Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek:

P.B. Calbud Sp. z o.o. logo

P.B. Calbud Sp. z o.o.

Szczecin, Śródmieście, ul. Kapitańska 2
O nas
Oferta
Kontakt

Informacje o nas

Przedsiębiorstwo Budowlane „CALBUD” Sp. z o.o. istnieje od 1991 roku, a od wielu lat należy do grona największych i najbardziej uznanych firm budowlanych w Szczecinie oraz na Pomorzu Zachodnim. Wieloletnie doświadczenie i ugruntowana pozycja firmy skłoniły jej udziałowców do poszerzenia zakresu świadczonych usług o działalność deweloperską. Powołano w tym celu firmę CALBUD-DEVELOPER - Gackowski, Osina, Węgrzyniak Sp. J., która w latach 2006-2008 wybudowała "Osiedle Magnolia Park" - jeden z największych i najczęściej nagradzanych kompleksów mieszkalno-usługowych w Szczecinie, uznany w 2014 roku za "Obiekt 25-lecia" w konkursie Stowarzyszenia Architektów Polskich i Prezydenta Miasta Szczecin.

Po udanym debiucie deweloperskim przyszła pora na kolejne przedsięwzięcia - w kolejnych latach zrealizowaliśmy w Szczecinie kilkanaście cenionych przez klientów budynków mieszkalnych oraz mieszkalno-usługowych tj. "Ściegiennego" przy ul. Ściegiennego 25, "Tarasy Manhattanu" przy ul. Kadłubka 42, "Dębowy Skwer" przy ul. Dembowskiego 9, "Kamienica Nova" przy ul. Langiewicza 28, "Wiśniowy Sad" przy ul. Wiśniowy Sad 30, 32, 34, 36, "Kamienica Vossa" przy ul. Swarożyca 15A i 15B, "Mariacka" przy ul. Mariackiej 6, "Zielona Przystań" przy ul. Polskich Marynarzy 52, 54, 56 i 58, „PIANO HOUSE” przy ul. T. Kutrzeby 14, 16, 18 Szczecinie oraz „KAMIENICĘ BOGUSŁAWA X” przy ul. Bogusława X 18A i ul. Łokietka 29 w Szczecinie.

Działalność deweloperską prowadzimy również za pośrednictwem spółek celowych wchodzących w skład Grupy CALBUD, powołanych specjalnie dla potrzeb realizacji danej inwestycji. W tym systemie zrealizowaliśmy inwestycję "Osiedle Etiuda" przy ul. Chopina 41 i 43, prestiżową inwestycję mieszkalno-usługową "Podgórna" przy ulicy Podgórnej 27 w Szczecinie, budowę budynku mieszkalno-usługowego "Kamienica Nova 2" zrealizowanego przy ul. Narutowicza 11 w Szczecinie, a także budynek mieszkalny "Pod Platanem" przy ul. Strzeleckiej 16 i 17 w Szczecinie, zrealizowaliśmy także pierwszy etap osiedla domów jednorodzinnych "Cisowe Wzgórze" w Przylepie k/Szczecina oraz budowę nowoczesnego budynku mieszkalno-usługowego "Kamienica Nova 3" przy ul. Narutowicza 11a w Szczecinie.

Obecnie realizujemy w ścisłym centrum Szczecina inwestycję „ŚWIĘTEGO DUCHA – Apartamenty” oraz nadmorską inwestycję „SAND DUNES” w Dziwnowie.

Wieloletnie doświadczenie Grupy CALBUD w branży budowlanej oraz deweloperskiej, w połączeniu z wysokiej klasy specjalistami i fachowcami, są gwarantem najwyższej jakości świadczonych przez nas usług. „Stałość, wiarygodność i prawość w przyrzeczeniach i umowach” to hasło, które od lat stanowi wyznacznik naszej działalności. Potwierdzają to liczne nagrody i wyróżnienia, które dotychczas otrzymaliśmy - dotyczące zarówno naszej firmy jak i zrealizowanych przez nas inwestycji.

Posiadamy w sprzedaży 47 nieruchomości w 1 inwestycji

 • Sand Dunes
  3 kw. 2024
  Sand Dunes w Dziwnowie to kameralna inwestycja obejmująca dwa budynki o wyjątkowej architekturze położone w idealnej lokalizacji, w pierwszej linii zabudowy, z widokiem na Morze Bałtyckie z jednej strony oraz rzekę Dziwną i Zatokę Wrzosowską z drugiej. Inwestycja oddalona jest od morza jedynie o 60 m, a zejście na plażę bezpośrednio z terenu inwestycji spełni oczekiwania najbardziej wymagających

  Sand Dunes

  ul. Adama Mickiewicza 47, Dziwnów(1.1 km od Międzywodzia)
  P.B. Calbud Sp. z o.o.

Zakończyliśmy sprzedaż 20 inwestycji

Kontakt

P.B. Calbud Sp. z o.o. logo
P.B. Calbud Sp. z o.o.
Szczecin, Śródmieście, ul. Kapitańska 2
Strona internetowa dewelopera

Nagrody i wyróżnienia

Nagroda Forbes 2022
Nagroda Forbes 2021
Nagroda Digital Excellence Awards 2022
Nagroda Laur Klienta 2023
Nagroda Dobry Pracodawca 2023
Nagroda Gazele Biznesu 2023