Reda, ul. Kwiatowa

Oferta archiwalna

Apartamenty na sprzedaż ul. Kwiatowa, oferowane bezpośrednio przez Orlex Invest

Reda, ul. Kwiatowa

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 35 ofert w najbliższej okolicy!

Reda, ul. Kwiatowa

3 zdjęcia

Reda, ul. Kwiatowa
Reda, ul. Kwiatowa
Reda, ul. Kwiatowa

Najbliższe inwestycje

Opis Inwestycji

Kameralna inwestycja w willowym otoczeniu, składająca sie z 2 budynków. W każdym z nich znajdowac sie beda 4 mieszkania z oddzielnymi wejsciami, co zwiększy komfort korzystania z własnego mieszkania. Lokale parterowe bedą posiadały ogrody a mieszkania na piętrze, duże komfortowe balkony z chromowanymi balustradami. Atutem mieszkań na piętrze beda poddasza, które klient moze zaaranżowac we własnym zakresie, powiększając tym samym powierzchnie o 19.46 m2, nie płacąc za dodatkowe metry.

Cała działka zostanie ogrodzona i wyposazona w brame przesuwna oraz furtke, tak aby mieszkancy mogli czuc sie bezpiecznie. Dzieki dobrze zaplanowanej infrastrukturze każdy z mieszkańców bedzie w stanie swobodnie zaparkować swój pojazd blisko wlasnych drzwi wejsciowych. Jest to duze udogodnienie zwlaszcza przy wypakowywaniu zakupów oraz dla matek z dziećmi. Osobne wejścia do mieszkań rownież zwiekszaja wygode,poniewaz pozwalają uniknąć korzystania z grupowej klatki schodowej, jak ma to miejsce w przypadku budynków wielorodzinnych.

Standard wykończenia:

Bedac autoryzowanym przedstawicielem producenta szlachetnych kostek brukowych LIBET, Orlex Beton w ramach prezentacji jej zalet jako kostki najwyższej jakości, zagospodaruje nią teren przylegający do budynków czyli chodniki drogi wewnętrzne oraz parkingi. Ponadto, aby zapewnić najwyższą jakość tarasy przy domach zostaną wyłożone szlachetnymi płytami ogrodowymi. Na zewnątrz budynki beda wykończone elewacją z tynku cienkowarstwowego a dach zostanie pokryty dachówką.

Aby zachować wysoki standard wykończenia i elegancje, w budynkach zamontowane będą okna w kolorze grafitowym od zewnętrznej strony, natomiast wewnątrz będzie zastosowany kolor biały, pozwalający uzyskać jasne i przestronne wnętrza.

Wewnątrz mieszkania są wykończone do stanu deweloperskiego łącznie ze wszystkimi instalacjami oraz kompletnym ogrzewaniem podłogowym (nie dotyczy poddaszy – do adaptacji przez Klienta)

Atrakcyjna lokalizacja:

• morze - Władysławowo - 24km

• Gdynia - 19km

• blisko przystanek autobusowy

• przystanek SKM - 2km

• market Biedronka - 3km

Inwestycja Reda, ul. Kwiatowa znajduje się w Redzie, ul. Kwiatowa (7.9 km od Gdyni), została zrealizowana przez Orlex Invest.

Inwestycja Reda, ul. Kwiatowa została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2014 roku.

Cały projekt składa się z 8 nowych apartamentów znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada od 1 do 2 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Reda, ul. Kwiatowa nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Orlex Invest przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2014 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2014 roku.
Liczba budynków:
cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:
budynek posiada od 1 do 2 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.
Liczba apartamentów:
cała inwestycja składa się z 8 apartamentów.
Wysokość pomieszczeń:
informacja u dewelopera.
Standard wykończenia
standard deweloperski
Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:
nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:
nie przewidziano.
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia:
informacja u dewelopera.
Przyroda:
informacja u dewelopera.
Typ nieruchomości:

Lokalizacja inwestycji

Reda to liczące sobie 33,45 km2 i ok. 22 300 mieszkańców miasteczko leżące w pow. Wejherowskim, na Pomorzu. Wchodzi w skład Aglomeracji Gdańskiej. Od wschodu i północy otoczone jest terenami zielonymi – łąkami Doliny Redy i lasami stanowiącymi część Puszczy Darżlubskiej. Łącznie zajmują one ok. 50% powierzchni miasta. Rozległe tereny wciąż są do zagospodarowania. Ze względu na przynależność miejscowości do Trójmiejskiego Regionu Metropolitarnego, zabudowa Redy jest typowa dla obszarów miejskich, z przewagą budynków mieszkalnych jedno- i wielorodzinnych. Tereny przemysłowe skupiają się na południu miasta, które na tle innych miejscowości „Małego Trójmiasta Kaszubskiego” wyróżnia się wysokim stopniem rozwoju gospodarczego. Reda jest miejscowością samowystarczalną. Znajdują się tu szkoły każdego szczebla, działa miejska przychodnia lekarska i dwa zakłady opieki zdrowotnej. Rozwija się tu kultura i sport, działa ponad 200 sklepów.

Komunikacja

Przez Redę biegną dwie drogi o dużym znaczeniu komunikacyjnym: krajowa nr 6 i wojewódzka nr 216. Działa tu również kolej, którą można dotrzeć do Gdańska, Szczecina lub na Hel. Lokalną ofertę przewozową uzupełniają taksówki.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Reda, ul. Kwiatowa?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Reda, ul. Kwiatowa mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 120 metrów od inwestycji Reda, ul. Kwiatowa znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Reda Jaśminowa 01.

Data publikacji: 22.01.2015
Data aktualizacji: 24.11.2017

Oferty

Wydawcą portalu RynekPierwotny.pl jest: PropertyGroup Sp. z o.o.
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: