Osiedle Pod Sosnami

Oferta archiwalna

piaseczyński, Józefosław, ul. Wiejska

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 17 ofert w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Osiedle Pod Sosnami

3 zdjęcia

Osiedle Pod Sosnami
Osiedle Pod Sosnami
Osiedle Pod Sosnami

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • teren ogrodzony
  • Standard deweloperski

Przyroda w okolicy

  • las

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2011 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2012 roku.

Liczba domów:

cała inwestycja składa się z 34 domów.

Liczba kondygnacji:

domy posiadają od 1 do 3 kondygnacji wraz z parterem oraz nie posiadają poddasza.

Wysokość pomieszczeń:

informacja u dewelopera.

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera.

Garaże:

domy nie posiadają garaży

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się las, staw

Opis inwestycji

Osiedle Pod Sosnami to uroczy zespół domów o pow. 72 – 119 mkw, położony na zadrzewionej działce na obrzeżach Lasu Kabackiego.

Ta lokalizacja to prawdziwy unikat. Zadbaliśmy o ciekawe rozwiązania architektoniczne. Dzięki temu wszystkie mieszkania i segmenty mają bezpośrednio z salonów wyjścia do własnych ogródków, a na ostatnich kondygnacjach segmentów zaprojektowaliśmy przestronne studia do swobodnej aranżacji, wyposażone w kominki

Inwestycja Osiedle Pod Sosnami znajduje się w Józefosławiu, ul. Wiejska (0.5 km od Warszawy), została zrealizowana przez Novisa Development Sp. z o.o.

Inwestycja Osiedle Pod Sosnami została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2012 roku.

Cały projekt składa się z 34 nowych domów.

Aktualnie w inwestycji Osiedle Pod Sosnami nie ma nowych domów w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Novisa Development Sp. z o.o. nie przewidział miejsc postojowych.

Lokalizacja inwestycji

Józefosław jest miejscowością przynależącą do gminy Piaseczno w powiecie piaseczyńskim, w województwie mazowieckim. Tereny Józefosławia usytuowane są przy południowej granicy Lasu Kabackiego, zaś atutem lokalizacji jest bliskość Warszawy – odległość do centrum stolicy wynosi zaledwie 15 km. Zamieszkuje tam obecnie ok. 7 tys. osób, lecz liczba ta wciąż wzrasta, toteż dynamicznie rozwija się nowoczesna zabudowa mieszkaniowa. Na obszarze Józefosławia występują zarówno domy jednorodzinne bądź wille, jak i niskie bloki. Architekturę mieszkaniową otacza malowniczy, zielony pejzaż, a mieszkańców przyciąga kameralny, zaciszny charakter miejsca. W miejscowości tej znajdują się typowo wiejskie zabudowania oraz grunty orne. Główna arteria to ulica Wilanowska, w pobliżu której zlokalizowane jest Centrum Handlowe Józefosław (Marcredo Compact). Na terenie miejscowości Józefosław kursują autobusy warszawskiej komunikacji miejskiej, a także autobusy PKS.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Osiedle Pod Sosnami?

Najważniejszą arterią w Józefosławiu jest ul. Wilanowska, przy której znajdują się obiekty handlowo-usługowe. Odległość ze wsi do centrum Warszawy wynosi zaledwie 15 km, a dojechać można za pomocą strefowej linii autobusowej nr 739 działającej w ramach warszawskiej komunikacji miejskiej bądź za pomocą autobusów PKS.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Osiedle Pod Sosnami mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 340 metrów od inwestycji Osiedle Pod Sosnami znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Aleja Bzów 01.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Osiedle Pod Sosnami znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Pod Sosnami znajdują się 2 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Niepubliczne Przedszkole Nibylandia w odległości 270 m, Niepubliczna Szkoła Podstawowa im.Ferdynanda Magellana w odległości 270 m.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Pod Sosnami w odległości 190 m znajduje się Basen, w odległości 390 m znajduje się Boisko, w odległości 450 m znajduje się Siłownia plenerowa.

Data aktualizacji: 24.02.2023

Artykuły powiązane:

Pobliskie Lokalizacje

Oferty w Józefosławiu

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: