Pułaskiego 25

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Pułaskiego, oferowane bezpośrednio przez

OGBUD Sp. z o.o.

Bydgoszcz, ul. Pułaskiego 25

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 1738 ofert w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Pułaskiego 25

5 zdjęć

Pułaskiego 25
Pułaskiego 25
Pułaskiego 25
Pułaskiego 25

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • teren ogrodzony
  • winda
  • Standard deweloperski

Rekreacja

  • plac zabaw

Przyroda w okolicy

  • 4 parki w okolicy
  • las

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2018 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2021 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 2 budynków wielorodzinnych

Liczba kondygnacji:

budynki posiadają 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 80 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

na wszystkich kondygnacjach po 252 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

nie przewidziano

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się park, las

Opis inwestycji

Pułaskiego 25 logo

Kończymy realizację dwóch trzypiętrowych budynków mieszkalnych z podziemną halą parkingową oraz windą zapewniającą szybką i wygodną komunikację pomiędzy poszczególnymi kondygnacjami a podziemnym parkingiem. Mieszkania przy ul. Pułaskiego 25A przekazujemy od maja 2020, natomiast Pułaskiego 25 od stycznia 2021.

Architektura

Mieszkania wyposażone są w nowoczesny system ogrzewania i wentylacji. Dzięki zastosowaniu Logoterm ciepła woda przygotowywana jest w bezpośrednim sąsiedztwie każdego mieszkania zamiast w pomieszczeniu węzła, które znajduje się w piwnicy i może być oddalone od mieszkania nawet o kilkadziesiąt metrów. Wentylacja hybrydowa zapewnia natomiast stałą, niezakłóconą wymianę powietrza w mieszkaniu. System reaguje na poziom wilgotności powietrza wewnątrz mieszkania i reguluje automatycznie strumień napływającego świeżego powietrza.

Udogodnienia

Na terenie wewnętrznym znajduje się duży dziedziniec zapewniający poczucie przestrzeni pomiędzy budynkami. Teren wokół budynku jest ogrodzony, a sąsiedztwo estetyczne i zadbane. W okolicy dominuje zabudowa niska jednorodzinna.

Inwestycja Pułaskiego 25 znajduje się w Bydgoszczy, ul. Pułaskiego 25 (2.6 km od centrum Bydgoszczy), została zrealizowana przez OGBUD Sp. z o.o.

Inwestycja Pułaskiego 25 została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2021 roku.

Cały projekt składa się z 80 nowych mieszkań znajdujących się w 2 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Pułaskiego 25 nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców OGBUD Sp. z o.o. przewidział:

  • miejsca postojowe podziemne

Lokalizacja inwestycji

Bydgoszcz to miasto powiatowe będące stolicą woj. kujawsko-pomorskiego. Przepływają tędy rzeki Wisła i Brda. Zabudowa jest zróżnicowana. Śródmieście wyróżnia się zwartym budownictwem i wieloma zabytkowymi kamienicami. Dalej od centrum pojawiają się budynki wielorodzinne, a na obrzeżach miasta liczne domy jednorodzinne. Przy północnej i południowej granicy rozciągają się rozległe tereny zielone, m.in. Las Gdański. Bydgoszcz to ośrodek gospodarczy, akademicki i kulturowy, w którym mieści się kilkanaście szkół wyższych, teatr, filharmonia i opera. Mieszkańcy mają dostęp do bogatej oferty medycznej – działa tu kilkanaście szpitali. Prężnie rozwija się sektor handlowo-usługowy i działa Bydgoski Park Przemysłowo-Technologiczny. Bydgoszcz jest rewelacyjnie skomunikowany z największymi miastami kraju. Znajduje się tu port lotniczy, a liczne drogi wojewódzkie i krajowe zapewniają dogodną komunikację drogową. Na obszarze całego miasta działa komunikacja publiczna.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Pułaskiego 25?

Bydgoszcz leży wśród arterii komunikacyjnych o znaczeniu regionalnym i krajowym. Przez miasto przechodzi kilka dróg krajowych (nr 5, 10, 25, 80). W promieniu 15 km biegną także liczne drogi wojewódzkie (nr 223, 244, 246, 249, 256, 394, 397, 546, 551, 597). Bydgoszcz przecina też trasa europejska E261. Mieści się tu czynny port lotniczy, a tutejsza magistrala kolejowa łączy południe kraju z miejscowościami nadbałtyckimi. Na terenie całego miasta kursują autobusy i tramwaje miejskie. Po Bydgoszczy można też pływać – taką opcję zapewniają tramwaje wodne. Nie brakuje również wypożyczalni rowerów i samochodów.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Pułaskiego 25 mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 991 metrów od inwestycji Pułaskiego 25 znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Bydgoszcz Bielawy.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Pułaskiego 25 znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Pułaskiego 25 znajduje się 35 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: XI Liceum Ogólnokształcące im. Bydgoskich Olimpijczyków Mistrzowstwa Sportowego w odległości 228 m, Szkoła Podstawowa nr 20 z Oddziałami Integracyjnymi im.Ks.Prymasa Stefana Kardynała Wyszyńskiego w odległości 262 m, International School of Bydgoszcz w odległości 268 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Pułaskiego 25 jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Intercor w odległości 232 m, gabinet lekarski / przychodnia / szpital w odległości 556 m, Eskulap w odległości 559 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Pułaskiego 25 składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 231 m znajduje się Żabka, w odległości 334 m znajduje się sklep osiedlowy, w odległości 446 m znajduje się Żabka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Pułaskiego 25 w odległości 143 m znajduje się boisko / kort, w odległości 235 m znajduje się boisko / kort, w odległości 261 m znajduje się boisko / kort.

Data publikacji: 29.01.2020
Data aktualizacji: 27.09.2023

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
nagroda dobry pracodawca 2023
nagroda gazele biznesu 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: