Magiczny Dom

Oferta archiwalna

Mikołów, ul. Pszczyńska 13

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Prezentacja oferty archiwalnej

Magiczny Dom

12 zdjęć

Magiczny Dom
Magiczny Dom
Magiczny Dom
Magiczny Dom

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • winda
  • Standard deweloperski

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2013 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2014 roku.

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.

Liczba kondygnacji:

budynek posiada od 1 do 4 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 40 lokali mieszkalnych.

Wysokość pomieszczeń:

informacja u dewelopera.

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera.

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych.

Komórki lokatorskie:

nie przewidziano.

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne .

Przyroda:

informacja u dewelopera.

Opis inwestycji

Przedstawiamy naszą kolejną inwestycję mieszkaniową – „Magiczny Dom”. Inwestycja jest położona w samym centrum Mikołowa, przy ul. Pszczyńskiej.

„Magiczny Dom” to czterokondygnacyjny, kameralny budynek wielorodzinny z windą i garażami podziemnymi. Znajduje się w nim 40 mieszkań o funkcjonalnych rozkładach i zróżnicowanych metrażach (od 56 m2do 93 m2).

Dajemy również szansę wpływać bezpośrednio na kształt Państwa nowego mieszkania, starając się zrealizować pomysły klienta na rozkład i funkcje mieszkania według jego życzenia.

Inwestycja Magiczny Dom znajduje się w Mikołowie, ul. Pszczyńska 13 (1.5 km od centrum Mikołowa), została zrealizowana przez P.B.O. Trojan Sp. z o.o.

Inwestycja Magiczny Dom została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2014 roku.

Cały projekt składa się z 40 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada od 1 do 4 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Magiczny Dom nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców P.B.O. Trojan Sp. z o.o. przewidział:

  • miejsca postojowe podziemne

Lokalizacja inwestycji

Mikołów to miasto położone w południowej Polsce, w województwie śląskim. Jego powierzchnia zajmuje 79,21 km2, a liczba mieszkańców wynosi ok. 41 tysięcy. Położony jest na Wyżynie Śląskiej. Graniczy bezpośrednio z Katowicami, Tychami, gminą Wyry, Łaziskami Górnymi i Orzeszem oraz Rudą Śląską. Rynek Główny to najchętniej odwiedzane miejsce zarówno przez mieszkańców, jak i turystów. Mikołów jest jednym z nielicznych miast górnośląskich z tak dobrze zachowaną starówką z rynkiem w centralnym punkcie. W mieście odbywają się również cykliczne wydarzenia, jak Mikołowskie Dni Muzyki, plenery malarskie “Impresje Mikołowskie” oraz Dni Mikołowa. W mieście funkcjonuje: 12 przedszkoli, 11 szkół podstawowych oraz 7 szkół średnich.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Magiczny Dom?

Przez miasto przebiegają dwie drogi krajowe: droga krajowa nr 81, prowadząca z Katowic do skrzyżowania w Harbutowicach oraz droga krajowa nr 44, łącząca Górny Śląsk z Krakowem. Występują tutaj także trzy drogi wojewódzkie: nr 925 łącząca Rybnik z Bytomiem, nr 927 oraz nr 928, przebiegająca przez Mikołów i wieś Kobiór.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Magiczny Dom mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 290 metrów od inwestycji Magiczny Dom znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Mikołów Plac Synagogi.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Magiczny Dom znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Magiczny Dom znajduje się 10 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Liceum Ogólnokształcące dla Dorosłych Centrum Edukacji "Siódemka" w odległości 180 m, Szkoła Policealna dla Dorosłych Centrum Edukacji "Siódemka" w odległości 180 m, Niepubliczna Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna Terapis w odległości 180 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Magiczny Dom składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 120 m znajduje się Biedronka, w odległości 130 m znajduje się Galeria handlowa, w odległości 160 m znajduje się Netto.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Magiczny Dom w odległości 170 m znajduje się Forma, w odległości 180 m znajduje się Sudio Figura, w odległości 310 m znajduje się Hala Sportowa MOSiR.

Data aktualizacji: 24.11.2017

Oferty w Mikołowie

Pozostałe oferty

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: