Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek:

Łężyca Inwestycyjna

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Łężyca-Inwestycyjna, oferowane bezpośrednio przez

Park Home

Zielona Góra, ul. Łężyca-Inwestycyjna

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 75 ofert w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Łężyca InwestycyjnaŁężyca Inwestycyjna

7 zdjęć

Łężyca Inwestycyjna
Łężyca Inwestycyjna
Łężyca Inwestycyjna
Łężyca Inwestycyjna

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • winda
  • Standard deweloperski

Rekreacja

  • plac zabaw

Przyroda w okolicy

  • las

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2019 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2021 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 4 budynków wielorodzinnych

Liczba kondygnacji:

budynki posiadają 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 181 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 253 do 256 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

posiada

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się park, las

Opis inwestycji

Osiedle składa się z kompleksu czterech budynków wielorodzinnych, w tym jeden budynek został już ukończony i oddany do użytkowania.

Trzy pierwsze budynki są jednoklatkowe z dwu i trzy pokojowymi mieszkaniami o pow. od 35,7 mkw. do 60 mkw. z dużymi balkonami. Mieszkania na ostatnim piętrze są z antresolami, a skrajne lokale posiadają niezwykle urokliwe tarasy o pow. 14 m2 lub 18 m2.

Do każdego mieszkania przynależy komórka lokatorska gratis.

Budynki są zaprojektowane wg nowoczesnej architektury. Posiadają windy z poziomu -1 (poziom piwnicy) aż do ostatniej kondygnacji, co niewątpliwie ułatwia dostęp do zasobów mieszkaniowych również osobą niepełnosprawny. Na poziomie piwnic znajdują się garaże i komórki lokatorskie.

Mieszkania sprzedawane są w standardzie deweloperskim wykończone wysokiej klasy materiałami. Lokale oddawane są do samodzielnego wykończenia m.in. w zakresie malowania ścian i sufitów, okładzin ścian i podłóg, drzwi wewnętrznych oraz białego montażu. Na etapie budowy istnieje możliwość przearanżowania instalacji oraz ścianek działowych.

Niskie koszty energii cieplnej - system ISM. Każde mieszkanie wyposażone jest w sytem indywidualnej automatyki cieplnej (indywidualne stacje mieszkaniowe), który zapewnia oszczędne i efektywne wykorzystanie energii cieplnej. Ciepło na potrzeby ogrzewania i przygotowania c.w.u. jest pobierane dopiero w momencie faktycznego zapotrzebowania na nie. Odpowiedni układ sterowania daje możliwość realizacji funkcji ogrzewania przez cały rok. Dodatkowy czynnik ekonomiczny wynika z faktu regulacji i dostosowania poboru ciepła i przygotowania c.w.u. do bieżącego zapotrzebowania.

Inwestycja Łężyca Inwestycyjna znajduje się w Zielonej Górze, ul. Łężyca-Inwestycyjna (4.9 km od centrum Zielonej Góry), została zrealizowana przez Park Home.

Inwestycja Łężyca Inwestycyjna została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2021 roku.

Cały projekt składa się z 181 nowych mieszkań znajdujących się w 4 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Łężyca Inwestycyjna nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Park Home przewidział:

  • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Lokalizacja inwestycji

Atrakcyjna lokalizacja osiedla, które otoczone jest zielenią i lasami oferujące jednocześnie dogodność miejskich atrakcji.

Osiedle jest w pełni zagospodarowane: chodniki, drogi dojazdowe, miejsca parkingowe, place zabaw.

Dogodne połączenia komunikacyjne poprzez umiejscowienie pętli autobusowej ułatwia dostęp do innych części miasta. Dojazd do centrum miasta zajmuje ok. 10 minut. W pobliżu znajdują się dwa markety: Biedronka i Dino oraz sklep Żabka, dwa żłobki, galeria handlowa (piekarnia, sklep mięsny i Pepco), niedaleko idealne miejsce na spacery, a w planach budowa szkoły podstawowej.

Zielona Góra to miasto będące siedzibą organów samorządu województwa, marszałka i zarządu województwa lubuskiego i Sejmiku Województwa Lubuskiego oraz jednostek im podporządkowanych, starosty powiatu zielonogórskiego oraz władz gminy Zielona Góra. Jest także stolicą diecezji zielonogórsko-gorzowskiej. Wraz z Sulechowem i Nową Solą stanowi tzw. Lubuskie Trójmiasto. Niezwykłą atrakcją miasta są liczne zabytki. W czasie wojny miasto nie uległo wielkim zniszczeniom, dzięki czemu pozostała w nim cała przedwojenna zabudowa miejska. Na szczególną uwagę zasługuje tutaj Stare Miasto oraz przedwojenne wille wzdłuż alei Niepodległości i reprezentacyjnego traktu miejskiego.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Łężyca Inwestycyjna?

Przez Zieloną Górę przebiegają trzy drogi krajowe (S3, DK27, DK32) i cztery wojewódzkie (DW280, DW281, DW282 i DW283). W mieście transport kolejowy składa się z jednej stacji kolejowej, natomiast komunikacje miejską świadczy MZK Zielona Góra. Składa się na nią kilkadziesiąt linii autobusowych.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Łężyca Inwestycyjna mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 160 metrów od inwestycji Łężyca Inwestycyjna znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Os. Czarkowo I.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Łężyca Inwestycyjna składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 152 m znajduje się Biedronka, w odległości 192 m znajduje się Dino, w odległości 239 m znajduje się Żabka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Łężyca Inwestycyjna w odległości 536 m znajduje się basen.

Data publikacji: 28.12.2020
Data aktualizacji: 20.12.2022

Nagrody i wyróżnienia

Nagroda Forbes 2022
Nagroda Forbes 2021
Nagroda Digital Excellence Awards 2022
Nagroda Laur Klienta 2023
Nagroda Dobry Pracodawca 2023
Nagroda Gazele Biznesu 2023