Magiczny Dom

ARCHIWALNA

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezP.B.O. Trojan Sp. z o.o.

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 94 oferty w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

 • Murapol Osiedle Storczyków(2.2 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż mikołowski, Mikołów, ul. Storczyków (1.2 km od centrum Mikołowa)
  Murapol Osiedle Storczyków
  Termin oddania: 3 kw. 2021
  Liczba mieszkań: 94
  Powierzchnia: 25 - 66 m2
  Liczba pokoi: 1 - 4
  Murapol S.A.

Opis Inwestycji

Przedstawiamy naszą kolejną inwestycję mieszkaniową – „Magiczny Dom”. Inwestycja jest położona w samym centrum Mikołowa, przy ul. Pszczyńskiej.„Magiczny Dom” to czterokondygnacyjny, kameralny budynek wielorodzinny z windą i garażami podziemnymi. Znajduje się w nim 40 mieszkań o funkcjonalnych rozkładach i zróżnicowanych metrażach (od 56 m2do 93 m2).Dajemy również szansę wpływać bezpośrednio na kształt Państwa nowego mieszkania, starając się zrealizować pomysły klienta na rozkład i funkcje mieszkania według jego życzenia.

Inwestycja Magiczny Dom znajduje się w Mikołowie, ul. Pszczyńska 13 (1.5 km od centrum Mikołowa), została zrealizowana przez dewelopera P.B.O. Trojan Sp. z o.o..

Inwestycja Magiczny Dom została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2014 roku.

Cały projekt składa się z 40 nowych mieszkań. Budynek posiada od 1 do 4 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Magiczny Dom pozostało na sprzedaż 0 mieszkań0.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper P.B.O. Trojan Sp. z o.o. przewidział również:

 • miejsca postojowe podziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2013 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2014 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:budynek posiada od 1 do 4 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 40 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:informacja u dewelopera.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:nie przewidziano.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne.
Udogodnienia: internet, winda.
Przyroda:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Magiczny Dom

Powiat mikołowski leży w woj. śląskim, na granicy Wyżyny Śląsko-Krakowskiej i Kotliny Oświęcimskiej. Zajmuje powierzchnię 233 km2 i zamieszkiwany jest przez ok. 93 000 osób. Stanowi część Górnośląskiego Okręgu Przemysłowego. W tutejszych miastach występuje zabudowa typowo przemysłowa, a na wsiach przeważają domy jedno- i wielorodzinne. Lasy stanowią jedynie ok. 35% powiatu. W regionie działa 26 szkół podstawowych, 16 gimnazjalnych oraz 15 placówek ponadgimnazjalnych i policealnych. W stolicy powiatu mieści się szpital, którego usługi uzupełniają lekarze z przeszło 40 przychodni działających w całym regionie. Za rozwój kultury odpowiadają tu gminne i miejskie domy kultury. W regionie działa jedno muzeum. MOSiR w Mikołowie udostępnia natomiast bogate zaplecze sportowe. Powiat mikołowski leży na skrzyżowaniu dróg krajowych nr 44 i 81. Poza tym przez region przebiegają 4 trasy wojewódzkie, a w niedalekiej odległości od granic powiatu ciągną się autostrady A1 i A4. Prężnie funkcjonuje tu komunikacja publiczna w postaci połączeń PKP, PKS i komunikacji miejskiej docierającej z Tych.

Komunikacja

W powiecie mikołowski krzyżują się drogi krajowe nr 44 i 81. Przez region przechodzą też trasy wojewódzkie nr 925, 926, 927 i 928. Niespełna 5 km od północnej granicy biegnie autostrada A4, a w podobnej odległości na zachód ciągnie się autostrada A1.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Magiczny Dom mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 320 metrów od inwestycji Magiczny Dom znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Mikołów Plac 750-lecia.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Magiczny Dom znajduje się się 10 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Liceum Ogólnokształcące dla Dorosłych Centrum Edukacji "Siódemka" w odległości 180 m, Szkoła Policealna dla Dorosłych Centrum Edukacji "Siódemka" w odległości 180 m, Niepubliczna Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna Terapis w odległości 180 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Magiczny Dom jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Lekarz w odległości 240 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Magiczny Dom składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 90 m znajduje się Sklep z warzywami, w odległości 100 m znajduje się Klos, w odległości 100 m znajduje się Lewiatan.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Magiczny Dom w odległości 170 m znajduje się Forma & Siła, w odległości 310 m znajduje się Hala Sportowa MOSiR, w odległości 380 m znajduje się Siłownia plenerowa.

Data publikacji: 17.02.2014

Data aktualizacji: 24.11.2017

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie