Ściegiennego 25

Oferta archiwalna

Szczecin, Śródmieście, Ul. Ściegiennego 25

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Ściegiennego 25

1 zdjęcie

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • Standard deweloperski

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2009 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2011 roku.

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku.

Liczba kondygnacji:

budynek posiada od 1 do 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Wysokość pomieszczeń:

informacja u dewelopera.

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera.

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne .

Przyroda:

informacja u dewelopera.

Opis inwestycji

Zespół mieszkalno-usługowy przy ul. Ściegiennego 25 składa się ze 140 mieszkań o zróżnicowanej wielkości – od 29 m2 do 93 m2 – zaprojektowanych w sześciokondygnacyjnym, dwuklatkowym budynku. Ciekawą ofertę dopełniają 82 miejsca postojowe w garażu podziemnym oraz usługi zlokalizowane na parterze. Zdecydowana większość mieszkań wychodzących na stronę południową i wschodnią posiada balkony. Każda klatka schodowa ma dostęp do nowoczesnych, cichobieżnych wind, obsługujących wszystkie kondygnacje nadziemne. Dodatkowo jedna z wind obsługuje garaż podziemny.Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom przygotowaliśmy – we współpracy z architektem wnętrz – indywidualne projekty aranżacji każdego z oferowanych mieszkań, które mogą być pomocne w procesie wykończenia zakupionego lokalu.

Budynek mieszkalny powstał w technologii tradycyjnej – ściany nośne oraz ściany działowe zostały wykonane z bloczków silikatowych. W ramach standardu deweloperskiego ściany i sufity lokali wykończono tynkiem gipsowym. W mieszkaniach zamontowano okna i drzwi balkonowe PCV oraz antywłamaniowe drzwi zewnętrzne. Parapety wewnętrzne zostały wykonane z płyty wiórowej laminowanej, a zewnętrzne z blachy powlekanej. Na posadzkach pomieszczeń znajduje się warstwa wyrównawcza, a posadzki balkonów i tarasów zostały wyłożone płytkami mrozoodpornymi.Mieszkania wyposażono w kompletne instalacje – elektryczną z osprzętem i szafką z bezpiecznikami oraz c.o. z grzejnikami panelowymi (ogrzewanie z sieci miejskiej). W lokalach wykonano także instalację domofonową, telefoniczną oraz instalację telewizji kablowej.

Inwestycja Ściegiennego 25 znajduje się w Śródmieściu (1.5 km od centrum Szczecina), została zrealizowana przez P.B. Calbud Sp. z o.o.

Inwestycja Ściegiennego 25 została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2011 roku.

Aktualnie w inwestycji Ściegiennego 25 nie ma nowych lokali użytkowych w sprzedaży.

Dla przyszłych właścicieli P.B. Calbud Sp. z o.o. przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne

Lokalizacja inwestycji

Śródmieście to centrum Szczecina, które liczy sobie ok. 128 265 mieszkańców. Składa się na nie 10 osiedli, a cała dzielnica jest silnie zróżnicowana pod względem funkcjonalnym. Znajdują się w niej najważniejsze placówki administracyjne miasta, a dominuje zabudowa mieszkaniowa i usługowa. Pojawia się też szereg budynków historycznych, w tym renesansowy Zamek Książąt Pomorskich. Obszary znajdujące się przy Odrze mają charakter typowo przemysłowy. Śródmieście to również kulturalne centrum miasta. Działa tu 7 kin i 7 teatrów, opera oraz filharmonia. Funkcjonuje też ponad 70 szkół, w tym te najważniejsze uczelnie, czyli Politechnika Szczecińska i Akademia Morska. Są tu dwa szpitale i 17 przychodni lekarskich. Mieszkańcy tej części Szczecina mają dostęp do pływalni Floating Arena oraz do dwóch dużych centrów handlowych. W Śródmieściu jest 8 stacji kolejowych. Biegną tędy trzy drogi krajowe i jedna wojewódzka, regularnie kursują autobusy miejskie tramwaje. Rozwija się tu także transport wodny. Wykonywane są rejsy pasażerskie i towarowe.

Komunikacja

Przez centrum Szczecina biegną drogi krajowe nr 10, 13 i 31 oraz droga wojewódzka nr 115. W dzielnicy i jej najbliższej okolicy znajduje się 8 stacji kolejowych, w tym Dworzec Szczecin Główny. Regularnie kursują tu autobusy miejskie. Przez dzielnicę prowadzi 12 tras tramwajowych.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Ściegiennego 25?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Ściegiennego 25 mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 140 metrów od inwestycji Ściegiennego 25 znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Bohaterów Warszawy.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Ściegiennego 25 znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Ściegiennego 25 znajduje się 18 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Niepunliczna Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna "Koniczynka w odległości 70 m, Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy nr 2 w Szczecinie w odległości 220 m, BRANŻOWA SZKOŁA SPECJALNA I STOPNIA NR 12 w odległości 220 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Ściegiennego 25 składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 60 m znajduje się Netto, w odległości 290 m znajduje się Biedronka, w odległości 440 m znajduje się Biedronka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Ściegiennego 25 w odległości 80 m znajduje się RKF, w odległości 110 m znajduje się Boisko, w odległości 250 m znajduje się Ambersport.

Data aktualizacji: 24.11.2017

Inwestycje w pobliżu w Śródmieściu

Oferty w Śródmieściu

Pozostałe oferty

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: