Lake Residence II

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż przy ul. Jana Pawła II, oferowane bezpośrednio przez

Nordic Development S.A.

bydgoski, Osielsko, przy ul. Jana Pawła II

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 35 ofert w najbliższej okolicy!

Prezentacja oferty archiwalnej

Lake Residence IILake Residence II

3 zdjęcia

Lake Residence II
Lake Residence II
Lake Residence II

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • teren ogrodzony
  • Standard deweloperski

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2017 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2019 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 2 budynków wielorodzinnych

Liczba kondygnacji:

budynki posiadają 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 40 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

na wszystkich kondygnacjach po 260 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

posiada

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się park

Opis inwestycji

Lake Residence II jest kontynuacją projektu deweloperskiego Lake Residence, przy ul. Jana Pawła II w Osielsku. Nowoczesne, inteligentne, strzeżone osiedle, które wyróżniają liczne udogodnienia poprawiające standard życia. Koncepcja zakłada budowę 8 luksusowych kompleksów mieszkalnych skierowanych do klientów klasy premium.

Każdy z kompleksów składa się z 2 segmentów, połączonych halą garażową mieszczącą komórki lokatorskie oraz miejsca postojowych. Doskonała lokalizacja przy nowobudowanej, oświetlonej drodze z wytyczonym ciągiem pieszo-rowerowym, oraz jednoczesne otoczenie terenów zielonych daje poczucie komfortu.

Sprawny dojazd do głównej drogi krajowej nr 5, gwarantuje dobrą komunikację z Bydgoszczą. W pierwszym etapie Lake Residence II powstaną 2 budynki, a w nich 40 mieszkań o metrażach od 46 m.kw. do 125 m.kw. z obszernymi balkonami oraz tarasami.

Proponowane lokale wyposażone są w nowoczesne rozwiązania takie jak- panoramiczne, przesuwne okna, ogrzewanie kanałowe, inteligentny system sterowania, video-domofon, solary na dachach i rolety zewnętrzne antywłamaniowe. Oferta skierowana jest do osób ceniących sobie komfort życia poza miastem oraz technologie przyszłości.

Inwestycja Lake Residence II znajduje się w Osielsku, przy ul. Jana Pawła II (2.7 km od Bydgoszczy), została zrealizowana przez Nordic Development S.A.

Inwestycja Lake Residence II została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2019 roku.

Cały projekt składa się z 40 nowych mieszkań znajdujących się w 2 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Lake Residence II nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Nordic Development S.A. przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Lokalizacja inwestycji

Powiat bydgoski leży w środkowo-zachodniej części woj. kujawsko-pomorskiego i składa się z 8 gmin, w tym dwóch miast i 215 wsi. Jego obszar to 1398 km2, a mieszka tu ponad 105 000 osób. W regionie przeważa zabudowa małomiasteczkowa oraz wiejska. Sporą część stanowią zabytki utrzymane w różnych stylach, m.in. gotyckim, barokowym i klasycystycznym. Najstarsze z nich powstały w późnym średniowieczu. Znaczne tereny powiatu zajęte są przez lasy, co sprawia, że jest to jeden z bardziej zielonych regionów województwa. Jest tu niemal 10 rezerwatów przyrody, a największym kompleksem leśnym jest Puszcza Bydgoska. Powiat ma pełną bazę placówek oświatowych. Na jego terenie funkcjonuje ponad 60 szkół różnego szczebla. Działa tu 11 placówek medycznych oraz pogotowie ratunkowe. Jest tu muzeum, 6 ośrodków kultury, JuraPark, a sportowcy mają dostęp m.in. do paru wodnego i stadionu. Przez region biegnie trasa europejska E261, droga ekspresowa, 5 dróg krajowych i 8 dróg wojewódzkich. Działa tu kolej i port lotniczy.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Lake Residence II?

Najważniejszą arterią drogową przebiegającą przez powiat jest trasa europejska E261, której fragmentami są drogi krajowe nr 5 i 25. Ponadto biegną tędy drogi krajowe nr 10, 56 i 80, droga ekspresowa S10 oraz drogi wojewódzkie nr 223, 243, 244, 249, 551, 254, 256 i 397. Funkcjonuje tu linia kolejowa nr 18. W powiecie znajduje się port lotniczy.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Lake Residence II mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 149 metrów od inwestycji Lake Residence II znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Osielsko / Jana Pawła II.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Lake Residence II znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Lake Residence II znajdują się 3 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Zespół Szkół w Osielsku w odległości 848 m, szkoła w odległości 915 m, szkoła w odległości 933 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Lake Residence II jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Gizler Stomatologia Mikroskopowa w odległości 681 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Lake Residence II składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 737 m znajduje się Żabka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Lake Residence II w odległości 846 m znajduje się centrum sportowe, w odległości 905 m znajduje się boisko / kort, w odległości 922 m znajduje się boisko / kort.

Data aktualizacji: 24.11.2023

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
nagroda dobry pracodawca 2023
nagroda gazele biznesu 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: