Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek:

Tarasy Manhattanu

Oferta archiwalna

Lokale użytkowe na sprzedaż ul. Kadłubka, oferowane bezpośrednio przez

P.B. Calbud Sp. z o.o.

Szczecin, Śródmieście, Centrum, ul. Kadłubka

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Prezentacja oferty archiwalnej

Tarasy ManhattanuTarasy Manhattanu

3 zdjęcia

Tarasy Manhattanu
Tarasy Manhattanu
Tarasy Manhattanu

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

 • Standard deweloperski

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2010 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2012 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku

Liczba kondygnacji:

budynek posiada od 1 do 9 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną

Wysokość pomieszczeń:

informacja u dewelopera

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe naziemne

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się park

Opis inwestycji

ZNAKOMITA LOKALIZACJA

Inwestycja “Tarasy Manhattanu” jest położona w historycznej dzielnicy Szczecina – Niebuszewo, u zbiegu ul. Bł. Wincentego Kadłubka i ul. Ofiar Oświęcimia, w bezpośrednim sąsiedztwie centrum miasta. Lokalizacja ta jest niesłychanie atrakcyjna ze względu na bliskość (około 400 m) jednej z głównych i najbardziej popularnych ulic miasta – Al. Wyzwolenia. Tu zlokalizowane są centra handlowe i usługowo-rozrywkowe jak np.: Centrum Manhattan (350m), Galaxy, Pazim, Fala (około 1km), banki, apteki, klub fitness, szkoła tańca, Baltica Wellness & Spa.

Mimo bliskości ścisłego centrum miasta ulica Kadłubka zachowuje swój spokojny charakter, który w połączeniu z bliskością wielu obiektów użyteczności publicznej stanowi o wyjątkowej wartości opisywanej lokalizacji. Dodatkowym walorem inwestycji “Tarasy Manhattanu” jest oddalony o ok. 1,5 km Park im. Jana Kasprowicza – największy park miejski Szczecina, ulubione miejsce spotkań i spacerów jego mieszkańców oraz stały punkt wielu rowerowych wycieczek. W jego sercu, przy jeziorze Rusałka, znajduje się Teatr Letni – jeden z największych amfiteatrów w Polsce, w którym regularnie odbywają się różne imprezy kulturalne.

Warto zaznaczyć, że powstający budynek został zaprojektowany w takiej odległości od sąsiadujących z nim obiektów, która gwarantuje dostęp naturalnego oświetlenia do wszystkich znajdujących się w nim lokali. Dodatkowym atutem “Tarasów Manhattanu” jest również wolna przestrzeń wokół budynku, co pozytywnie wyróżnia tą inwestycję na tle innych, zlokalizowanych w centrum.

Tarasy Manhattanu” to 8-piętrowy budynek mieszkalno-usługowy, w którym znajduje się 79 mieszkań o powierzchni od 38 m2 do 268 m2, w tym w zdecydowanej większości mieszkania 2-pokojowe o metrażu już od 38 do 58 m2 oraz mieszkania 3 pokojowe o powierzchni już od 54 m2. Mieszkania zlokalizowane na I piętrze posiadają przestronne tarasy.  Mieszkanie na ostatniej kondygnacji (VIII piętro) zaprojektowane zostało jako “open space” o powierzchni 268,62 m2 z wyjściem na taras o powierzchni 319,06 m2

NAJWYŻSZA JAKOŚĆ WYKONANIA

Budynek zostanie wykonany zgodnie z normami prawnymi i technicznymi mającymi zastosowanie w budownictwie, przy dochowaniu należytej staranności oraz w oparciu o profesjonalną wiedzę i doświadczenie najwyższej klasy fachowców.

DOBRA LOKATA KAPITAŁU

Zakup mieszkania wciąż stanowi dobrą lokatę kapitału, uznawaną przez ekonomistów za jedną z najbezpieczniejszych form inwestowania. Dzięki atrakcyjnej lokalizacji w centrum miasta, zastosowaniu najnowszych technologii oraz fachowemu wykonawstwu, gwarantowanemu przez firmę CALBUD, mającą 20-letnie doświadczenie w budownictwie na rynku polskim jak i na rynkach zagranicznych, “Tarasy Manhattanu” to inwestycja, która z pewnością przyniesie inwestorom spodziewany zysk.

ZIELEŃ

W granicach działki przewidziane są nowe nasadzenia zieleni:

zieleń wysoka: drzewa ozdobne w ilości 22 szt., przewidziane w południowej i zachodniej części terenu tj. Wiśnia piłkowana – 17 szt. oraz Klon pospolity odm. parasolowata – 5 szt.,

zieleń niska i średnia w formie dekoracyjnych donic oraz mat wegetacyjnych dachu zielonego jako elementy placu rekreacyjno-wypoczynkowego,

zieleń niska w formie trawników dekoracyjnych dla skarp i wszystkich terenów nieutwardzonych, nieprzeznaczonych pod obsługę komunikacyjną oraz tarasy i chodniki dla pieszych.

Inwestycja Tarasy Manhattanu znajduje się w Centrum, ul. Kadłubka została zrealizowana przez P.B. Calbud Sp. z o.o.

Inwestycja Tarasy Manhattanu została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2012 roku.

Aktualnie w inwestycji Tarasy Manhattanu nie ma nowych lokali użytkowych w sprzedaży.

Dla przyszłych właścicieli P.B. Calbud Sp. z o.o. przewidział:

 • miejsca postojowe naziemne

Lokalizacja inwestycji

Śródmieście to dzielnica Szczecina, która liczy sobie ok. 128 265 mieszkańców. Składa się na nie 10 osiedli, a cała dzielnica jest silnie zróżnicowana pod względem funkcjonalnym. Dominuje zabudowa mieszkaniowa i usługowa. Pojawia się też szereg budynków historycznych, w tym renesansowy Zamek Książąt Pomorskich. Obszary znajdujące się przy Odrze mają charakter typowo przemysłowy. Śródmieście to również kulturalne centrum miasta. Działają tu kina i teatry, opera oraz filharmonia. Funkcjonuje też ponad 70 szkół, w tym te najważniejsze uczelnie, czyli Politechnika Szczecińska i Akademia Morska. Są tu dwa szpitale i 17 przychodni lekarskich. Mieszkańcy tej części Szczecina mają dostęp do pływalni Floating Arena oraz do dwóch dużych centrów handlowych. Biegną tędy trzy drogi krajowe i jedna wojewódzka, regularnie kursują autobusy miejskie tramwaje.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Tarasy Manhattanu?

Przez centrum Szczecina biegną drogi krajowe nr 10, 13 i 31 oraz droga wojewódzka nr 115. W dzielnicy i jej najbliższej okolicy znajduje się 8 stacji kolejowych, w tym Dworzec Szczecin Główny. Regularnie kursują tu autobusy miejskie. Przez dzielnicę prowadzi 12 tras tramwajowych.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Tarasy Manhattanu mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 1071 metrów od inwestycji Tarasy Manhattanu znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - stacja kolejowa.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Tarasy Manhattanu znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Tarasy Manhattanu znajduje się 65 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Akademia Sztuki w Szczecinie w odległości 171 m, szkoła w odległości 190 m, Niepubliczne Przedszkole Jutrzenka w odległości 205 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Tarasy Manhattanu jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Balticmed w odległości 186 m, gabinet lekarski / przychodnia / szpital w odległości 193 m, Pramed w odległości 208 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Tarasy Manhattanu składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 71 m znajduje się Fitness Ergo, w odległości 99 m znajduje się Żabka, w odległości 109 m znajduje się Calypso Fitness Club.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Tarasy Manhattanu w odległości 210 m znajduje się Labirynth Laser Tag, w odległości 308 m znajduje się boisko / kort, w odległości 374 m znajduje się siłownia na świeżym powietrzu.

Data aktualizacji: 24.11.2017

Pozostałe oferty

  Nagrody i wyróżnienia

  Nagroda Forbes 2022
  Nagroda Forbes 2021
  Nagroda Digital Excellence Awards 2022
  Nagroda Laur Klienta 2023
  Nagroda Dobry Pracodawca 2023
  Nagroda Gazele Biznesu 2023