City Corner

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Dzwonnicza, oferowane bezpośrednio przez Novdom Sp. z o.o.

Warszawa, Ursynów, Ursynów Północny, ul. Dzwonnicza

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 133 oferty w najbliższej okolicy!

City Corner

9 zdjęć

City Corner
City Corner
City Corner
City Corner

Najbliższe inwestycje

Opis Inwestycji

Czterokondygnacyjny City Corner Apartments przyciąga wzrok nieszablonową bryłą, zaprojektowaną według nowoczesnych trendów i wzbogaconą wyjątkowymi architektonicznymi detalami. Wyróżnikami kompozycji są: niesymetrycznie umieszczone okna, ciekawe skosy i ożywiające budynek, duże przeszklenia umiejscowione na parterze. Kompleks City Corner Apartments to miejsce idealne dla osób nieuznających kompromisów, które cenią niebanalny styl i wyjątkowy charakter, ale też stawiają na praktyczne rozwiązania, gwarantujące wysoki komfort i wygodę.

Inwestycja została oddana do użytku z dniem 01.03.2017.

Miejsce postojowe w garażu podziemnym - w cenie mieszkania.

Komórka lokatorska w garażu podziemnym - w cenie mieszkania.

Inwestycja City Corner znajduje się na Ursynowie Północnym, ul. Dzwonnicza (8.1 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez Novdom Sp. z o.o.

Inwestycja City Corner została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2017 roku.

Cały projekt składa się z 27 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 2 kondygnacje podziemne.

Aktualnie w inwestycji City Corner nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Novdom Sp. z o.o. przewidział:

  • miejsca postojowe podziemne (44 miejsca)

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie + 3500zł/mkw.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2015 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2017 roku.
Liczba budynków:
cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:
budynek posiada 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 2 kondygnacje podziemne.
Liczba mieszkań:
cała inwestycja składa się z 27 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:
w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:
nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:
posiada: + 3500zł/mkw
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne (44 miejsca): +40 000zł.
Udogodnienia:
monitoring, internet, przystosowane dla niepełnosprawnych, TV kablowa, usługi w budynku, winda, videodomofon
Przyroda:
w okolicy inwestycji znajduje się park, las

Lokalizacja inwestycji

Lokalizacja, którą Państwu proponujemy, zadowoli zarówno osoby szukające odpoczynku po pracy, jak i chcące korzystać z uroków tętniącego życiem miasta. Wygodny dojazd do ważnych dróg: S2 i 79 oraz do międzynarodowego portu lotniczego im. F Chopina, ułatwia komunikację z innymi częściami kraju i gwarantuje oszczędność czasu w przypadku zagranicznych wojaży. Atutem tego miejsca jest także sąsiedztwo terenów zielonych. Do codziennej aktywności zachęca niewielki, ale malowniczy park im. Jana Pawła II, z doskonale wyposażonym placem zabaw oraz boiskiem wielofunkcyjnym. Miłośników dłuższych spacerów zaprasza pobliski Las Kabacki.

Usytuowany na południu Warszawy Ursynów zajmuje zarówno pod względem obszaru, jak i liczby mieszkańców, trzecie miejsce wśród największych dzielnic stolicy. Na powierzchni liczącej ok. 44 km2 mieszka ok. 148 tys. ludzi, lecz dzielnica nie jest zatłoczona. Sprzyja temu obecność przestrzeni naturalnego krajobrazu: Rezerwatu Las Kabacki i polodowcowego Jeziora Imielińskiego, a także miejskiej zieleni, jak: Park Romana Kozłowskiego, Gucin Gaj czy Ogród Botaniczny PAN. Ursynów to największe w stolicy skupisko osiedli mieszkaniowych, jednakże zabudowa jest niejednolita. Dominują blokowiska, na Moczydle i Ursynowie Zachodnim znajdują się osiedla domków jednorodzinnych, zaś w Wolicy występują domy reprezentujące dawne budownictwo podmiejskie. Na terenie dzielnicy znajdują się tory do wyścigów konnych, Arena Ursynów oraz Park Kultury w Powsinie. Do Śródmieścia można dojechać metrem, które odjeżdża z pięciu stacji, a głównymi arteriami są: Al. KEN, Al. Jana Anody Rodowicza czy ul. Puławska.

Komunikacja

Główną osią Ursynowa jest Al. KEN, a inne ważne arterie to: Al. Jana Anody Rodowicza oraz ulice: Puławska, Nowoursynowska i Dolina Służewiecka. Na terenie dzielnicy znajduje się 5 stacji metra, które stanowi podstawowy środek komunikacji z centrum miasta. Ponadto na Ursynowie kursują autobusy umożliwiające dojazd do Śródmieścia lub do przystanków metra.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji City Corner?

Przyszli mieszkańcy inwestycji City Corner mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 110 metrów od inwestycji City Corner znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Wiolinowa 01.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji City Corner znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji City Corner znajduje się się 8 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Integracyjna Szkoła Podstawowa im. św. Rity. Mikroszkoła Ursynów w odległości 120 m, Instytut Kształcenia Ustawicznego Fundacji im. Stanisława Konarskiego w odległości 120 m, Szkoła Podstawowa nr 9 Społecznego Towarzystwa Oświatowego w odległości 310 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji City Corner jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Linmed w odległości 10 m, Febumed w odległości 60 m, Lekarz w odległości 100 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji City Corner składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 80 m znajduje się Żabka, w odległości 150 m znajduje się Oskroba, w odległości 160 m znajduje się Organiczny Sklepik.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji City Corner w odległości 180 m znajduje się JogaMed, w odległości 210 m znajduje się Boisko, w odległości 220 m znajduje się Gym Generation.

Data publikacji: 26.10.2015
Data aktualizacji: 24.11.2017

Artykuły powiązane:

Oferty

Wydawcą portalu RynekPierwotny.pl jest: PropertyGroup Sp. z o.o.
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: