Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek:

Ornament

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. J.H. Dąbrowskiego, oferowane bezpośrednio przez

Ornament Szczecin Sp. z o.o.

Szczecin, Śródmieście, Nowe Miasto, ul. J.H. Dąbrowskiego

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 483 oferty w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

OrnamentOrnament

5 zdjęć

Ornament
Ornament
Ornament
Ornament

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • teren ogrodzony
  • winda
  • Standard deweloperski

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2015 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2017 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego

Liczba kondygnacji:

budynek posiada 7 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

posiada

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne : w inwestycji przewidziano miejsca postojowe naziemne i miejsca postojowe w budynku

Przyroda:

informacja u dewelopera

Opis inwestycji

Ornament logo

Osiedle Ornament wyróżnia się wyjątkowo eleganckim designem oraz oryginalnym projektem architektonicznym. Elewacje w gustownej, szaro-białej kolorystyce, są zwieńczone delikatnym ornamentem w kształcie logotypu osiedla. Całość jest stonowana, a jednocześnie nowoczesna, dzięki czemu osiedle harmonijnie wpisuje się w różnorodny krajobraz Szczecina.

Jako mieszkaniec Ornamentu będziesz świadkiem ogromnych zmian jakie zachodzą w tej części miasta. Architektura otoczenia dynamicznie się przeobraża, czyniąc to miejsce wyjątkowo przyjaznym i atrakcyjnym. Staniesz się również częścią społeczności, którą tworzą aktywni, ambitni ludzie, ceniący wielkomiejski styl życia.

W budynkach osiedla Ornament przeważają mieszkania 2 i 3 pokojowe, idealne dla singli czy młodych rodzin. W ofercie są mieszkania 4-pokojowe. Szczególny nacisk położono na funkcjonalny układ pomieszczeń. Zadbano także o to by mieszkania były słoneczne.

Mieszkania sprzedawane będą w stanie deweloperskim, co umożliwia swobodną aranżację wnętrz, dostosowaną do indywidualnych potrzeb oraz poczucia estetyki.

Priorytetem przy projektowaniu i budowaniu osiedla jest komfort jego mieszkańców, dlatego budynki wyróżnia najwyższy standard wykonania. Na wszystkich etapach realizacji inwestycji użyte zostaną wyłącznie dobrej jakości materiały. Zastosowano także nowoczesne technologie, które zapewniają: energooszczędność, izolację akustyczną i skuteczną wentylację. Mieszkańcy będą mogli cieszyć się ciepłem, bez obaw o wysokie rachunki.

Budynki zaprojektowano w taki sposób, by maksymalnie ograniczać zużycie energii cieplnej. Ponadto wyposażone są w centralne ogrzewanie, a grzejniki posiadają termostaty, którymi w wygodny sposób można regulować temperaturę.

Budynki wyposażono w szereg rozwiązań, odpowiadającym standardom nowoczesnego budownictwa mieszkaniowego, w tym w automatycznie regulowane nawiewniki, zapewniające świeże powietrze.

Osiedle Ornament będzie ogrodzone, co zapewni mieszkańcom bezpieczeństwo oraz poczucie prywatności. Na niższych kondygnacjach zamontowano okna z wzmocnionymi okuciami antywłamaniowymi. Mieszkania wyposażono także w drzwi zewnętrzne antywłamaniowe. W każdym mieszkaniu można założyć wideodomofon.

Inwestycja Ornament znajduje się w Nowym Mieście, ul. J.H. Dąbrowskiego (2 km od centrum Szczecina), została zrealizowana przez Ornament Szczecin Sp. z o.o.

Inwestycja Ornament została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2017 roku.

Aktualnie w inwestycji Ornament nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Ornament Szczecin Sp. z o.o. przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Lokalizacja inwestycji

Śródmieście to dzielnica Szczecina, która liczy sobie ok. 128 265 mieszkańców. Składa się na nie 10 osiedli, a cała dzielnica jest silnie zróżnicowana pod względem funkcjonalnym. Dominuje zabudowa mieszkaniowa i usługowa. Pojawia się też szereg budynków historycznych, w tym renesansowy Zamek Książąt Pomorskich. Obszary znajdujące się przy Odrze mają charakter typowo przemysłowy. Śródmieście to również kulturalne centrum miasta. Działają tu kina i teatry, opera oraz filharmonia. Funkcjonuje też ponad 70 szkół, w tym te najważniejsze uczelnie, czyli Politechnika Szczecińska i Akademia Morska. Są tu dwa szpitale i 17 przychodni lekarskich. Mieszkańcy tej części Szczecina mają dostęp do pływalni Floating Arena oraz do dwóch dużych centrów handlowych. Biegną tędy trzy drogi krajowe i jedna wojewódzka, regularnie kursują autobusy miejskie tramwaje.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Ornament?

Przez centrum Szczecina biegną drogi krajowe nr 10, 13 i 31 oraz droga wojewódzka nr 115. W dzielnicy i jej najbliższej okolicy znajduje się 8 stacji kolejowych, w tym Dworzec Szczecin Główny. Regularnie kursują tu autobusy miejskie. Przez dzielnicę prowadzi 12 tras tramwajowych.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Ornament mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 990 metrów od inwestycji Ornament znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Szczecin Główny.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Ornament znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Ornament znajduje się 35 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Niepubliczny żłobek Wesołe Brzdące by NANA w odległości 149 m, Uniwersytet Szczeciński w odległości 285 m, Wydział Prawa i Administracji Uniwersytetu Szczecińskiego w odległości 314 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Ornament jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Dermestetic w odległości 151 m, WN Medica w odległości 197 m, Tlenomed - komora hiperbaryczna i rehabilitacja w odległości 261 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Ornament składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 44 m znajduje się Asprod, w odległości 57 m znajduje się Żabka, w odległości 129 m znajduje się sklep osiedlowy.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Ornament w odległości 199 m znajduje się boisko / kort, w odległości 221 m znajduje się boisko / kort, w odległości 315 m znajduje się Studium wychowania fizycznego PUM.

Data publikacji: 18.11.2015
Data aktualizacji: 29.10.2020

Nagrody i wyróżnienia

Nagroda Forbes 2022
Nagroda Forbes 2021
Nagroda Digital Excellence Awards 2022
Nagroda Laur Klienta 2023
Nagroda Dobry Pracodawca 2023
Nagroda Gazele Biznesu 2023