Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek:

Potoki Residence - Domy

Oferta archiwalna

Domy na sprzedaż ul. Potoki, oferowane bezpośrednio przez

Novisa Development Sp. z o.o.

Warszawa, Mokotów, Ksawerów, ul. Potoki

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Prezentacja oferty archiwalnej

Potoki Residence - DomyPotoki Residence - Domy

5 zdjęć

Potoki Residence - Domy
Potoki Residence - Domy
Potoki Residence - Domy
Potoki Residence - Domy

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • Standard deweloperski

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2013 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2014 roku

Liczba domów:

cała inwestycja składa się z 18 domów

Liczba kondygnacji:

domy posiadają od 2 do 3 kondygnacji wraz z parterem oraz nie posiadają poddasza

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 280 do 300 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Garaże:

domy posiadają garaże

Przyroda:

informacja u dewelopera

Opis inwestycji

Potoki Residence to unikatowa inwestycja, ulokowana w Parku pod Skocznią, w zielonej i zacisznej części Mokotowa, warszawskiej dzielnicy szczycącej się najlepszą tradycją willowego budownictwa miejskiego. Stanowi propozycje dla osób poszukujących połączenia prestiżowej miejskiej lokalizacji i sprzyjającej kultywowaniu życia rodzinnego dyskretnej atmosfery.

Architektura Potoki Residence zainspirowana została tradycją polskiego modernizmu, która znalazła najpełniejszą realizację w perłach międzywojennej zabudowy Mokotowa, takich jak np. willa Romualda Gutta, jednego z najbardziej znanych i utalentowanych polskich architektów XX w. Potoki Residence stwarzają możliwość wyboru między eleganckimi samodzielnymi willami, gwarantującą pełną autonomię, luksusowymi penthouseami i komfortowymi apartamentami w willach kilkurodzinnych.

Niezależnie od wahającego się od 57 do 261 mkw. metrażu, każda z proponowanych nieruchomości zachowuje modernistyczny, funkcjonalny podział na strefę dzienna i wypoczynkową, umożliwiając domownikom wygodne i niezależnie funkcjonowanie, a ponadto wyposażona jest w zróżnicowanej wielkości ogród, taras lub przestronny balkon.

Inwestycja Potoki Residence - Domy znajduje się na Ksawerowie, ul. Potoki (5.8 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez Novisa Development Sp. z o.o.

Inwestycja Potoki Residence - Domy została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2014 roku.

Cały projekt składa się z 18 nowych domów.

Aktualnie w inwestycji Potoki Residence - Domy nie ma nowych domów w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Novisa Development Sp. z o.o. nie przewidział miejsc postojowych.

Lokalizacja inwestycji

Na położonym w lewobrzeżnej części stolicy Mokotowie mieszka ok. 219 tys. osób, co sprawia, że jest to najludniejsza spośród warszawskich dzielnic. Mimo dużej liczby mieszkańców, obszar o powierzchni ok. 35 km2 nie należy do zatłoczonych, bowiem zabudowa jest zróżnicowana. Mokotów słynie z luksusowych apartamentowców, jak: Apartamenty przy Królikarni, Rezydencja Merliniego czy Osiedle Eco Park. Występują tutaj zarówno otoczone zielenią wille, jak i wielkie blokowiska na osiedlach: Stegny, Służew i Domaniewska. Dawny Służewiec Przemysłowy zagospodarowany jest na rzecz centrów handlowo-usługowych, jak Galeria Mokotów lub biurowo-biznesowych typu: GTC, TOP 2000, Zepter, Curtis Plaza. Funkcję rekreacyjną pełnią liczne parki, skwery i zieleńce oraz rezerwat Jezioro Czerniakowskie. Niezwykle bogata jest oferta kulturalna: 18 teatrów, 10 muzeów, 5 kin oraz 15 galerii sztuki. W dzielnicy kursuje metro, a główne arterie to: most Siekierkowski, Wisłostrada, Al. Niepodległości i ul. Puławska.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Potoki Residence - Domy?

Przez Mokotów przebiegają liczne linie tramwaje, autobusowe i I linia metra. Most Siekierkowski łączy dzielnicę z prawobrzeżną częścią Warszawy, a ważnymi arteriami są: Wisłostrada, Al. Niepodległości, Al. Wilanowska oraz ulice: Puławska, Czerniakowska, Woronicza.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Potoki Residence - Domy mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 173 metrów od inwestycji Potoki Residence - Domy znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Podbipięty 01.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Potoki Residence - Domy znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Potoki Residence - Domy znajdują się 34 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Francusko-Polskie Przedszkole Niepubliczne "La Fontaine" w odległości 405 m, przedszkole w odległości 416 m, szkoła w odległości 430 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Potoki Residence - Domy jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Artismed w odległości 365 m, Centrum Terapii "Dialog" w odległości 406 m, Implantologia Pordes w odległości 526 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Potoki Residence - Domy składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 68 m znajduje się Żabka, w odległości 240 m znajduje się Żabka, w odległości 247 m znajduje się IwOla.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Potoki Residence - Domy w odległości 295 m znajduje się centrum sportowe, w odległości 456 m znajduje się boisko / kort, w odległości 458 m znajduje się boisko / kort.

Data aktualizacji: 14.02.2018

Nagrody i wyróżnienia

Nagroda Forbes 2022
Nagroda Forbes 2021
Nagroda Digital Excellence Awards 2022
Nagroda Laur Klienta 2023
Nagroda Dobry Pracodawca 2023
Nagroda Gazele Biznesu 2023