Osiedle Feniks Sp. z o.o. Sp. k.  logo

Osiedle Feniks Sp. z o.o. Sp. k.

Kołobrzeg, ul. Poleska 4d/4
O nas
Kontakt

Informacje o nas

Realizując nasze inwestycje staramy się sprostać wszystkim wymaganiom naszych klientów. Chcemy być najlepsi… dla Was. Jesteśmy firmą rodzinną, dlatego każdy z Państwa może liczyć na osobisty kontakt i indywidualne podejście. Będziemy z Wami od początku, w każdej chwili służąc pomocą, przy wyborze mieszkania, jego urządzaniu, a nawet później trakcie jego eksploatacji. Otaczamy się zaufanymi wykonawcami i dostawcami. Korzystamy z najlepszych materiałów i nowoczesnych technologii, aby tworzyć dla Państwa mieszkania wygodne, zdrowe i bezpieczne, a ponadto tanie w utrzymaniu. Naszym celem jest budowanie obiektów jedynych w swoim rodzaju, w których każdy będzie czuł się komfortowo i bezpiecznie.

Do tej pory wybudowaliśmy ponad sto czterdzieści mieszkań w inwestycjach Osiedle nadmorskie FENIKS, Posesja na Grobli i Posesja Bukowy Las. Największą satysfakcję dają nam zadowoleni klienci, którzy powracają do nas przy kolejnych realizacjach. Fakt, że polecają nas swoim znajomym jest dla nas najlepszą rekomendacją.

Zakończyliśmy sprzedaż 2 inwestycji

Kontakt

Osiedle Feniks Sp. z o.o. Sp. k.  logo
Osiedle Feniks Sp. z o.o. Sp. k.
Kołobrzeg, ul. Poleska 4d/4
Strona internetowa dewelopera

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: