Mój Dom Etap IV

ARCHIWALNA

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezObozowa Sp. z o.o. etap II Sp. k.

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 316 ofert w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

 • Projekt Ruczaj - Zbrojarzy 111(0.4 km dalej)
  Pod wynajem

  Nowe mieszkania na sprzedaż Kraków, Dębniki, ul. Zbrojarzy 111 (5 km od centrum Krakowa)
  Ceny od: 9 000 brutto/m2
  Projekt Ruczaj - Zbrojarzy 111
  Termin oddania: 3 kw. 2021
  Liczba mieszkań: 9
  Powierzchnia: 41 - 72 m2
  Liczba pokoi: 2 - 4
  Dla inwestora 4 oferty
  Frax-Bud Franciszek Drożdż
 • Klimaty Apartamenty w Lesie Borkowskim(0.5 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Kraków, Łagiewniki-Borek Fałęcki, ul. Księdza Wojciecha Karabuły (5.9 km od centrum Krakowa)
  Ceny od: 9 173/m2
  Klimaty Apartamenty w Lesie Borkowskim
  Gotowe do zamieszkania
  Liczba mieszkań: 5
  Powierzchnia: 82 - 115 m2
  Liczba pokoi: 3 - 4
  Platforma Mieszkaniowa
 • Pszczelna 32(0.6 km dalej)
  Pod wynajem

  Nowe mieszkania na sprzedaż Kraków, Dębniki, ul. Pszczelna 32 (4.8 km od centrum Krakowa)
  Ceny od: 7 950/m2
  Pszczelna 32
  Termin oddania: 4 kw. 2020
  Liczba mieszkań: 9
  Powierzchnia: 43 - 72 m2
  Liczba pokoi: 2 - 4
  Dla inwestora 1 oferta
  Smart Apartments Sp. z o.o. Sp.K.

Opis Inwestycji

Mój Dom IV to kolejny etap cieszącej się dużym zainteresowaniem inwestycji przy ul.Obozowej w Krakowie. Łączy ona tradycyjne rozwiązania architektoniczne z nowoczesnymi trendami stosowanymi w budownictwie mieszkaniowym.

Inwestycja Mój Dom Etap IV znajduje się w Łagiewnikach-Borku Fałęckim, ul. Obozowa (5.4 km od centrum Krakowa), została zrealizowana przez dewelopera Obozowa Sp. z o.o. etap II Sp. k..

Inwestycja Mój Dom Etap IV została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2019 roku.

Cały projekt składa się z 59 nowych mieszkań. Budynek posiada 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 2 kondygnacje podziemne.

Aktualnie w inwestycji Mój Dom Etap IV pozostało na sprzedaż 0 mieszkań o powierzchniach od 83 do 84 metrów kwadratowych w cenie od 6 899 zł za metr kwadratowy.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Obozowa Sp. z o.o. etap II Sp. k. przewidział również:

 • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2018 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2019 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:budynek posiada 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 2 kondygnacje podziemne.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 59 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:na wszystkich kondygnacjach po 260 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:posiada.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne.
Udogodnienia: TV kablowa, winda.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się park.

Lokalizacja inwestycji Mój Dom Etap IV

Inwestycja zlokalizowana jest w południowej części miasta – przy ul. Obozowej w dzielnicy Ruczaj. Dobrze skomunikowana z resztą miasta poprzez rozwiniętą sieć komunikacji miejskiej. Ponadto inwestycja umiejscowiona jest w bliskim sąsiedztwie osiedlowej infrastruktury usługowo-handlowej. W pobliżu znajdują się także przedszkola i szkoły. W okolicy nie brakuje również miejsc o charakterze rekreacyjnym, doskonałych do spacerów a także wycieczek pieszych i rowerowych: m.in. Las Borkowski, potok Młynny Kobierzyński, Polana żywiecka, kompleks skał wapiennych zwany Skałkami Twardowskiego.

Łagiewniki są IX dzielnicą Krakowa. Ich powierzchnia, wraz z dołączonym Borkiem Fałęckim, wynosi 541,51 ha. Obie wsie włączono do miasta w 1941r. Teren zamieszkuje 14 859 osób. Krajobraz architektoniczny nie jest tu zbyt urozmaicony. Wśród zabudowań dominują niskie nieruchomości powstałe jeszcze w czasach przedwojennych. Dodatkiem do nich są osiedla mieszkaniowe z lat 60-tych i 70-tych XXw. Od dekad była to dzielnica wysoce zindustrializowana, w której już na początku minionego wieku funkcjonowała huta żelaza, a dzięki Grupie Solvay rozwijał się przemysł chemiczny. Mimo to nie brakuje tu terenów zielonych, takich jak Las Borkowski czy Park Solvay z 2 ogródkami jordanowskimi i placami zabaw. Łagiewniki słyną jednak głównie z wybudowanego pod koniec XIXw. sanktuarium, które jest dziś celem pielgrzymek tysięcy chrześcijan z Polski i ze świata. Dzielnica jest świetnie połączona z resztą miasta. Regularnie kursuje tu ponad 25 linii autobusowych i tramwajowych. Południowa granica Łagiewnik jest częścią drogi krajowej nr 7, w której skład na dalszym odcinku wchodzi „Zakopianka”.

Komunikacja

Jako że Łagiewniki odgrywają ważną rolę w życiu miasta, a do tego są istotne dla krakowskiej branży turystycznej, są świetnie skomunikowane z pozostałymi dzielnicami. Kursuje do nich ponad 25 linii autobusowych i tramwajowych dziennych oraz nocnych.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Mój Dom Etap IV mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 490 metrów od inwestycji Mój Dom Etap IV znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Zachodnia.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Mój Dom Etap IV znajdują się się 3 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Przedszkole Publiczne OGRÓDEK w odległości 410 m, Niepubliczny Młodzieżowy Dom Kultury "Po Godzinach" w Krakowie w odległości 410 m, Publiczne Przedszkole Źródełko w Krakowie w odległości 500 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Mój Dom Etap IV składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 480 m znajduje się Sklep osiedlowy, w odległości 510 m znajduje się Lewiatan.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Mój Dom Etap IV w odległości 280 m znajduje się Siłownia plenerowa, w odległości 370 m znajduje się Boisko, w odległości 500 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 20.03.2018

Data aktualizacji: 28.11.2019

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie