Nowy Sołacz
Norsk Development - domy na sprzedaż
Oferta archiwalna
Poznań, Jeżyce, Sołacz, ul. Grudzieniec
Poznań, Jeżyce, Sołacz, ul. Grudzieniec
Oferta archiwalna
Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.
Mamy dla Ciebie 8 ofert w najbliższej okolicy!
Prezentacja oferty archiwalnej
1 zdjęcie
Udogodnienia Inwestycji
Standard i bezpieczeństwo
- teren ogrodzony
- Standard deweloperski
Przyroda w okolicy
- jezioro
Szczegóły inwestycji
Realizacja inwestycji:
Liczba domów:
Liczba kondygnacji:
Wysokość pomieszczeń:
Standard wykończenia
standard deweloperski
Konstrukcja budynku
a. Ławy i stopy fundamentowe – żelbetowe, beton B-25, zbrojenie stal 34Gs. b. Ściany fundamentowe – bloczki betonowe M-6 /B-15, gr. 25cm i na zaprawie cementowej. c. Ściany zewnętrzne i wewnętrzne nośne budynku – pustak ceramiczny Porotherm 25P+W gr. 25cm na zaprawie cementowo-wapiennej, ściana międzylokalowa z Porothermu 25P+W akustycznego o Rw=55db. d. Strop nad parterem i piętrem – gęstożebrowy Teriva 24/60, pustaki 3-komorowe betonowe, beton B-25. e. Nadproża drzwiowe i okienne – prefabrykowane strunobetonowe oraz żelbetowe podciągi, wieńce, słupy , trzpienie – żelbetowe z betony B-20.
Dach
płaski niewentylowany kryty papą systemową i styropianem spadkowym.
Elewacja
fragmenty elewacji wykonane metodą lekką ( ocieplenie styropian gr.18 cm EPS 70 ,lambada = 0,038W/m2*K), tynk mineralny biały firmy STO malowany farba elewacyjną na kolor biały; pozostała część elewacji wykonana z listew elewacyjnych świerkowych firmy MOCOPINUS Soft Line 19*121mm na ruszcie drewnianym; ocieplenie styropian gr. 15cm; rury spustowe z blachy cynkowo-tytanowej Rheizink w kolorze zadanym w projekcie; obróbki blacharskie z blachy cynkowo-tytanowej Rheizink w kolorze zgodnym z projektem; parapety zewnętrzne z blachy aluminiowej malowanej na kolor RAL 7016.
Stolarka okienna
a. Stolarka okienna – PCV pięciokomorowa okleinowana obustronnie w kolorze RAL 7016, szklenie trzyszybowe + 2 okna tarasowe O2-a + O2-b wykonane na profilu aluminiowym w kolorze RAL 7016 typ HS tzw. „niskoprogowy”, INTEGRA o kolorze pancerza RAL 7016.
Posadzka
Posadzki w mieszkaniach – jastrych betonowy wykonany jako podkład do ułożenia przez kupującego dowolnej warstwy wykończeniowej o grubości ok. 2,0 cm.
Parapety zewnętrzne
z blachy aluminiowej malowanej na kolor RAL 7016.
Parapety wewnętrzne
z płyty MDF okleinowanej w kolorze zbliżonym do koloru stolarki okiennej.
Instalacje
I. Instalacja wodno-kanalizacyjna a. Instalacja ciepłej i zimnej wody wewnątrz mieszkania - rozprowadzona rurami z polipropyleny z wkładką aluminiową zakończona korkami w miejscach poboru. b. Instalacja kanalizacji sanitarnej – wykonana w budynkach zgodnie z dokumentacją z rur PCV – instalacja wewnętrzna budynku doprowadzona do punktów podłączenia armatury i zakorkowana. II. Instalacja c.o. a. Zasilanie z kotła gazowego dwufunkcyjnego kondensacyjnego: kocioł firmy BROTJE typ EcoTherm Kompakt WBC 22-24E. b. Instalacja centralnego ogrzewania - wykonana z rur polipropylenowych wzmacnianych wkładką aluminiową, rozprowadzenie podposadzkowe do grzejników emaliowanych naściennych firmy Purmo z głowicami termostatycznymi. III. Instalacja elektryczna wewnętrzna Instalacja z poszczególnych budynków/mieszkań doprowadzona trasą podziemną do istniejącej szafki elektrycznej znajdującej się w granicy działki. Instalacja miedziana 3x2,5 mm2 gniazda, 3 x 1,5 mm2 oświetlenie. IV. Instalacja teletechniczno-komputerowa Wykonane okablowanie logiczne od gniazd typu RJ45 do centralnego punktu usytuowanego przy rozdzielni elektrycznej mieszkaniowej V. Instalacja antenowa Zgodnie z dokumentacją wykonane okablowanie od gniazd RTV do miejsca przeznaczonego na wzmacniacz antenowy. VI. Instalacja odgromowa Instalacja na dachu wraz ze zwodami i połączona z bednarka wyprowadzona z ław fundamentowych. VII. Instalacja centralnego odkurzacza Rozprowadzenie instalacji od gniazd ssących w mieszkaniu do miejsca montażu urządzenia ssącego, instalacja wykonana w technologii PCV. VIII. Instalacja gazowa Wykonana wewnątrz budynku dla zasilania pieca gazowego. IX. Instalacja video domofonowa Wykonana wewnątrz budynku zgodnie z dokumentacja wraz z wykonaniem trasy kablowej podziemnej do linii ogrodzenia zewnętrznego. X. Instalacja alarmowa Wykonanie okablowania wewnątrz budynku (bez montażu urządzeń i osprzętu).
Rodzaj własności:
Garaże:
- miejsca postojowe naziemne
Przyroda:
Opis inwestycji
Nowy Sołacz to kameralny zespół 4 domów jednorodzinnych położony przy pięknym, zielonym Parku Sołackim, w dzielnicy willowej, tuż obok ścisłego centrum Poznania. Inwestycja sąsiaduje także z lasami wokół Jeziora Rusałka. To idealne miejsce dla wszystkich chcących odpocząć od codziennego zgiełku, a jednocześnie być w sercu miasta. To także doskonała alternatywa dla zabytkowych domów, których modernizacja wymaga kosztownych remontów.
Priorytetem przy projektowaniu Nowego Sołacza było stworzenie funkcjonalnych domów w wysokim standardzie wykończenia, które ułatwiają codzienne życie.
W salonie na parterze oraz pokojach na piętrze zastosowano obszerne przeszklenia, dzięki którym pomieszczenia są pełne światła. Wysokie pomieszczenia na parterze podkreślają nowoczesność projektu, który dopełniają przesuwne drzwi oraz niebanalna elewacja z naturalnego drewna.
Domy zostały zaprojektowane z myślą o maksymalnym komforcie ich Mieszkańców. W dwupoziomowym domu na Nowym Sołaczu zaplanowano na parterze kuchnię, obszerny salon z jadalnią, której wymiary pozwolą zmieścić przy jednym dużym stole do 14 osób, oraz toaletę z wydzieloną pralnią. Piętro tworzą trzy sypialnie, dwie łazienki, garderoba oraz pomieszczenie gospodarcze.
Inwestycja Nowy Sołacz znajduje się na Sołaczu, ul. Grudzieniec (2.5 km od centrum Poznania), została zrealizowana przez Norsk Development.
Inwestycja Nowy Sołacz została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2017 roku.
Cały projekt składa się z 4 nowych domów.
Aktualnie w inwestycji Nowy Sołacz nie ma nowych domów w sprzedaży.
Dla przyszłych mieszkańców Norsk Development przewidział:
- miejsca postojowe naziemne