+0 km

 • Warszawa

  mazowieckie, Warszawa

  12999 ofert

 • Wrocław

  dolnośląskie, Wrocław

  6893 oferty

 • Kraków

  małopolskie, Kraków

  5736 ofert

 • Poznań

  wielkopolskie, Poznań

  5004 oferty

 • Łódź

  łódzkie, Łódź

  3437 ofert

Szukaj

Filtruj

Sortuj

Mapa

Sprawdź nowe mieszkania na sprzedaż Grójec

28 ofert w 1 inwestycji

Średnia cena nieruchomości w tej lokalizacji 7 200 zł/m²

+0 km

 • Warszawa

  mazowieckie, Warszawa

  12999 ofert

 • Wrocław

  dolnośląskie, Wrocław

  6893 oferty

 • Kraków

  małopolskie, Kraków

  5736 ofert

 • Poznań

  wielkopolskie, Poznań

  5004 oferty

 • Łódź

  łódzkie, Łódź

  3437 ofert

Szukaj

Filtruj

Sortuj

Mapa

Zobacz na mapie
Polecane
Najnowsze
Najtańsze
Najtańsze (za m2)
Termin oddania
 • Mszczonowska 19
  2 kw. 2024
  Nowy blok w Grójcu! Kup mieszkanie dla siebie lub na wynajem – zamieszkaj w Grójcu. Niewielka odległość od stolicy sprawia, że Grójec stał się miastem, w którym warto inwestować w zakup lokali mieszkalnych pod wynajem. Niski koszt 1m2 mieszkania sprawia, że możesz zakupić dwa lokale w cenie jednego w

  Mszczonowska 19

  ul. Mszczonowska 19 , Grójec(27.8 km od Warszawy)
  Apartment Sp. z o.o.

Zobacz wyprzedane oferty w tej lokalizacji.

Te nieruchomości znalazły już swoich właścicieli.

 • Bokserska 9
  Oferta archiwalna
  Budynek przy ul. Bokserskiej 9 to apartamentowiec wybudowany w technologii tradycyjnej, murowany, dwu klatkowy, czteropiętrowy z windami i parkingami w podziemnej hali garażowej lub na zamkniętym terenie osiedla. Wejścia do części mieszkalnej budynku usytuowane są w elewacji zachodniej i wschodniej. Na parterze w zachodniej części budynku zaprojektowane zostały mieszkania z tarasami i ogródkami

  Bokserska 9

  od 7 250 /m2
  ul. Bokserska 9 , Grójec(26.9 km od Warszawy)
  Testa Stanisław Wilk
 • Osiedle przy parku - etap I
  Oferta archiwalna

  Osiedle przy parku - etap I

  ul. Poświętne , Grójec(27.3 km od Warszawy)
  Apartment Sp. z o.o.
 • Osiedle Nova Laskowa
  Oferta archiwalna
  Funkcjonalnie każde z mieszkań spełnia standardy domu jednorodzinnego. Przez środek Osiedla przebiegać będzie główna aleja dojazdowa a budynki zostaną usytuowane po obu jej stronach na wydzielonych działkach o pow. od 900-960 m2. Plan osiedla został zaprojektowany tak, aby wolna przestrzeń pomiędzy budynkami podzielona została na prywatne ogrody, przynależne do każdego z mieszkań. Przydomowe

  Osiedle Nova Laskowa

  ul. Laskowa , Grójec(27.5 km od Warszawy)
  Invest Dom Grójec s.c.

Przyspiesz swoje poszukiwania

W 3 krokach skonfiguruj swoje idealne mieszkanie, a nasz system rekomendacji dobierze konkretne nieruchomości, idealnie dostosowane do Twoich potrzeb.

Skonfiguruj mieszkanie

Nowe mieszkania w Grójcu pod Warszawą

Grójec to niewielka, licząca niespełna 25 tysięcy mieszkańców miejscowość w województwie mazowieckim. Znajduje się około 45 km od Warszawy i słynie z przetwórstwa lokalnych jabłek grójeckich. Miasto jest położone przy głównym węźle komunikacyjnym regionu – na skrzyżowaniu dwóch arterii komunikacyjnych – drogi krajowej DK7 Warszawa-Kraków oraz DK50 Mińsk Mazowiecki-Sochaczew. Przez miejscowość przebiegają także dwie drogi wojewódzkie (728 i 722) oraz droga ekspresowa S7, będąca zachodnią obwodnicą miasta. Niebawem na trasie tej powstanie obwodnica południowa, umożliwiająca dotarcie do stolicy w około 30 minut.

Osoby zamieszkujące w mieszkaniach grójeckich mogą korzystać z licznych linii autobusowych, m.in. do Warszawy, Góry Kalwarii, Mszczonowa i Radomia. Niedaleko znajduje się międzynarodowe lotnisko im. Fryderyka Chopina.

Czy lokalizacja ta jest atrakcyjna dla inwestorów?

Grójec jest prężnie rozwijającym się miastem, w którym panuje korzystny klimat biznesowy. Swoje siedziby założyło tutaj wiele polskich i międzynarodowych firm, m.in. z branży motoryzacyjnej, transportowej, zaopatrzenia ogrodniczego, a także produkcji słodyczy, napojów, środków ochrony roślin i kostki brukowej. Inwestorzy mogą korzystać z atrakcyjnych terenów inwestycyjnych w Słomczynie, 4,5 km od Grójca.

Podaż i popyt na grójeckie nowe mieszkania

Można zaobserwować spory popyt na grójeckie mieszkania na sprzedaż – nowe lokale najczęściej znajdują nabywców długo przed ukończeniem inwestycji. Chętnie osiedlają się w tej lokalizacji mieszkańcy innych mazowieckich miast, w tym pracownicy południowych dzielnic Warszawy. Największą popularnością cieszą się 2-pokojowe nowe mieszkania w Grójcu, których metraż wynosi około 40-50 m2. Dominuje kilkukondygnacyjna zabudowa wielorodzinna.

W ostatnim czasie inwestycje deweloperskie powstają m.in. przy ulicy Laskowej, Polnej, Orzeszkowej, Popularnej, Polskiej Organizacji Wojskowej, Mogielnickiej, Piłsudskiego, Mszczonowskiej i Bokserskiej. Ceny lokali są znacznie niższe niż w stolicy, podobnie jak stawki czynszu oraz opłaty za media. Nowe mieszkania w Grójcu można traktować jako korzystną inwestycję – zwłaszcza w wynajem pracownikom i studentom dojeżdżającym do Warszawy.

Dlaczego warto tutaj zamieszkać?

Miejscowość ta jest atrakcyjnym miejscem do zamieszkania m.in. ze względu na dogodną lokalizację, dużą liczbę atrakcyjnych miejsc pracy, a także dobrze rozwiniętą infrastrukturę społeczną, w tym przedszkola, placówki edukacyjne, przychodnie, apteki i ośrodki sportowo-rekreacyjne.

Jesteś zainteresowany zakupem nieruchomości w województwie mazowieckim? Sprawdź bogatą ofertę nowych mieszkań w Grójcu na portalu RynekPierwotny.pl i znajdź lokal odpowiadający Twoim potrzebom.

Nowe mieszkania na sprzedaż w Grójcu

W Grójcu dostępnych jest 28 ofert nowych mieszkań znajdujących się w 1 inwestycji deweloperskiej.

Deweloperzy w Grójcu mają w sprzedaży nowe mieszkania powierzchniach od 32 do 119 m², w tym:

 • mieszkania 2-pokojowe - 14 lokali
 • mieszkania 3-pokojowe - 12 lokali
 • mieszkania 5-pokojowe i więcej - 2 lokale

Ile kosztuje nowe mieszkanie w Grójcu?

Najtańsze nowe mieszkanie w Grójcu dostępne w sprzedaży kosztuje 236 520 zł. Aktualnie średnia cena za m2 mieszkania w Grójcu wynosi 7 200 zł.

Aktualnie na rynku pierwotnym w Grójcu nie obowiązują oferty specjalne na mieszkania.

Grójec - mieszkania gotowe do odbioru

Obecnie w ofercie deweloperów w Grójcu nie ma lokali mieszkalnych oddanych do użytku.Najpóźniejszy termin oddania inwestycji lokali mieszkalnych do użytkowania to koniec II kwartału 2024.

Oferty dostępne na portalu

Na portalu rynekpierwotny.pl dostępne są oferty nowych mieszkań w Grójcu, dostosowane do potrzeb odbiorców, w tym:

 • mieszkania na parterze - 0 lokali
 • mieszkania na parterze z ogródkiem - 0 lokali
 • mieszkania na niskich piętrach - 28 lokali
 • mieszkania na wysokich piętrach - 0 lokali
 • mieszkania na ostatnich piętrach - 0 lokali
 • mieszkania na ostatnich piętrach z tarasem - 0 lokali

Chcesz mieszkać w domu z własnym ogródkiem? Poznaj ofertę nowych domów w Grójcu i znajdź nieruchomość dopasowaną do swoich potrzeb.

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: