Aleja Lawendowa - Etap II

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez Opty-Dom Development Sp. z o.o.

Zapytaj o ceny

Dostępne mieszkania

Aktualnie w inwestycji Aleja Lawendowa - Etap II dostępnych jest 9 ofert

Rzut
Numer
Pokoje
Metraż
Piętro
Cena
A/M2
3
90,84 m²
2
355 000 zł
B/M2
3
90,84 m²
2
355 000 zł
C/M2
3
76,63 m²
2
307 000 zł
D/M2
3
76,63 m²
2
309 000 zł
C/M1
4
73,28 m²
Parter
379 000 zł
D/M1
4
73,28 m²
Parter
375 000 zł
Ta oferta jest
obecnie zarezerwowana.
Powiadom mnie gdy oferta
wróci do sprzedaży
A/M1
5
87,06 m²
Parter
429 000 zł
B/M1
5
87,06 m²
Parter
419 000 zł
E/M1
6
134,87 m²
Parter
449 000 zł

Opis Inwestycji

Ciche i nowoczesne mieszkanie z ogródkiem pod WrocławiemAleja Lawendowa II etap to kolejny etap rozbudowy kameralnego osiedla w podwrocławskim Kiełczowie przy ulicy Lawendowej. Do jej najważniejszych atutów należą niewątpliwie: atrakcyjna lokalizacja z dala od miejskiego zgiełku i wśród wielu terenów zielonych, kameralny charakter mini osiedla oraz bardzo ciekawy wybór dostępnych w ofercie apartamentów — w przyjaznych cenach. Przystanek komunikacji miejskiej przy ul. Lawendowej.Aleja Lawendowa II etap — to pięć budynków jednorodzinnych w zabudowie szeregowej A, B, C, D, E. Budynki jednorodzinne są budynkami dwulokalowymi tj. parter i pierwsze piętro zajmuje jeden apartament, II piętro i poddasze zajmuje drugi apartament. Budynek E jest typowym domem jednorodzinnym. Wszystkie dolne apartamenty będą miały tarasy z wyjściem na ogród od strony południowej. Górne apartamenty będą wyposażone w balkony. Zarówno dolne, jak i górne apartamenty mają wyprowadzone podłączenia do kominków. Do każdego apartamentu przynależeć będzie jedno miejsce parkingowe. Do dyspozycji mieszkańców osiedla będzie również pięć garaży.Wszystkie lokale oddane w stanie deweloperskim (z nowoczesnymi kotłami gazowymi, grzejnikami, osprzętem elektrycznym, doprowadzoną instalacją światłowodową do każdym lokalu). Trwająca właśnie budowa II etapu zakończy się w IV kwartale 2019 roku.

Inwestycja Aleja Lawendowa - Etap II znajduje się w Kiełczowie, ul. Lawendowa (1.7 km od Wrocławia), jest realizowana przez dewelopera Opty-Dom Development Sp. z o.o..

Inwestycja Aleja Lawendowa - Etap II jest w trakcie budowy z planowanym na 4 kw. 2019 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 10 nowych mieszkań. Budynki posiadają od 2 do 4 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Aleja Lawendowa - Etap II pozostało na sprzedaż 9 mieszkań o powierzchniach od 73 do 135 metrów kwadratowych.

Dostępne są lokale:

  • 3-pokojowe o powierzchni od 77 do 91 m2 w cenie od 307 000 zł (4 mieszkania)
  • 4-pokojowe o powierzchni od 73 m2 w cenie od 375 000 zł (2 mieszkania)
  • 5-pokojowe o powierzchni od 87 m2 w cenie od 419 000 zł (2 mieszkania)
  • 6-pokojowe o powierzchni od 135 m2 w cenie od 449 000 zł (1 mieszkanie)

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Opty-Dom Development Sp. z o.o. przewidział również:

  • miejsca postojowe naziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2019 roku, planowane oddanie do użytkowania w 4 kw. 2019 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 5 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:budynki posiadają od 2 do 4 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 10 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności: odrębna własność z własnością gruntu.
Powierzchnie dodatkowe: ogródek, balkon, taras.
Komórki lokatorskie:posiada.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia: plac zabaw, teren ogrodzony, internet, patio / dziedziniec.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się las, rzeka.

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:aktualnie dostępnych jest 9 mieszkań.
Powierzchnie mieszkań:od 73 do 135 m2.
Liczba pokoi:dostępne są mieszkania 3, 4, 5, 6-pokojowe.
Ceny mieszkań:
  • kształtują się w zakresie od 307 000 do 449 000 zł.
Opis płatności:informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:informacja u dewelopera.
Wysokość czynszu:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Aleja Lawendowa - Etap II

Zalety mieszkania pod Wrocławiem Kiedy kupujemy mieszkanie, jednym z najważniejszych wyborów jest decyzja, gdzie ono będzie. Wybór pomiędzy miejskim i podmiejskim stylem życia jest dla wielu osób bardzo trudny, jeżeli nie zdają sobie sprawy z korzyści, jakie płyną z mieszkania pod miastem. Często pomijanym, ale bardzo istotnym elementem jest życie w społeczności podmiejskiej, gdzie znamy swoich sąsiadów. W wielkich miastach bardzo często nie wiemy, kto mieszka w naszym bloku, nie mówiąc o naszym osiedlu. Mniejsze, podmiejskie społeczności są znacznie bardziej stabilne i zwarte. Zapewni nam to poczucie wspólnoty i sprawi, że będziemy mogli liczyć na pomoc sąsiada. Niezależnie od tego, czy chodzi o to, by ktoś odebrał przesyłkę od kuriera, czy żeby miał oko na nasz dom podczas naszego urlopu, wspaniale jest mieszkać obok ludzi, na których możemy polegać. Mała społeczność to również mniejsze natężenie ruchu i większa ilość otwartych przestrzeni do użytku publicznego. To poczucie przestrzeni i ogólna łatwość życia niesie ze sobą wolniejsze, bardziej zrelaksowane tempo, którego w mieście nie ma. To wszystko sprawia, że przedmieścia to znacznie przyjemniejsze miejsce do życia niezależnie od tego, czy jesteśmy tam sami, czy chcemy tam wychować dzieci. Przy większej dostępności przestrzeni publicznej przedmieścia mają bliższy związek z naturą. Jest więcej drzew, zieleni, parków i terenów trawiastych, gdzie mieszkańcy mogą czuć się bardziej związani ze swoim środowiskiem. Z dala od syren i odgłosów ruchu miejskiego możemy naprawdę wypocząć po pracy. Do tego mamy własny ogródek, w którym możemy się zrelaksować. W okolicy znajdziemy też wiele miejsc na spacery, jazdę na rowerze lub jogging. Nie bez znaczenia są też koszty życia. Zgodnie z ogólną zasadą, ogólny koszt utrzymania jest zazwyczaj niższy niż przeciętne koszty w centrum miasta. Ceny najmu i domu są zazwyczaj tańsze, podobnie jak towary, takie jak artykuły spożywcze i benzyna. Mieszkanie z ogródkiem pod Wrocławiem Idealnym rozwiązaniem jest zamieszkanie w Alei Lawendowej w Kiełczowie. Jest tu całe osiedle pięknych i nowoczesnych domów, które zapewnią nam ogromną przestrzeń życiową. To, co jest niezwykle ważne to fakt, że jest to mieszkanie pod miastem wśród zieleni, a jednocześnie naprawdę blisko centrum. Od serca Wrocławia osiedle dzieli zaledwie 10 kilometrów, a od Centrum Handlowego Korona jedynie cztery. Jeżeli posiadamy samochód, to dotrzemy tam z Kiełczowa jedynie w kwadrans.

Kiełczów to duża wieś o zabudowie miejskiej. Położona jest w województwie dolnośląskim, w gminie Długołęka. Znajduje się ok. 13 km od centrum Wrocławia. Graniczy z wrocławską dzielnicą Psie Pole. Z tego powodu mieszka tu wiele osób, które pracują lub uczą się w stolicy województwa dolnośląskiego. Zabudowa Kiełczowa opiera się na domkach jednorodzinnych wolnostojących i w zabudowie bliźniaczej. Można znaleźć również bloki - w większości są to nowoczesne osiedla. Rozwija się tu także gospodarka, co potwierdza obecność licznych małych i średniej wielkości firm, głównie z branży motoryzacyjnej i wulkanizacyjnej. Kiełczów aktywnie działa w zakresie kultury i sportu. Pod kątem komunikacyjnym niewątpliwie dobrą wiadomością jest bliskie położenie drogi krajowej nr 98, którą można dojechać do S8 - północno-zachodniej obwodnicy Wrocławia. W okolicy znajdują się także drogi wojewódzkie. Kiełczów znajduje się zatem w atrakcyjnym położeniu dla mieszkańców i biznesmenów.

Komunikacja

W pobliżu znajdują się drogi wojewódzkie nr 452 i 455 oraz dwie drogi krajowe: nr 98 i S8. Działa komunikacja miejska: pociągi i autobusy m. in. do Wrocławia.

Edukacja

W najbliższej okolicy inwestycji Aleja Lawendowa - Etap II znajduje się 1 placówka edukacyjna. Najbliżej położone to: Szkoła Podstawowa w Kiełczowie w odległości 850m.

Data publikacji: 18.09.2019

Data aktualizacji: 02.10.2019

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Zapytaj dewelopera
Znajdziemy dla Ciebie