Norsk Development logo

Norsk Development

Poznań, ul. Zagórze 2/23
O nas
Kontakt

Informacje o nas

Jesteśmy poznańską firmą deweloperską, którą tworzą profesjonaliści z wieloletnim doświadczeniem. Celem firmy jest budowanie nowych, ekskluzywnych domów w prestiżowych i niezwykle atrakcyjnych lokalizacjach w centrach dużych miast. Współpracujemy z najlepszymi architektami, projektantami zieleni, dostawcami rozwiązań dla inteligentnych domów, a także z pośrednikami wyszukującymi dla nas ostatnie niezabudowane działki w prestiżowych lokalizacjach. Budujemy, wykorzystując synergię naszej wiedzy, doświadczeń i oryginalnych pomysłów. Staramy się, by najwyższa jakość naszej oferty pokrywała się z marzeniami naszych Klientów. Proponujemy rozwiązania, które odróżniają nas od konkurencji. Największą wartością oprócz jakości i estetyki jest lokalizacja naszych inwestycji. Zadbaliśmy, by oferowane domy znajdowały się blisko ścisłego centrum miasta, a jednocześnie okolica była zaciszna i spokojna. Aktualnie proponujemy domy z ogrodem na Sołaczu – jednej z najpiękniejszych dzielnic Poznania, gdzie ciekawa architektura żyje w pełnej harmonii z naturalnym otoczeniem, a cisza i spokój to niezmienna część charakteru tej okolicy.

Postawiliśmy na najwyższą funkcjonalność i oryginalną estetykę oferowanych domów. Proponujemy rozwiązania charakterystyczne dla skandynawskiego wzornictwa: nowoczesny minimalizm, drewniane wykończenia, przeszklone powierzchnie i ergonomiczny układ wszystkich pomieszczeń. Zadbaliśmy o zagospodarowanie wspólnej przestrzeni osiedla oraz rozwiązania gwarantujące zachowanie jak największej prywatności. Pragniemy, by nasi Klienci zyskali solidny i komfortowy dom na długie lata, a nawet kolejne pokolenia.

Zapewniamy finansowe bezpieczeństwo i profesjonalną opiekę nad inwestycją. Oferujemy kupno domu na jasnych, precyzyjnych i uczciwych zasadach. Nasi specjaliści i doradcy pozostają do Państwa dyspozycji przy wyborze najlepszej opcji.

Zakończyliśmy sprzedaż 1 inwestycji

Kontakt

Norsk Development logo
Norsk Development
Poznań, ul. Zagórze 2/23
Strona internetowa dewelopera
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: