Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek:

Miód Malina Nowa Wola

Oferta archiwalna

Domy na sprzedaż ul. Miodunki, oferowane bezpośrednio przez

Novisa Development Sp. z o.o.

piaseczyński, Nowa Wola, ul. Miodunki

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 49 ofert w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Miód Malina Nowa WolaMiód Malina Nowa Wola

9 zdjęć

Miód Malina Nowa Wola
Miód Malina Nowa Wola
Miód Malina Nowa Wola
Miód Malina Nowa Wola

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • Standard deweloperski

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2013 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2013 roku

Liczba kondygnacji:

domy posiadają 2 kondygnacje wraz z parterem oraz nie posiadają poddasza

Wysokość pomieszczeń:

informacja u dewelopera

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Garaże:

domy nie posiadają garaży natomiast przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne

Przyroda:

informacja u dewelopera

Opis inwestycji

Dom w cenie mieszkania!

Osiedle Miód Malina daje Państwu niepowtarzalną okazję zakupu własnego domu w bardzo atrakcyjnej cenie. To doskonałe miejsce dla osób ceniących komfort i bliskość natury. W ramach tej inwestycji oferujemy unikatowe domy narożne w czterorodzinnych willach na zamkniętym i w pełni zagospodarowanym terenie, gdzie również dla naszych najmłodszych zostały przewidziane bezpieczne place zabaw.

Domy odznaczają się najwyższej jakości architekturą, a dbałość o detale architektoniczne, naturalny kamień i drewno nadają ciepły i niepowtarzalny klimat. Zbudowane są w solidnej, tradycyjnej technologii i wyposażone we wszystkie media miejskie.

Proponujemy dwa typy domów o powierzchni 90 i 100 metrów kwadratowych, z przestronnymi ogródkami. Do każdego domu przewidziano dwa miejsca postojowe.

Każdy z domów posiada widną kuchnię z jadalnią oraz salon wraz z kominkiem i wyjściem do ogrodu. Charakterystyczne dla projektu duże drewniane okna umożliwiają doskonałe doświetlenie pomieszczeń. Na piętrze zaprojektowano 3 sypialnie z łazienką oraz możliwość adaptacji dodatkowego poddasza. Każdy dom może być dowolnie zaaranżowany wewnątrz, aby jak najpełniej odpowiadał Państwa potrzebom

Niskie koszty eksploatacji:

W porównaniu do wysokich opłat czynszowych w budynkach wielorodzinnych utrzymanie własnego domu jednorodzinnego jest tańsze. Brak części wspólnych takich jak garaż podziemny , klatki schodowe czy windy zdecydowanie obniżają koszty utrzymania.

Inwestycja Miód Malina Nowa Wola znajduje się w Nowej Woli, ul. Miodunki (1.7 km od Warszawy), została zrealizowana przez Novisa Development Sp. z o.o.

Inwestycja Miód Malina Nowa Wola została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2013 roku.

Cały projekt składa się z 0 nowych domów.

Aktualnie w inwestycji Miód Malina Nowa Wola nie ma nowych domów w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Novisa Development Sp. z o.o. przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne

Lokalizacja inwestycji

Powiat piaseczyński znajduje się w środkowej części województwa mazowieckiego i należy do najbogatszych oraz najintensywniej rozwijających się powiatów w Polsce. W jego obrębie znajdują się miasta: Piaseczno, Konstancin-Jeziorna, Góra Kalwaria, Tarczyn oraz 223 wsie. Obszar o powierzchni 621 km2 przecinają liczne rzeki, m.in. Wisła, Jeziorka, Czarna, Utrata, a w ich dolinach występują łąki i torfowiska. Znaczne połacie terenu zajmują lasy, np. Chojnowskie, zaś pejzaż urozmaicają stawy, zalewy i wydmy. Warunki naturalne sprzyjają turystce i rekreacji, toteż w powiecie znajdują się liczne obiekty i kluby sportowe, tereny do jazdy konnej, kąpielisko Zalesie Górne oraz dobrze rozwinięta baza noclegowa i gastronomiczna. Dominuje niska zabudowa mieszkaniowa i usługowo-handlowa, a do obiektów zabytkowych należą m.in. Zamek w Czersku, wille i dwory. Ważne arterie to trasa E77 oraz drogi krajowe: nr 79 i nr 50. Do stolicy kursuje stąd 18 linii autobusowych warszawskiej komunikacji miejskiej.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Miód Malina Nowa Wola?

Powiat piaseczyński posiada dogodne połączenie ze stolicą dzięki 18 liniom autobusowym warszawskiej komunikacji miejskiej. W obrębie powiatu kursują również autobusy PKS, busy i pociągi, zaś do ważniejszych arterii należą: trasa europejska E77 oraz drogi krajowe: nr 50 (Tranzytowa Obwodnica Warszawy) i nr 79 (Warszawa – Kraków – Bytom).

Przyszli mieszkańcy inwestycji Miód Malina Nowa Wola mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 210 metrów od inwestycji Miód Malina Nowa Wola znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Krasickiego 02.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Miód Malina Nowa Wola znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Miód Malina Nowa Wola znajduje się 11 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Smart Kids Academy Niepubliczny Żłobek i Przedszkole w odległości 336 m, Smart Kids Academy Niepubliczny Żłobek i Przedszkole w odległości 345 m, Niepubliczny Punkt Przedszkony Zwierzaki Sp. z o.o. w odległości 446 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Miód Malina Nowa Wola jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Latoszek-Lubach Magdalena, lek. med. spec. neurolog. Gabinet w odległości 700 m, Tu wzrastam - Psycholog w odległości 911 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Miód Malina Nowa Wola składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 197 m znajduje się Sklep "MądzrzeJemy", w odległości 283 m znajduje się Delikatesy Centrum, w odległości 575 m znajduje się Żabka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Miód Malina Nowa Wola w odległości 165 m znajduje się boisko / kort, w odległości 773 m znajduje się siłownia na świeżym powietrzu, w odległości 781 m znajduje się boisko / kort.

Data aktualizacji: 24.11.2017

Nagrody i wyróżnienia

Nagroda Forbes 2022
Nagroda Forbes 2021
Nagroda Digital Excellence Awards 2022
Nagroda Laur Klienta 2023
Nagroda Dobry Pracodawca 2023
Nagroda Gazele Biznesu 2023