Osiedle Malownicze

ARCHIWALNA

Domy na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezOsiedle Malownicze Sp. z o.o. Sp. K.

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 28 ofert w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

 • Malownicza Pustecka(2.6 km dalej)

  Nowe domy na sprzedaż Wrocław, Fabryczna, Leśnica, ul. Pustecka (13.7 km od centrum Wrocławia)
  Ceny od: 6 884 brutto/m2
  Malownicza Pustecka
  Termin oddania: 1 kw. 2022
  Liczba domów: 2
  Powierzchnia: 144 m2
  Liczba pokoi: 5
  Osiedle Malownicze Sp. z o.o. Sp. K.
 • Wilkszyn domy jednorodzinne(2.8 km dalej)

  Nowe domy na sprzedaż średzki, Wilkszyn, ul. Leśna (0.7 km od Wrocławia)
  Ceny od: 5 022/m2
  Wilkszyn domy jednorodzinne
  Gotowe do zamieszkania
  Liczba domów: 7
  Powierzchnia: 105 m2
  Liczba pokoi: 4
  MT Project

Opis Inwestycji

Tuż obok zabytkowej Leśnicy pod największym lasem w granicach miasta powstaje nowoczesne osiedle domów jednorodzinnych – Osiedle Malownicze – w zasadzie nowoczesne mini-miasteczko wraz z rynkiem otoczonym niską zabudową apartamentową z usługami, szerokimi alejami i ścieżkami rowerowymi. Wyjątkowe połączenie tradycyjnej architektury z najnowocześniejszą infrastrukturą, uroków przyrody i dobrodziejstw wielkiego miasta..Na dużych działkach 900 – 3700 m2 powstanie docelowo 206 domów wolnostojących, po obu stronach głównej alei 56 domów szeregowych zaś w części centralnej wokół ryneczku około 300 mieszkań i apartamentów w kameralnej zabudowie z usługami w przyziemiu.Teren osiedla jest w pełni uzbrojony we wszystkie media miejskie , a absolutną nowością na skalę Polski jest instalacja FTTH (ang. Fiber To The Home) czyli światłowodowe łącze internetowe do każdego domu!

Inwestycja Osiedle Malownicze znajduje się na Marszowicach, ul. Wereszyckiego 14 (12.8 km od centrum Wrocławia), została zrealizowana przez dewelopera Osiedle Malownicze Sp. z o.o. Sp. K..

Inwestycja Osiedle Malownicze została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2015 roku.

Cały projekt składa się z w tym 21 domów typu bliźniak.

Aktualnie w inwestycji Osiedle Malownicze pozostało na sprzedaż 0 nowych domów0.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Osiedle Malownicze Sp. z o.o. Sp. K. przewidział również:

 • miejsca postojowe naziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2010 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2015 roku.
Liczba kondygnacji:domy posiadają 4 kondygnacje wraz z parterem oraz nie posiadają poddasza.
Wysokość pomieszczeń:informacja u dewelopera.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Konstrukcja budynku
Szczegółowe informacje dostępne są na stronie Osiedla Malowniczego.
Stolarka okienna
Rama drewniana - okucia obwiedniowe DJ 68 z mikrowentylacją, szyby termoizolacyjne K = 1,1,
Drzwi zewnętrzne
Stalowe antywłamaniowe klasy C, laminowane.
Posadzka
Podłoże pod posadzki z zaprawy cementowej. Balkon - posadzka wyłożona gresem mrozoodpornym, balustrada metalowa z wypełnieniem szkłem, , taras - deska tarasowa kompozytowa, balustrada – mur zakończony obróbką blacharską.
Ściany
Ściany zewnętrzne: Tynk mineralny malowany farbą silikatową, fragmenty elewacji z okładzin elewacyjnych Ściany wewnętrzne: Tynk gipsowy
Sufity
Tynk gipsowy
Parapety wewnętrzne
Parapety z konglomeratu kamiennego
Instalacje
Instalacja elektryczna: Zgodnie z projektem - bez opraw oświetleniowych, trójfazowe zasilanie kuchenki elektrycznej. Instalacja telefoniczna: 1 gniazdo w pokoju dziennym bez osprzętu. Instalacja domofonowa: Panel przywoławczy domofonowy przy wejściu do budynku, w mieszkaniach domofon w przedpokoju.
Ogrzewanie
Kompletna, grzejniki panelowe stalowe (w łazienkach drabinkowe), lakierowane, z zaworami termostatycznymi.Kocioł gazowy dwufunkcyjny w każdym mieszkaniu.
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Garaże:domy nie posiadają garaży oraz przewidziano:
 • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia: plac zabaw, pomieszczenie rekreacyjne, teren ogrodzony, internet, winda.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się park, las, rzeka.

Lokalizacja inwestycji Osiedle Malownicze

Zaprojektowane jak niezależne małe miasteczko wypoczynkowe z szerokimi alejami, ścieżkami rowerowymi i ryneczkiem, który będzie miejscem spotkań mieszkańców przy okazji zakupów czy odpoczynku w kawiarnianych ogródkach.

Wrocław Fabryczna to największa dzielnica w mieście. Obejmuje całą północno - zachodnią część miasta. Zamieszkuję ją blisko 200 tysięcy mieszkańców. Na terenie Fabrycznej znajduję się najwięcej osiedli mieszkaniowych. Ich nazwy pochodzą od wsi i miast, które włączane były w granice administracyjne miasta. Przy ulicy Trzemielowickiej znajdziemy dawne obiekty koszarowe. Jest to też dzielnica rekreacyjna, głównie ze względu na dużą ilość terenów zielonych takich jak Las Leśnicki czy Las Ratyński. Wschodnia granica tej dzielnicy przebiega wzdłuż Odry. Ceniący sobie zdrowy tryb życia znajdą tu wiele obiektów sportowych jak Centrum Basenowo – Sportowe czy liczne orliki, kluby fitness i siłownie. W północnej części dzielnicy znajduje się Stadion Miejski, który był jedną z aren Euro 2012. Przez Fabryczną przebiega droga krajowa nr 94 oraz obwodnica miasta. Dzielnica jest dobrze skomunikowana z centrum miasta poprzez liczne trasy autobusowe oraz tramwajowe. Znajduję się tu również międzynarodowe lotnisko – Copernicus Airport.

Komunikacja

Wrocław Fabryczna jest dobrze połączona komunikacyjnie z pozostałymi częściami miasta – dwie linie autobusowe 132 i 142 łączą bezpośrednio dzielnicę z centrum miasta tak jak i tramwaj 23. Dla miłośników jednośladów, Fabryczna posiada wiele ścieżek rowerowych, którymi bez problemu można przedostać się na drugą część miasta. Przebiega tędy również Autostradowa Obwodnica Wrocławia.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Osiedle Malownicze mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 150 metrów od inwestycji Osiedle Malownicze znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Hartmana.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Osiedle Malownicze składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 90 m znajduje się Żabka.

Data publikacji: 09.10.2015

Data aktualizacji: 24.11.2017

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie