+0 km

 • Warszawa

  mazowieckie, Warszawa

  12999 ofert

 • Wrocław

  dolnośląskie, Wrocław

  6893 oferty

 • Kraków

  małopolskie, Kraków

  5736 ofert

 • Poznań

  wielkopolskie, Poznań

  5004 oferty

 • Łódź

  łódzkie, Łódź

  3437 ofert

Szukaj

Filtruj

Sortuj

Mapa

Szukasz nowe mieszkania na sprzedaż Grójec

157 ofert w 2 inwestycjach

Polecane
Najnowsze
Najtańsze
Najtańsze (za m2)
Termin oddania
 • Chcesz zobaczyć lepiej dopasowane oferty?

  Dopasuj liczbę pokoi

  • 11
  • 22
  • 33
  • 44
  • 5+5+
 • Bokserska 9
  2 kw. 2024

  Bokserska 9

  ul. Bokserska 9 , Grójec(26.9 km od Warszawy)
  Testa Stanisław Wilk
 • Osiedle przy parku - etap I
  4 kw. 2023

  Osiedle przy parku - etap I

  ul. Poświętne , Grójec(27.3 km od Warszawy)
  Apartment Sp. z o.o.
Zobacz wyprzedane oferty w tej lokalizacji.

Te nieruchomości znalazły już swoich właścicieli.

 • Osiedle Nova Laskowa
  Oferta archiwalna
  Funkcjonalnie każde z mieszkań spełnia standardy domu jednorodzinnego. Przez środek Osiedla przebiegać będzie główna aleja dojazdowa a budynki zostaną usytuowane po obu jej stronach na wydzielonych działkach o pow. od 900-960 m2. Plan osiedla został zaprojektowany tak, aby wolna przestrzeń pomiędzy budynkami podzielona została na prywatne ogrody, przynależne do każdego z mieszkań. Przydomowe

  Osiedle Nova Laskowa

  ul. Laskowa , Grójec(27.5 km od Warszawy)
  Invest Dom Grójec s.c.

Nowe mieszkania w Grójcu pod Warszawą

Grójec to niewielka, licząca niespełna 25 tysięcy mieszkańców miejscowość w województwie mazowieckim. Znajduje się około 45 km od Warszawy i słynie z przetwórstwa lokalnych jabłek grójeckich. Miasto jest położone przy głównym węźle komunikacyjnym regionu – na skrzyżowaniu dwóch arterii komunikacyjnych – drogi krajowej DK7 Warszawa-Kraków oraz DK50 Mińsk Mazowiecki-Sochaczew. Przez miejscowość przebiegają także dwie drogi wojewódzkie (728 i 722) oraz droga ekspresowa S7, będąca zachodnią obwodnicą miasta. Niebawem na trasie tej powstanie obwodnica południowa, umożliwiająca dotarcie do stolicy w około 30 minut.

Osoby zamieszkujące w mieszkaniach grójeckich mogą korzystać z licznych linii autobusowych, m.in. do Warszawy, Góry Kalwarii, Mszczonowa i Radomia. Niedaleko znajduje się międzynarodowe lotnisko im. Fryderyka Chopina.

Czy lokalizacja ta jest atrakcyjna dla inwestorów?

Grójec jest prężnie rozwijającym się miastem, w którym panuje korzystny klimat biznesowy. Swoje siedziby założyło tutaj wiele polskich i międzynarodowych firm, m.in. z branży motoryzacyjnej, transportowej, zaopatrzenia ogrodniczego, a także produkcji słodyczy, napojów, środków ochrony roślin i kostki brukowej. Inwestorzy mogą korzystać z atrakcyjnych terenów inwestycyjnych w Słomczynie, 4,5 km od Grójca.

Podaż i popyt na grójeckie nowe mieszkania

Można zaobserwować spory popyt na grójeckie mieszkania na sprzedaż – nowe lokale najczęściej znajdują nabywców długo przed ukończeniem inwestycji. Chętnie osiedlają się w tej lokalizacji mieszkańcy innych mazowieckich miast, w tym pracownicy południowych dzielnic Warszawy. Największą popularnością cieszą się 2-pokojowe nowe mieszkania w Grójcu, których metraż wynosi około 40-50 m2. Dominuje kilkukondygnacyjna zabudowa wielorodzinna.

W ostatnim czasie inwestycje deweloperskie powstają m.in. przy ulicy Laskowej, Polnej, Orzeszkowej, Popularnej, Polskiej Organizacji Wojskowej, Mogielnickiej, Piłsudskiego, Mszczonowskiej i Bokserskiej. Ceny lokali są znacznie niższe niż w stolicy, podobnie jak stawki czynszu oraz opłaty za media. Nowe mieszkania w Grójcu można traktować jako korzystną inwestycję – zwłaszcza w wynajem pracownikom i studentom dojeżdżającym do Warszawy.

Dlaczego warto tutaj zamieszkać?

Miejscowość ta jest atrakcyjnym miejscem do zamieszkania m.in. ze względu na dogodną lokalizację, dużą liczbę atrakcyjnych miejsc pracy, a także dobrze rozwiniętą infrastrukturę społeczną, w tym przedszkola, placówki edukacyjne, przychodnie, apteki i ośrodki sportowo-rekreacyjne.

Jesteś zainteresowany zakupem nieruchomości w województwie mazowieckim? Sprawdź bogatą ofertę nowych mieszkań w Grójcu na portalu RynekPierwotny.pl i znajdź lokal odpowiadający Twoim potrzebom.

Informacje o Grójcu

W Grójcu dostępnych jest 157 ofert nowych mieszkań i domów znajdujących się w 2 inwestycjach deweloperskich.

Deweloperzy w Grójcu mają w sprzedaży nowe mieszkania o powierzchniach od 34 do 72 m2, w tym lokale:

 • 2-pokojowe (101 mieszkań).
 • 3-pokojowe (54 mieszkania).
 • 4-pokojowe (2 mieszkania).

Wśród inwestycji deweloperskich w Grójcu nie są dostępne oferty sprzedaży nowych domów.

Pobliskie Lokalizacje

Oferty w Grójcu

Pozostałe oferty

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: