Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek:

Taborowa 10B

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Taborowa, oferowane bezpośrednio przez

Nowe miejsce

Kraków, Bieżanów-Prokocim, ul. Taborowa 10B, 10C

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 108 ofert w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Taborowa 10BTaborowa 10B

12 zdjęć

Taborowa 10B
Taborowa 10B
Taborowa 10B
Taborowa 10B

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • teren ogrodzony
  • Standard deweloperski

Instalacje i energetyka

  • klimatyzacja

Przyroda w okolicy

  • las
  • jezioro

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2019 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2020 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego

Liczba kondygnacji:

budynek posiada 2 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 4 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

na wszystkich kondygnacjach po 270 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Konstrukcja budynku

mury zewnętrzne z pustaka ceramicznego o grubości 25 cm lub żelbetowe, izolowane od zewnątrz zgodnie z dokumentacją projektową, otynkowane; strop żelbetowy – filigran, izolowany akustycznie styropianem, wykończony i pomalowany

Stolarka okienna

okna PCV ze zbrojeniem stalowym, 5+ komór, okucia roto, w każdym oknie RU po 3 zaczepy antywłamaniowe w standardzie, pakiety 3 szybowe z ciepłymi ramkami U=0,5; RW=31 db, klasa A, okna termiczne, trzyszybowe

Drzwi zewnętrzne

drzwi wejściowe do mieszkania- pełne, jednoskrzydłowe, fornirowane, z zamkiem listwowym, dwoma wkładkami, w tym jedną wkładką antywłamaniową klasy C, wizjerem, trzema zawiasami,

Balkony

powierzchnia wykończona płytkami, balustrady zgodnie z projektem

Ściany

ściany wewnętrzne murowane z pustaka ceramicznego, otynkowane tynkiem maszynowym gipsowym, zatarte na ostro w łazience (WC), zatarte na gładko w pozostałych pomieszczeniach lub wykończone płytą; gładź na ścianach i suficie. Ściany i sufit pomalowany na biało

Sufity

gładź na ścianach i suficie, ściany i sufit pomalowany na biało

Parapety zewnętrzne

kamienne

Parapety wewnętrzne

kamienne

Instalacje

instalacja CW, ZW, CO; instalacja kanalizacyjna: PCV, szambo

Ogrzewanie

Każde z mieszkań ma zainstalowaną indywidualną pompę ciepła. W całym mieszkaniu jest ogrzewania podłogowe, plus dodatkowo w łazience grzejniki typu drabinka.

Wyposażenie łazienki

Łazienka nr 1: • przyłącza kanalizacyjne x 4 (do umywalki, WC, pralki i wanny lub kabiny), • przyłącza zimnej wody x 4 (do umywalki, WC, pralki i wanny lub kabiny), • przyłącza ciepłej wody x 2 (do umywalki i wanny lub kabiny), • przyłącze C.O. z zamontowanym grzejnikiem drabinkowym x 1, • przyłącze świetlne x 2, w tym jedno nad umywalką, • przyłącze elektryczne x 3, • zamontowany geberit z zabudową gipsowo-kartonową, • Ściany zagruntowane pod płytki firmy Baumit, Łazienka nr 2: • przyłącza kanalizacyjne x 4 (do umywalki, WC, pralki i wanny lub kabiny), • przyłącza zimnej wody x 4 (do umywalki, WC, pralki i wanny lub kabiny), • przyłącza ciepłej wody x 2 (do umywalki i wanny lub kabiny), • przyłącze C.O. z zamontowanym grzejnikiem drabinkowym x 1, • przyłącze świetlne x 2, w tym jedno nad umywalką, • przyłącze elektryczne x 2, • zamontowany geberit z zabudową gipsowo-kartonową, • Ściany zagruntowane pod płytki firmy Baumit,

Wyposażenie kuchni

• przyłącze ciepłej i zimnej wody oraz kanalizacji do zlewu x 1, • przyłącze elektryczne - pod zmywarkę x1, • przyłącze świetlne x 1, • przyłącze elektryczne x 3, • przyłącze trójfazowe x 1.

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

posiada (8): Cena: 5000 zł za 2 komórki lokatorskie

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne
  • miejsca postojowe naziemne (7 miejsc)

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się park, las, jezioro

Opis inwestycji

W spokojnej okolicy przy ulicy Taborowej powstał budynek czterolokalowy wpisujący się w ideę stworzenia komfortowego i wygodnego miejsca do życia dla Rodzin. Blok posiada decyzję pozwolenia na użytkowanie.

Do każdego mieszkania przynależy garaż oraz dwa miejsca postojowe w łącznej cenie 35.000 zł, pomieszczenie gospodarcze 10 m2 z przyłączami w cenie 5000 zł oraz kotłownia, w której znajdują się urządzenia do pompy ciepła.

Na terenie inwestycji znajdują się miejsca postojowe naziemne dla gości. Dodatkowo powstało miejsce na grilla z drewnianym stołem, ławkami do miłego spędzenia czasu.

Inwestycja Taborowa 10B znajduje się na Bieżanowie-Prokocimiu, ul. Taborowa 10B, 10C (8.5 km od centrum Krakowa), sprzedaż prowadzi Nowe miejsce.

Inwestycja Taborowa 10B została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2020 roku.

Cały projekt składa się z 4 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 2 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Taborowa 10B nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper przewidział:

  • miejsca postojowe podziemne
  • miejsca postojowe naziemne (7 miejsc)

W inwestycji znajduje się 8 komórek lokatorskich Cena: 5000 zł za 2 komórki lokatorskie.

Lokalizacja inwestycji

W pobliżu, znajdują się liczne ścieżki rowerowe, przedszkola i żłobki, centrum handlowe, parki. Inwestycja, ta swoim stylem podkreśla ideę minimalizmu oznaczającego prostotę i wygodę, ciszę i spokój, bezpieczeństwo i równowagę.

Bieżanów-Prokocim to XII dzielnica Krakowa, która powstała z przyłączenia do miasta wsi Bieżanów, Prokocim i Rżąka. Do 1990r. należała do dzielnicy Podgórze. Zajmuje powierzchnię 1847,39 ha, a mieszka w niej 63 026 osób. Rozwój i zabudowa dzielnicy miały ścisły związek z historią jej poszczególnych części, np. w Bieżanowie, gdzie działały liczne fabryki, powstały bloki i osiedla niskokondygnacyjnych domów dla pracowników, a w Prokocimiu wybudowano wielkopłytowe bloki dla kolejarzy pracujących na tutejszej kolei i ich rodzin. Z czasem powstała cała infrastruktura typowa dla obszarów zurbanizowanych, czyli urzędy, placówki dydaktyczno-wychowawcze, punkty handlowo-usługowe itp. Krajobraz dzielnicy jest dość urozmaicony, ze względu na różną wysokość budynków mieszkalnych, a także z uwagi na niektóre zabytki, rozbudowane linie kolei towarowej oraz liczne tereny zielone. Ze względu na wysoki stopień uprzemysłowienia, Bieżanów-Prokocim musiał być dobrze skomunikowany z pozostałymi częściami miasta. Do dziś regularnie kursują tu autobusy miejskie i tramwaje. Przez dzielnicę przechodzą drogi krajowe nr 7 i 94, a część południowej granicy Bieżanowa-Prokocimia stanowi autostrada A4.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Taborowa 10B?

Bieżanów-Prokocim to XII dzielnica Krakowa, którą utworzono z 3 wsi przyłączonych do miasta w latach 40-tych XXw. Mieszka w niej 63 026 osób, a jej powierzchnia to 1847,39 ha. W zabudowie dominują nieruchomości typowe dla terenów zindustrializowanych. Wielkopłytowe bloki będące pozostałością po mieszkaniach pracowniczych są tu zestawione z osiedlami niskokondygnacyjnych domów. Całości dopełnia rozbudowana infrastruktura oraz ciekawe zabytki i urokliwe tereny zielone. Dzielnica jest dobrze połączona z resztą miasta. Przebiegają przez nią też drogi krajowe i fragment autostrady.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Taborowa 10B mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 80 metrów od inwestycji Taborowa 10B znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Agatowa 02.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Taborowa 10B znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Taborowa 10B znajduje się 12 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Szkoła Podstawowa nr 20 w odległości 154 m, szkoła w odległości 241 m, Szkoła Podstawowa nr 124 im. Marii Skłodowskiej-Curie (przy ul. Sucharskiego) w odległości 263 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Taborowa 10B jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Gabinet Stomatologiczny w odległości 615 m, Przychodnia Zdrowia Bieżanów w odległości 665 m, Przychodnia Rejonowa w odległości 683 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Taborowa 10B składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 284 m znajduje się Żabka, w odległości 489 m znajduje się Stokrotka, w odległości 499 m znajduje się Buczek.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Taborowa 10B w odległości 155 m znajduje się boisko / kort, w odległości 323 m znajduje się boisko / kort, w odległości 329 m znajduje się basen.

Data publikacji: 25.11.2020
Data aktualizacji: 14.01.2021

Nagrody i wyróżnienia

Nagroda Forbes 2022
Nagroda Forbes 2021
Nagroda Digital Excellence Awards 2022
Nagroda Laur Klienta 2023
Nagroda Dobry Pracodawca 2023
Nagroda Gazele Biznesu 2023