Uwaga

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 62 oferty w najbliższej okolicy!

Osiedle Papai

11 zdjęć

Osiedle Papai
Osiedle Papai
Osiedle Papai
Osiedle Papai

Najbliższe inwestycje

 • Lake Village etap IV
  3 kw. 2023
  Niepowtarzalny kompleks willowy o podwyższonym standardzie w otoczeniu zieleni i prywatnego jeziora które nadaje temu miejscu niesamowite wrażenie luksusu i wyjątkowego charakteru.Wyjątkowe miejsce dla osób ceniących komfort, wysoki standard wykończenia i nowoczesne rozwiązania architektoniczne, które pozwolą cieszyć się z życia.Lake Village wyróżnia się znakomitym połączeniem komunikacyjnym z centrum Warszawy, jej wszystkimi dzielnicami oraz okolicznymi miejscowościami takimi jak Piaseczno, Lesznowola, Nowa Iwiczna, Magdalenka czy Józefosław.Mieszkając w Lake Village można w pełni wykorzystać możliwości jakiej dają okoliczne rozległe tereny zielone, lasy czy akweny wodne oraz sportowe tereny rekreacyjne.Lake Village zaprojektowaliśmy z dbałością o zachowanie harmonii mieszkańców ze środowiskiem, które daje nieograniczoną możliwość prowadzenia aktywnego trybu życia na świeżym powietrzu.

  Lake Village etap IV

  od 7 982 zł/m2
  ul. Malwy , Nowa Wola, piaseczyński(1.6 km od Warszawy)
  Dynamic Development Sp. z o.o.
 • Novisa Modern
  1 kw. 2023
  Dom w Nowej Woli, którego nie zamieniłbyś na nic innego.Novisa Modern to wyjątkowy projekt, który łączy w sobie nowoczesny styl z przytulnym klimatem kameralnego osiedla. Inwestycję już na pierwszy rzut oka wyróżnia nietuzinkowa architektura inspirowana stylem angielskim. Eleganckie, białe bryły budynków kontrastują ze zdobionymi czerwonym klinkierem elewacjami pozostałych domów. Stojąc w równych rzędach, przy szerokich alejach osiedla, tworzą zgrabną całość i doskonale komponują się z otaczającą je roślinnością. Zieleń roślin i ponadczasowe kolory budynków ukoją wzrok, a panująca wokół cisza pomoże wsłuchać się w siebie. To pełne harmonii i swobody miejsce, w którym odnajdziesz swój rytm.Na tym urokliwym osiedlu w Nowej Woli powstanie zaledwie 59 domów w zabudowie bliźniaczej. Ich metraże liczyć będą od 77,80 m2 do 86,60 m2. Do domów przynależeć będą garaże lub zewnętrzne miejsca postojowe, gwarantujące komfortowe parkowanie. Sprawną komunikację zapewnią dwie bramy wjazdowe od ulicy Astrów.https://youtu.be/9eIK_k55bpY

  Novisa Modern

  od 7 020 zł/m2
  ul. Astrów , Nowa Wola, piaseczyński(1.3 km od Warszawy)
  Novisa Development Sp. z o.o. Sp. J.
 • Osiedle Westa
  3 kw. 2022
  Osiedle Westa w Nowej Woli przy ul. Przepiórki to przytulna inwestycja w stylu modernistycznym. Świetnie zlokalizowany zespół budynków składający się z 40 lokali, 36 zabudowie bliźniaczej i 4 w zabudowie wolnostojącej. Położono duży nacisk na wypracowanie spójnego charakteru zabudowy poprzez użycie tych samych materiałów wykończeniowych i podobnych detali architektonicznych, a całość połączono wspólną częścią komunikacyjną. W najbliższym sąsiedztwie inwestycji znajdują się budynki jednorodzinne i małe budynki wielorodzinne.

  Osiedle Westa

  ul. Przepiórki , Nowa Wola, piaseczyński(0.9 km od Warszawy)
  Osiedle Westa

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

 • teren ogrodzony
 • Standard deweloperski

Przyroda w okolicy

 • jezioro

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2021 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2022 roku.

Liczba domów:

cała inwestycja składa się z 8 domów.

Liczba kondygnacji:

domy posiadają 3 kondygnacje wraz z parterem oraz posiadają poddasze.

Wysokość pomieszczeń:

na wszystkich kondygnacjach po 275 cm wysokości.

Standard wykończenia

standard deweloperski

Ogrzewanie

- kocioł gazowy

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera.

Garaże:

domy posiadają garaże oraz przewidziano:
 • miejsca postojowe naziemne : oraz garaż w bryle budynku. Zakup miejsca w cenie.

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się jezioro

Opis Inwestycji

OSIEDLE PAPAI to osiedle niezwykłe: kameralne, prestiżowe, bezpieczne, bo z zamkniętą uliczką i w autentycznie fenomenalnej lokalizacji. Mieści się na obrzeżach Warszawy od strony Ursynowa, w powiecie piaseczyńskim.

OSIEDLE PAPAI: to 8 pięknych domów z bardzo dobrym wyciszeniem, zbudowanych w wysokiej jakości technologii. Każdy dom ma swój garaż oraz dodatkowo 2 miejsca postojowe.

Każde piętro zaś jest tak zaplanowane, by dać komfort i przyjemność mieszkania dla całej rodziny.

Na parterze mieści się wygodny wiatrołap, łazienka, salon z klimatycznym kominkiem, jadalnia oraz kuchnia. Wszystko to otwarte jest na ogród od strony południowej, co sprawia że całe to wnętrze jest bardzo jasne, a latem skąpane w słońcu.

Na piętrze mieszczą się aż 3 sypialnie i przestronna łazienka.

Poddasze jest w pełni użytkowe i bardzo przestronne oraz w pełni doświetlone, stanowiąc odrębne piętro do własnej aranżacji.

OSIEDLE PAPAI to komfort życia: duże, ergonomiczne i funkcjonalne domy z obszernymi ogrodami.

Tu chcesz zasypiać i tu chcesz się budzić:

Kameralnie, Prestiżowo, Bezpiecznie, Cicho

Inwestycja Osiedle Papai znajduje się w Nowej Woli, ul. Szkolna 28 (2.3 km od Warszawy), została zrealizowana przez Nowa Invest.

Inwestycja Osiedle Papai została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2022 roku.

Cały projekt składa się z 8 nowych domów.

Aktualnie w inwestycji Osiedle Papai nie ma nowych domów w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Nowa Invest przewidział:

 • miejsca postojowe naziemne

Lokalizacja inwestycji

Tu spotyka się cisza i spokój okolicznych pól i lasów ekskluzywnej Magdalenki z bliskością szkół i przedszkoli, oświetlonej latarniami ścieżki spacerowo-rowerowej, restauracji i sklepów, placów zabaw, licznych stadnin koni oraz Warszawy i szeroko rozumianej pełnej infrastruktury. Rodzice mogą tu na piechotę odprowadzić swoje pociechy do szkoły i przedszkoli. W dużej bliskości jest przystanek autobusowy oraz pociąg (Nowa Iwiczna). Niebawem zakończenie budowy trasy S7, znacząco przyspieszy dojazd do Warszawy, już teraz i tak łatwy, bo do stolicy prowadzą obecnie aż 3 drogi.

Powiat piaseczyński znajduje się w środkowej części województwa mazowieckiego i należy do najbogatszych oraz najintensywniej rozwijających się powiatów w Polsce. W jego obrębie znajdują się miasta: Piaseczno, Konstancin-Jeziorna, Góra Kalwaria, Tarczyn oraz 223 wsie. Obszar o powierzchni 621 km2 przecinają liczne rzeki, m.in. Wisła, Jeziorka, Czarna, Utrata, a w ich dolinach występują łąki i torfowiska. Znaczne połacie terenu zajmują lasy, np. Chojnowskie, zaś pejzaż urozmaicają stawy, zalewy i wydmy. Warunki naturalne sprzyjają turystce i rekreacji, toteż w powiecie znajdują się liczne obiekty i kluby sportowe, tereny do jazdy konnej, kąpielisko Zalesie Górne oraz dobrze rozwinięta baza noclegowa i gastronomiczna. Dominuje niska zabudowa mieszkaniowa i usługowo-handlowa, a do obiektów zabytkowych należą m.in. Zamek w Czersku, wille i dwory. Ważne arterie to trasa E77 oraz drogi krajowe: nr 79 i nr 50. Do stolicy kursuje stąd 18 linii autobusowych warszawskiej komunikacji miejskiej.

Komunikacja

Powiat piaseczyński posiada dogodne połączenie ze stolicą dzięki 18 liniom autobusowym warszawskiej komunikacji miejskiej. W obrębie powiatu kursują również autobusy PKS, busy i pociągi, zaś do ważniejszych arterii należą: trasa europejska E77 oraz drogi krajowe: nr 50 (Tranzytowa Obwodnica Warszawy) i nr 79 (Warszawa – Kraków – Bytom).

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Osiedle Papai?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Osiedle Papai mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 380 metrów od inwestycji Osiedle Papai znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Nowa Wola 02.

Data publikacji: 22.11.2021
Data aktualizacji: 28.11.2021

Pobliskie Lokalizacje

Inwestycje w pobliżu w Nowej Woli

Oferty w Nowej Woli

Pozostałe oferty

logo

Oferty

Wydawcą portalu rynekpierwotny.pl jest PropertyGroup Sp. z o.o.

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: