych. Budynki posiadają do 3 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Lublin, ul. Nałęczowska 175 (6,2 km od centrum Lublina)

Inwestycja polecana

Hvile Park
 • Termin oddania: 1 kw. 2020
 • Liczba mieszkań: 38
 • Powierzchnia: 41 - 121 m2
 • Liczba pokoi: 2 - 5
Hvile Park Sp. z o.o. S.K.
Mieszkania spełniające kryteria

Mikroapartamenty Warszawska 96 (1,2 km dalej)

Inwestycja Mikroapartamenty Warszawska 96 znajduje się w Lublinie, ul. Warszawska 96 (4,8 km od centrum Lublina), została zrealizowana przez dewelopera Big City Development. Inwestycja Mikroapartamenty Warszawska 96 została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2018 roku. Inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego, w którym znajdują się lokale o powierzchniach od 16 do 41 metrów kwadratowych. Budynki posiadają do 4 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Lublin, ul. Warszawska 96 (4,8 km od centrum Lublina)

Inwestycja polecana

Mikroapartamenty Warszawska 96
 • Gotowe do zamieszkania
 • Liczba mieszkań: 14
 • Powierzchnia: 16 - 41 m2
 • Liczba pokoi: 1 - 2
Big City Development
Mieszkania spełniające kryteria

Studio Residence (1,5 km dalej)

Inwestycja Studio Residence znajduje się w Lublinie, ul. Nałęczowska 18a (3,6 km od centrum Lublina), jest realizowana przez dewelopera Studio Residence Sp. z o o.o. Sp. k.. Inwestycja Studio Residence jest w trakcie budowy z planowanym na 1 kw. 2020 roku terminem oddania do użytkowania. Inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego, w którym znajdują się lokale o powierzchniach od 26 do 85 metrów kwadratowych. Budynki posiadają do 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Lublin, ul. Nałęczowska 18a (3,6 km od centrum Lublina)

Inwestycja polecana

Studio Residence
 • Termin oddania: 1 kw. 2020
 • Liczba mieszkań: 68
 • Powierzchnia: 26 - 85 m2
 • Liczba pokoi: 1 - 4
Studio Residence Sp. z o o.o. Sp. k.
Mieszkania spełniające kryteria

22 apartamenty wybudowano pod numerem 19, przy niewielkiej, cichej ulicy Łużyczan, biorącej początek od ulicy Nałęczowskiej w Lublinie. Budynek w sąsiedztwie wyłącznie niskiej zabudowy oraz w otulinie rzeki Czechówki. W pobliżu przystanek komunikacji miejskiej, blisko do ul Głębokiej i al Kraśnickiej.

Elegancka bryła, nowoczesne materiały, stal, szkło, przestrzeń. Winda zjeżdżająca do garażu, system jednego klucza, plac zabaw, zieleń, ogrodzony teren, nasadzenia, wideodomofon.

W ofercie mamy obecnie mieszkania o powierzchni od 92 do 107 metrów kwadratowych oraz o zróżnicowanych planach, co ułatwi przyszłemu właścicielowi możliwość kształtowania mieszkania zgodnie z własnym gustem i potrzebami. Z rozmysłem zrezygnowaliśmy z budowania mieszkań o małej powierzchni, zakładając, iż nasz Klient oczekuje w swoim domu i otoczeniu spokoju i ciszy.

Inwestycja jest zakończona i oddana do użytkowania.

Inwestycja Apartamenty przy ul. Łużyczan znajduje się w Lublinie, ul. Łużyczan 19 (5,1 km od centrum Lublina), została zrealizowana przez dewelopera PBS Atrium Sp. z o.o..

Inwestycja Apartamenty przy ul. Łużyczan została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2014 roku.

Cały projekt składa się z 22 nowych mieszkań w tym 14 lokali typu apartament, znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 2 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Apartamenty przy ul. Łużyczan pozostało na sprzedaż 0 mieszkań o powierzchniach od 92 do 108 metrów kwadratowych.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper PBS Atrium Sp. z o.o. przewidział również:

 • miejsca postojowe podziemne (30 miejsc),
 • miejsca postojowe naziemne.

W inwestycji znajduje się 9 komórek lokatorskich.

Czytaj więcej

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji: rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2011 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2014 roku.
Liczba budynków: cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji: budynek posiada 2 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań: cała inwestycja składa się z 22 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń: w zależności od kondygnacji od 260 do 470 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski podwyższony.
Czytaj więcej

Winda do garażu, plac zabaw, ogrodzenie, system jednego klucza, rowerownia i wózkownia. W lokalach piec gazowy dwufunkcyjny, mahoniowe, drewniane okna, okna dachowe domykane elektrycznie, sterowane pilotem.

Konstrukcja budynku:
- ławy i stopy fundamentowe, ściany piwnic i parteru, klatki schodowe - żelbetowe monolityczne; stropy - żelbetowe, płytowe; konstrukcja galerii - żelbetowa;
ściany kondygnacji nadziemnych wewnętrzne i zewnętrzne MUROWANE Z CEGŁY SILKA
Dach:
- konstrukcja drewniana na płatwiach stalowych, pokrycie blachą tytanowo-cynkową, rury spustowe z systemowym ogrzewaniem
Stolarka okienna:
- okna i drzwi balkonowe - DREWNIANE Z MAHONIU MERANTI, TRZYSZYBOWE (parter - szkło bezpieczne), nawiewniki higrosterowane; OKNA DACHOWE DREWNIANE – STEROWANIE ELEKTRYCZNE; drzwi zewnętrzne wejściowe do klatek schodowych i do mieszkań (przedsionka) - aluminiowe szklone szkłem bezpiecznym; brama wjazdowa do parkingu podziemnego - segmentowa, sterowana pilotem
Posadzka:
- lokale - cementowe, klatki schodowe i galeria - płytki gresowe, pomieszczenie parkingowe - kostka
Parapety zewnętrzne:
blacha powlekana
Parapety wewnętrzne:
konglomerat
Instalacje:
-wody zimnej i kanalizacji miejskie, gazowa, centralnego ogrzewania i ciepłej wody - z indywidualnego kotła dwufunkcyjnego z zamkniętą komorą spalania,
-elektryczna z osprzętem, videodomofonowa, telefoniczna,
Wentylacja:
- lokali - grawitacyjna, pomieszczenia parkingowego - mechaniczna powiązana z instalacją detekcji i sygnalizacji poziomu tlenku węgla
Rodzaj własności: informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe: nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie: posiada (9).
Miejsca postojowe: w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne (30 miejsc),
 • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia: plac zabaw, teren ogrodzony, przystosowane dla niepełnosprawnych, winda, rowerownia, videodomofon, własna kotłownia.
Przyroda: w okolicy inwestycji znajduje się rzeka.

Lokalizacja inwestycji Apartamenty przy ul. Łużyczan

Lublin jest miastem powiatowym i stolicą woj. lubelskiego. To największy ośrodek miejski wschodniej Polski. Jego obszar wynosi 147,5 km2, a mieszka tu 347 678 osób.
Ze względu na bliskość Ukrainy i Białorusi, miasto wyróżnia się wielokulturowością, co widoczne jest m.in. w stylistyce architektonicznej miasta. Typ zabudowy jest natomiast zależny od dzielnicy. Np. na Starym Mieście przeważają zabytkowe kamienice, Rury składają się niemal z samych osiedli mieszkalnych, a Zemborzyce to spokojna okolica otoczona przyrodą. Lublin to ważny ośrodek akademicki. Mieści się tu 12 szkół wyższych, a m.in. Politechnika, Uniwersytet Medyczny i KUL. Jest tu też 10 szpitali, w tym dwa wojewódzkie i trzy kliniczne. Pod względem rekreacyjnym miasto słynie z dróg rowerowych o łącznej długości ok. 100 km. Kwitnie tu życie kulturalne, działa filharmonia, 11 kin i 40 teatrów. Mieści się tu 8 galerii handlowych. Prężnie funkcjonuje komunikacja miejska, w tym trolejbusy, a z resztą kraju Lublin łączą 2 drogi krajowe, droga ekspresowa i okoliczna sieć ponad 10 przecinających się dróg wojewódzkich.

Komunikacja

Lublin jest jedynym miastem na wschodzie Polski tak dobrze skomunikowanym z innymi częściami kraju. Przez jego centrum przechodzą drogi krajowe nr 19 i 82, a częścią wschodniej i całą północną granicą biegnie droga ekspresowa S12, która na tym odcinku jest fragmentem europejskiej trasy E373. Przez miasto biegnie też 5 dróg wojewódzkich (nr 809, 822, 830, 835, 747), ale w promieniu ok. 15 km od miasta biegną też drogi wojewódzkie nr 820, 828, 829, 834, 836, 837, 860. Cechą szczególną komunikacji miejskiej są tu - kursujące obok autobusów - trolejbusy, które jeżdżą tylko po trzech polskich miastach. W odległości 100 metrów od inwestycji Apartamenty przy ul. Łużyczan znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny: Klonowa 02.

Data publikacji: 28 października 2013 09:23

Data aktualizacji: 07 maja 2018 11:46

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie

Nie masz czasu przeglądać wszystkich ofert?
Powiedz nam, jakiego mieszkania szukasz, a my znajdziemy je dla Ciebie.

Etap 1 z 3

Wybierz lokalizację

Liczba pokoi, która mnie interesuje:

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5+

Twój maksymalny budżet