Osiedle Przyjaźni

ARCHIWALNA

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezOrlex Invest

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 698 ofert w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

 • Formeli 17 etap II(0.4 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż wejherowski, Rumia, ul. Formeli 17 (3.8 km od Gdyni)
  Ceny od: 5 900 brutto/m2
  Formeli 17 etap II
  Termin oddania: 3 kw. 2021
  Liczba mieszkań: 62
  Powierzchnia: 30 - 75 m2
  Liczba pokoi: 1 - 4
  North Star Development
 • Formeli 17(0.4 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż wejherowski, Rumia, ul. Formeli 17 (3.8 km od Gdyni)
  Formeli 17
  Gotowe do zamieszkania
  Liczba mieszkań: 20
  Powierzchnia: 30 - 58 m2
  Liczba pokoi: 1 - 3
  North Star Development
 • Żwirki i Wigury(0.4 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż wejherowski, Rumia, ul. Żwirki i Wigury 41 (3 km od Gdyni)
  Ceny od: 5 900 brutto/m2
  Żwirki i Wigury
  Gotowe do zamieszkania
  Liczba mieszkań: 17
  Powierzchnia: 55 - 76 m2
  Liczba pokoi: 2 - 4
  Sierzbud

Opis Inwestycji

W doskonale skomunikowanej dzielnicy Rumi – w pobliżu „Portu Rumia” powstanie nowoczesny i funkcjonalny budynek wielorodzinny, składający się z 40 komfortowych 1,2,3 oraz 4 pokojowych mieszkań. Lokalizacja inwestycji zapewnia doskonałą komunikację zarówno z Gdynią jak i Wejherowem. Bliskość sklepów, szkół oraz terenów zielonych, znacząco wypływa na komfort życia codziennego. Mieszkania o powierzchni 25 – 60m2 zostały zaprojektowane ze szczególnym naciskiem na funkcjonalny rozkład i dobre doświetlenie pomieszczeń. Mając na uwadze Państwa komfort podzieliliśmy budynek na 3 klatki schodowe. Miejsca postojowe bezpłatne. Właściciele mieszkań na parterze, będą mieli do wyłącznej dyspozycji ogródki, przylegające bezpośrednio do ich mieszkań. Dbając o wysoki standard i dobrą jakość, budujemy z materiałów wysokiej jakości, a ścianki działowe w mieszkaniach będą murowane z bloków silikatowych, pokryte tykiem i malowane farbą podkładową. Na terenie inwestycji, chodniki i miejsca postojowe wyłożone kostką brukową wysokiej jakości, czołowego producenta – firmy Libet.

Inwestycja Osiedle Przyjaźni znajduje się w Rumi, ul. Kosynierów (3.4 km od Gdyni), została zrealizowana przez dewelopera Orlex Invest.

Inwestycja Osiedle Przyjaźni została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2020 roku.

Cały projekt składa się z 40 nowych mieszkań. Budynek posiada 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Osiedle Przyjaźni pozostało na sprzedaż 0 mieszkań o powierzchniach od 49 do 59 metrów kwadratowych w cenie od 4 736 zł za metr kwadratowy.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Orlex Invest przewidział również:

 • miejsca postojowe naziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2018 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2020 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:budynek posiada 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 40 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:na wszystkich kondygnacjach po 256 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:nie przewidziano.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia: plac zabaw, teren ogrodzony.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się park, staw.

Lokalizacja inwestycji Osiedle Przyjaźni

Rumia to miasto o powierzchni 30,08 km2, które zamieszkuje ok. 43 700 osób. Leży w pow. wejherowskim, w woj. pomorskim i graniczy z Gdynią oraz Redą. Wchodzi w skład Aglomeracji Gdańskiej i jest jedną z miejscowości tworzących Małe Trójmiasto Kaszubskie. Częściowo leży na terenie Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego, który zajmuje ok. 40% terytorium miasta. Centrum Rumi wciąż jeszcze nie jest w pełni ukształtowane, za to na obrzeżach miasta z każdym rokiem rozrasta się zabudowa mieszkalna. Znaczne obszary dopiero czekają na zagospodarowanie. Póki co, powoli rozbudowywane jest tu zaplecze oświatowe, na które składa się 15 przedszkoli i 15 szkół różnego szczebla. Działa tu poradnia medyczna i 7 zakładów opieki zdrowotnej. Miasto posiada najważniejsze elementy infrastruktury sportowej. Znajduje się tu także galeria handlowa i centrum handlowe.

Komunikacja

Rumia położona jest przy drodze krajowej nr 6, co zapewnia jej dobre połączenie z Trójmiastem i innymi, okolicznymi miejscowościami. Przez miasto przechodzi też droga wojewódzka nr 100. Znajduje się tu dworzec kolejowy, z którego odchodzą pociągi do Szczecina, Gdańska i na Hel. Ok. 10 km od Rumi znajduje się morski port pasażerski, a ok. 25 km stąd, w Gdańsku-Rębiechowie, znajduje się port lotniczy.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Osiedle Przyjaźni mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 220 metrów od inwestycji Osiedle Przyjaźni znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Kościuszki - Kosynierów.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Przyjaźni znajdują się się 3 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: AKADEMIA MISTRZÓW ZABAWY w odległości 210 m, Niepubliczne Przedszkole Sióstr Salezjanek im. Świętej Rodziny w Rumi w odległości 540 m, Publiczna Szkoła Podstawowa Sióstr Salezjanek w odległości 540 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Osiedle Przyjaźni składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 340 m znajduje się Biedronka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Przyjaźni w odległości 390 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 10.04.2019

Data aktualizacji: 02.04.2020

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie