Osiedle Feniks

Oferta archiwalna

Kołobrzeg, ul. Poleska d/ 4

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 274 oferty w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Osiedle Feniks

11 zdjęć

Osiedle Feniks
Osiedle Feniks
Osiedle Feniks
Osiedle Feniks

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

 • teren ogrodzony
 • ochrona całodobowa
 • Wykończenie pod klucz

Rekreacja

 • basen
 • plac zabaw

Przyroda w okolicy

 • las
 • morze
 • rezerwat przyrody

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2014 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2015 roku.

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.

Liczba kondygnacji:

budynek posiada od 1 do 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Liczba apartamentów:

cała inwestycja składa się z 49 apartamentów.

Wysokość pomieszczeń:

informacja u dewelopera.

Standard wykończenia

wykończenie pod klucz

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera.

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych.

Komórki lokatorskie:

posiada

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe naziemne .
 • miejsca postojowe podziemne .

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się park, las, morze, rezerwat przyrody

Typ nieruchomości:

Opis inwestycji

Osiedle Feniks logo

Nie budujemy mieszkań… budujemy oazę, w której będziesz czuł się bezpiecznie komfortowo od momentu przekroczenia jej granic. Brak problemów z parkowaniem i sąsiadów zaglądających Ci w okna to dopiero początek. Teren wewnętrzny wolny jest od ruchu samochodów. Zamiast tego znajdziesz kompleks basenowy z salą fitness i bawialnią dla dzieci, duży plac zabaw i ogródek grillowy.

Wszystko w otoczeniu natury.. usiądź i odetchnij morską bryzą.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu dopasowujemy mieszkania od potrzeb naszych klientów. Projekt każdego mieszkania cechuje bardzo duża funkcjonalność i ergonomia. Unikamy wszelkich zbędnych metrów kwadratowych w postaci korytarzy i zaułków, dzięki temu na 35 metrach kwadratowych uzyskujemy dużym salon z aneksem kuchennym, oddzielną sypialnie i funkcjonalną łazienkę. Wszystko wykończone materiałami wysokiej, jakość renomowanych producentów.

Inwestycja Osiedle Feniks znajduje się w Kołobrzegu, ul. Poleska d/ 4 (6.4 km od centrum Kołobrzegu), została zrealizowana przez Osiedle Feniks Sp. z o.o. Sp. k. .

Inwestycja Osiedle Feniks została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2015 roku.

Cały projekt składa się z 49 nowych apartamentów znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada od 1 do 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Osiedle Feniks nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Osiedle Feniks Sp. z o.o. Sp. k. przewidział:

 • miejsca postojowe naziemne null
 • miejsca postojowe podziemne null

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Lokalizacja inwestycji

Kołobrzeg jest miastem nadmorskim, przez które przepływa rzeka Parsęta. Nosi miano miasta uzdrowiskowego oraz obfituje w tereny zielone i obiekty turystyczne. Znajduje się tu kilka rozległych parków, a jednym z ważniejszych obszarów zielonych jest Dolina Parsęty o niezwykłych walorach przyrodniczych. Pod względem architektonicznym Kołobrzeg jest ciekawą mieszanką gotyku, neogotyku i modernizmu. Na obrzeżach widać współczesną zabudowę mieszkalną, tworzone są osiedla domów jednorodzinnych. Miasto wyróżnia się długim molo i Bulwarem J. Szymańskiego rozciągającym się wzdłuż plaży. Infrastruktura społeczna celuje w potrzeby mieszkańców. Działa tu kilkanaście szkół różnego szczebla. W mieście jest szpital, przychodnie lekarskie i apteki. Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji zapewnia dostęp do szeregu obiektów sportowych. Jest tu także galeria handlowa, amfiteatr oraz kina.

Komunikacja

Kołobrzeg leży na drodze krajowej nr 11, ale przechodzą przez nie także drogi wojewódzkie nr 102 i 163. Znajduje się tu port jachtowy z licznymi miejscami cumowniczymi. W sezonie letnim z Kołobrzegu odbywają się rejsy na Bornholm. Działa tu komunikacja miejska – jeździ kilkadziesiąt linii autobusowych. Funkcjonuje również przewóz pasażerski PKS, czynne są także linie kolejowe.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Osiedle Feniks?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Osiedle Feniks mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 60 metrów od inwestycji Osiedle Feniks znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Podczele - Lwowska.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Osiedle Feniks znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Feniks znajduje się 1 placówka edukacyjna. Najbliżej położone to: Szkoła Podstawowa nr 9 w Kołobrzegu w odległości 220 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Osiedle Feniks składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 330 m znajduje się Delikatesy Centrum.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Feniks w odległości 100 m znajduje się fitness i bawialnia, w odległości 110 m znajduje się Basen, w odległości 120 m znajduje się Basen.

Data aktualizacji: 29.10.2020

Inwestycje w pobliżu w Kołobrzegu

Oferty w Kołobrzegu

Pozostałe oferty

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: