Dębowy Skwer

Oferta archiwalna

Szczecin, Zachód, Dembowskiego 9

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Dębowy Skwer

6 zdjęć

Dębowy Skwer
Dębowy Skwer
Dębowy Skwer
Dębowy Skwer

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • winda
  • Standard deweloperski

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2011 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2012 roku.

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku.

Liczba kondygnacji:

budynek posiada od 1 do 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Liczba lokali:

cała inwestycja składa się z 82 lokali użytkowych.

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 260 do 477 cm wysokości.

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera.

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne : Cena: 27000 zł.

Przyroda:

informacja u dewelopera.

Opis inwestycji

"Dębowy Skwer" to budynek mieszkalno-usługowy zlokalizowany u zbiegu ulic Dembowskiego i Cegielskiego w Szczecinie. Pomimo bliskości centrum, położony w zacisznej części historycznej dzielnicy Szczecina – Niebuszewo, stanowi doskonałą alternatywę dla miejskiego gwaru. Cisza, spokój, bliskość terenów rekreacyjnych oraz bardzo dobra komunikacja to główne atuty tej inwestycji. Na szczególną uwagę zasługują balkony oraz duże tarasy, pozwalające na przeniesienie funkcji mieszkalnej z zamkniętych części mieszkań na zewnątrz. Przemyślane rozwiązania, propozycja aranżacji wnętrza oraz odpowiednia ekspozycja światła dziennego poprzez duże balkonowe okna oraz portfenetry to atuty każdego z mieszkań. Ofertę dopełniają miejsca postojowe oraz komórki lokatorskie, usytuowane w garażu podziemnym, do których wygodny dostęp zapewnia cichobieżna winda. Kondygnacja parteru została zaprojektowana z myślą o lokalach usługowych.

Inwestycja Dębowy Skwer znajduje się w Szczecinie Zachodnim (2.1 km od centrum Szczecina), została zrealizowana przez P.B. Calbud Sp. z o.o.

Inwestycja Dębowy Skwer została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2012 roku.

Cały projekt składa się z 82 nowych lokali użytkowych.

Aktualnie w inwestycji Dębowy Skwer nie ma nowych lokali użytkowych w sprzedaży.

Dla przyszłych właścicieli P.B. Calbud Sp. z o.o. przewidział:

  • miejsca postojowe podziemne

Lokalizacja inwestycji

Szczecin Zachód to dzielnica miasta zamieszkana przez ok. 117 000 osób. Budownictwo mieszkalne skupione jest w jej południowej części, a łącznie na Zachodzie jest 9 osiedli mieszkalnych. Północ jest w dużym stopniu zalesiona, znajduje się tam m.in. Park Leśny Głębokie. Pojawiają się też enklawy osiedli domów jednorodzinnych. Zewnętrzne części dzielnicy to dawne wsie, co determinuje występowanie rozległych obszarów zabudowy jednorodzinnej. Południe jest wysoce zurbanizowane, sąsiaduje bezpośrednio ze Śródmieściem i stanowi jego dobre uzupełnienie pod względem usługowym. Występują tu zarówno budynki mieszkalne jedno-, jak i wielorodzinne. Szczecin Zachód daje mieszkańcom dostęp do 4 szpitali i niemal 20 przychodni lekarskich. Działa tu ponad 40 szkół i mieszczą się dwa wydziały Politechniki Szczecińskiej. Czas wolny można spędzić np. w domu kultury, nad jednym z dwóch kąpielisk lub w parku rekreacyjnym. Przez Szczecin Zachód biegną trzy drogi krajowe i droga wojewódzka. Znajduje się tu 6 stacji kolejowych i regularnie kursują autobusy miejskie. Dociera tu 10 linii tramwajowych.

Komunikacja

Przez terytorium dzielnicy Szczecin Zachód biegną drogi krajowe nr 10 i nr 13, a jej południową granicę wyznacza droga krajowa nr 31. W ułożeniu niemal południkowym przebiega tędy również droga wojewódzka nr 115. Kursują tu linie autobusów miejskich i 10 linii tramwajowych. Funkcjonuje też transport kolejowy – w dzielnicy mieści się 6 stacji kolejowych.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Dębowy Skwer?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Dębowy Skwer mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 250 metrów od inwestycji Dębowy Skwer znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Staw Brodowski.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Dębowy Skwer znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Dębowy Skwer znajdują się 4 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Przedszkole Publiczne nr 67 w odległości 140 m, Szkoła Podstawowa Nr 10 w odległości 220 m, Szkoła Podstawowa Nr 35 im. Jana Pawła II w odległości 480 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Dębowy Skwer składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 250 m znajduje się Mili, w odległości 450 m znajduje się Stokrotka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Dębowy Skwer w odległości 190 m znajduje się Boisko, w odległości 200 m znajduje się Boisko, w odległości 240 m znajduje się Boisko.

Data aktualizacji: 20.12.2017

Pobliskie Lokalizacje

Inwestycje w pobliżu w Szczecinie Zachodnim

Oferty w Szczecinie Zachodnim

Pozostałe oferty

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: