Opty-Dom Development Sp. z o.o. logo

Opty-Dom Development Sp. z o.o.

wrocławski, Kiełczów, ul. Wilczycka 14
O nas
Kontakt

Informacje o nas

Nasza firma rozpoczęła działalność w marcu 2005 r. Pierwsza nasza inwestycja to budowa Ośrodka Usług Paramedycznych w Kiełczowie przy ul. Wrocławskiej 79 a(o kubaturze 1270 m3), w którym to obiekcie działał Fitness Club.

W marcu 2009 r. oddaliśmy do użytku pierwszy etap inwestycji „Osada Agrestowa”, tj. budynek z czterema mieszkaniami z ogródkami w Kiełczowie.

W lipcu 2010 r. oddaliśmy drugi etap inwestycji mini osiedla "Osada Agrestowa", które składa się z dwóch domów wielorodzinnych zlokalizowanych w Kiełczowie przy ul. Agrestowej.

We wrześniu 2012 r. zakończyliśmy budowę 4 budynków jednorodzinnych dwulokalowych w zabudowie bliźniaczej .

W lipcu 2013 oddalismy do użytku IV etap osiedla"Osada Agrestowa" tj. cztery domy jednorodzinne w zabudowie bliźniaczej skladajacej sie z : mieszkania willowe z ogrodkami o pow. 58 m2 na parterze i 60 m2 mieszkanie z ogrodkiem w Kiełczowie (na pietrze).

Łącznie w czterech etapach wybudowaliśmy i sprzedaliśmy 24 apartamenty w budynkach willowych wielorodzinnych i jednorodzinnych.

Obecnie jesteśmy w trakcie realizacji budowy 12 mieszkań willowych w zabudowie bliźniaczej w Kiełczowie.Mieszkania willowe o pow. ok 60 m2 z ogrodem, będą posadowione na parterze lub pietrze.

Bezpieczeństwo wpłat naszych klientów gwarantuje prowadzony dla naszej inwestycji Otwarty Rachunek Powierniczy prowadzony przez PKO BP 3 oddział Wrocław.

Firma Opty-Dom Development Sp. z o.o. współpracuje ze sprawdzonymi i doświadczonymi wykonawcami w branży budowlanej. Nasze inwestycje realizujemy według nowoczesnych technologii i wysokich standardów.

Jeżeli interesują Państwa mieszkania willowe we Wrocławiu , mieszkania z ogrodem Wrocław, mieszkania w Kielczowie,szeregówki Wrocław,Szeregówki Kiełczów,szeregowki Wilczyce,szeregowki okolice wroclawia lub mieszkania z ogrodem Wrocław okolice, nasza oferta w pełni sprosta Państwa oczekiwaniom.

Porównując oferty: mieszkania w Kiełczowie, mieszkania willowe Wrocław, mieszkania z ogrodem we Wrocławiu,szeregowki wrocław,szeregowki Kielczow,szeregowki okolice wrocławia,szeregowki Wilczyce, blizniaki Wrocław nasza propozycja na tle konkurencji wypada najkorzystniej pod wzgledem cenowym, lokalizacji i standardu wykończenia.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Zakończyliśmy sprzedaż 2 inwestycji

Kontakt

Opty-Dom Development Sp. z o.o. logo
Opty-Dom Development Sp. z o.o.
wrocławski, Kiełczów, ul. Wilczycka 14
Strona internetowa dewelopera
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: