Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek:

Osiedle Pod Sosnami

Oferta archiwalna

Domy na sprzedaż ul. Wiejska, oferowane bezpośrednio przez

Novisa Development Sp. z o.o.

piaseczyński, Józefosław, ul. Wiejska

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 28 ofert w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Osiedle Pod SosnamiOsiedle Pod Sosnami

3 zdjęcia

Osiedle Pod Sosnami
Osiedle Pod Sosnami
Osiedle Pod Sosnami

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • teren ogrodzony
  • Standard deweloperski

Przyroda w okolicy

  • las

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2011 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2012 roku

Liczba domów:

cała inwestycja składa się z 34 domów

Liczba kondygnacji:

domy posiadają od 1 do 3 kondygnacji wraz z parterem oraz nie posiadają poddasza

Wysokość pomieszczeń:

informacja u dewelopera

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Garaże:

domy nie posiadają garaży

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się las, staw

Opis inwestycji

Osiedle Pod Sosnami to uroczy zespół domów o pow. 72 – 119 mkw, położony na zadrzewionej działce na obrzeżach Lasu Kabackiego.

Ta lokalizacja to prawdziwy unikat. Zadbaliśmy o ciekawe rozwiązania architektoniczne. Dzięki temu wszystkie mieszkania i segmenty mają bezpośrednio z salonów wyjścia do własnych ogródków, a na ostatnich kondygnacjach segmentów zaprojektowaliśmy przestronne studia do swobodnej aranżacji, wyposażone w kominki

Inwestycja Osiedle Pod Sosnami znajduje się w Józefosławiu, ul. Wiejska (0.5 km od Warszawy), została zrealizowana przez Novisa Development Sp. z o.o.

Inwestycja Osiedle Pod Sosnami została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2012 roku.

Cały projekt składa się z 34 nowych domów.

Aktualnie w inwestycji Osiedle Pod Sosnami nie ma nowych domów w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Novisa Development Sp. z o.o. nie przewidział miejsc postojowych.

Lokalizacja inwestycji

Józefosław jest miejscowością przynależącą do gminy Piaseczno w powiecie piaseczyńskim, w województwie mazowieckim. Tereny Józefosławia usytuowane są przy południowej granicy Lasu Kabackiego, zaś atutem lokalizacji jest bliskość Warszawy – odległość do centrum stolicy wynosi zaledwie 15 km. Zamieszkuje tam obecnie ok. 7 tys. osób, lecz liczba ta wciąż wzrasta, toteż dynamicznie rozwija się nowoczesna zabudowa mieszkaniowa. Na obszarze Józefosławia występują zarówno domy jednorodzinne bądź wille, jak i niskie bloki. Architekturę mieszkaniową otacza malowniczy, zielony pejzaż, a mieszkańców przyciąga kameralny, zaciszny charakter miejsca. W miejscowości tej znajdują się typowo wiejskie zabudowania oraz grunty orne. Główna arteria to ulica Wilanowska, w pobliżu której zlokalizowane jest Centrum Handlowe Józefosław (Marcredo Compact). Na terenie miejscowości Józefosław kursują autobusy warszawskiej komunikacji miejskiej, a także autobusy PKS.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Osiedle Pod Sosnami?

Najważniejszą arterią w Józefosławiu jest ul. Wilanowska, przy której znajdują się obiekty handlowo-usługowe. Odległość ze wsi do centrum Warszawy wynosi zaledwie 15 km, a dojechać można za pomocą strefowej linii autobusowej nr 739 działającej w ramach warszawskiej komunikacji miejskiej bądź za pomocą autobusów PKS.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Osiedle Pod Sosnami mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 343 metrów od inwestycji Osiedle Pod Sosnami znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Aleja Bzów 01.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Osiedle Pod Sosnami znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Pod Sosnami znajdują się 24 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Niepubliczna Szkoła Podstawowa im.Ferdynanda Magellana i Niepubliczne Przedszkole Nibylandia w odległości 244 m, przedszkole w odległości 249 m, szkoła w odległości 419 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Osiedle Pod Sosnami jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: gabinet lekarski / przychodnia / szpital w odległości 439 m, gabinet lekarski / przychodnia / szpital w odległości 604 m, Otolitum - Centrum Leczenia Zaburzeń Równowagi w odległości 782 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Osiedle Pod Sosnami składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 330 m znajduje się sklep osiedlowy, w odległości 414 m znajduje się Olsza, w odległości 557 m znajduje się sklep osiedlowy.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Pod Sosnami w odległości 188 m znajduje się basen, w odległości 361 m znajduje się boisko / kort, w odległości 438 m znajduje się siłownia na świeżym powietrzu.

Data aktualizacji: 24.02.2023

Nagrody i wyróżnienia

Nagroda Forbes 2022
Nagroda Forbes 2021
Nagroda Digital Excellence Awards 2022
Nagroda Laur Klienta 2023
Nagroda Dobry Pracodawca 2023
Nagroda Gazele Biznesu 2023