Willa Miejska LUX

Oferta archiwalna

Gliwice, ul. Górna 35

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 219 ofert w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Willa Miejska LUX

8 zdjęć

Willa Miejska LUX
Willa Miejska LUX
Willa Miejska LUX
Willa Miejska LUX

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • teren ogrodzony
  • Standard deweloperski

Rekreacja

  • plac zabaw

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2015 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2017 roku.

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 3 budynków wielorodzinnych.

Liczba kondygnacji:

budynki posiadają 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 43 lokali mieszkalnych.

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera.

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych.

Komórki lokatorskie:

posiada

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne .

Przyroda:

informacja u dewelopera.

Opis inwestycji

Jest to kompleks trzech wielorodzinnych budynków, w skład którego wchodzą 43 zróżnicowane mieszkania.

Wszystkie lokale posiadają balkony, a mieszkania usytuowane na parterze ogródki. Dodatkowo w podziemnej kondygnacji znajdują się komórki lokatorskie przynależne do każdego mieszkania.

Na terenie osiedla wygospodarowano parkingi oraz plac zabaw dla dzieci. Całość została ogrodzona i oświetlona gustownymi lampami.

na zainteresowanych czeka jeszcze tylko 6 2-pokojowych mieszkań o metrażach od 45 do 55 m2.

Inwestycja Willa Miejska LUX znajduje się w Gliwicach, ul. Górna 35 (2.5 km od centrum Gliwic), została zrealizowana przez P.B.O. Trojan Sp. z o.o.

Inwestycja Willa Miejska LUX została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2017 roku.

Cały projekt składa się z 43 nowych mieszkań znajdujących się w 3 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Willa Miejska LUX nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców P.B.O. Trojan Sp. z o.o. przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Lokalizacja inwestycji

Położenie inwestycji gwarantuje małą gęstość zabudowy. W sąsiedztwie zabudowa jednorodzinna. Inwestycja zlokalizowana jest zaledwie parę minut jazdy samochodem od centrum Gliwic. W rejonie inwestycji mamy dobrze rozwiniętą infrastrukturę: edukacyjną (przedszkole, szkoła, Politechnika Śląska), plac zabaw, komunikacyjną (przystanki autobusowe), duży atut to bliskość węzła autostrady A4 i A1, w pobliżu centrum handlowe Europa

Gliwice są miastem powiatowym, należącym do Metropolii Silesia. Leżą w południowo-zachodniej części kraju, nad rzeką Kłodnicą. Zabudowa miasta ulega stałym modyfikacjom wskutek rozbudowy sektora mieszkalnego. Przybywa głównie domów jednorodzinnych. Jeśli chodzi o nieruchomości komercyjne, to z reguły w ciekawy sposób adaptowane są do tych celów stare budynki. Gliwice to ośrodek przemysłowy, biznesowy, edukacyjny i kulturalny, oferujący mieszkańcom dostęp do wszystkich niezbędnych instytucji. Znajduje się tu cenione w Europie Centrum Onkologii, działa kilkanaście galerii i muzeów, wiele szkół i zespołów szkół, a swoją siedzibę ma tu również Politechnika Śląska. Miasto ma bogatą infrastrukturę sportową i handlową. W Gliwicach znajduje się największy polski węzeł autostradowy Gliwice-Sośnica. 43 km stąd mieści się lotnisko. Dzięki transportowi drogowemu, kolejowemu i wodnemu, obszar jest świetnie skomunikowany z resztą kraju, a kilkaset przystanków komunikacji miejskiej zapewnia doskonałe połączenia z resztą Górnośląskiego Okręgu Przemysłowego.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Willa Miejska LUX?

W Gliwicach znajduje się największy węzeł komunikacyjny kraju w postaci autostrad A1 i A4, które wraz z drogą krajową nr 44 przecinają się na wschodzie miasta. Ponadto biegną tędy drogi krajowe nr 78 i 88 oraz wojewódzkie nr 408, 901 i 902, a tuż przy południowej i wschodniej granicy przebiega droga wojewódzka nr 921. Gliwicki dworzec kolejowy obsługuje pociągi lokalne i ogólnopolskie. 43 km od miasta znajduje się lotnisko Katowice-Pyrzowice, z którego odbywają się loty do kilkudziesięciu miast. Dzięki Kanałowi Gliwickiemu, miasto łączy się Odrą z portem w Szczecinie. Gliwice są połączone komunikacją miejską z całym GOP, a w mieście znajduje się kilkaset przystanków.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Willa Miejska LUX mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 100 metrów od inwestycji Willa Miejska LUX znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Ligota Zabrska Dolna.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Willa Miejska LUX znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Willa Miejska LUX znajduje się 1 placówka edukacyjna. Najbliżej położone to: Szkoła Podstawowa nr 11 w Gliwicach w odległości 390 m.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Willa Miejska LUX w odległości 210 m znajduje się Boisko, w odległości 230 m znajduje się Siłownia plenerowa, w odległości 240 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 28.01.2015
Data aktualizacji: 16.04.2019

Pobliskie Lokalizacje

Inwestycje w pobliżu w Gliwicach

Oferty w Gliwicach

Pozostałe oferty

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: