Rydlówka 40

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Rydlówka, oferowane bezpośrednio przez

Nokturn Deweloper

Kraków, Podgórze, ul. Rydlówka 40

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 723 oferty w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Rydlówka 40

8 zdjęć

Rydlówka 40
Rydlówka 40
Rydlówka 40
Rydlówka 40

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

 • monitoring
 • winda
 • rowerownia
 • wózkarnia
 • Standard deweloperski podwyższony

Instalacje i energetyka

 • miejsce do ładowania samochodów elektrycznych

Rekreacja

 • plac zabaw

Przyroda w okolicy

 • 4 parki w okolicy
 • jezioro

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2021 roku, planowane oddanie do użytkowania w 4 kw. 2023 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 2 budynków wielorodzinnych

Liczba kondygnacji:

budynki posiadają 7 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 65 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 260 do 300 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski podwyższony

Ogrzewanie

miejskie

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

nie przewidziano

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne
 • miejsca postojowe naziemne : 5 miejsc postojowych ogólnodostępnych na terenie inwestycji

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się park, jezioro

Opis inwestycji

RYDLÓWKA 40 to dwa oryginalne, sześciopiętrowe budynki, wyróżniające się z otoczenia niebanalnym projektem elewacji. Wewnątrz zaplanowano 65 lokali mieszkalnych o powierzchni od 41 m2 do 124 m2, do każdego z nich przynależy przynajmniej jeden balkon, a do lokali parterowych nawet 250-metrowe ogrody. We wspólnym garażu podziemnym znajdą się miejsca postojowe, także z możliwością ładowania samochodów elektrycznych. Do dyspozycji mieszkańców oddane zostaną dwie rowerownie/wózkownie zlokalizowane na parterze oraz teren rekreacyjny między budynkami. Ciekawym punktem osiedla będzie kolorowa strefa wypoczynku, zlokalizowana w południowej części terenu.

Inwestycja Rydlówka 40 znajduje się na Podgórzu, ul. Rydlówka 40 (3.3 km od centrum Krakowa), jest realizowana przez Nokturn Deweloper.

Inwestycja obecnie jest w trakcie budowy z planowanym na 4 kw. 2023 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 65 nowych mieszkań znajdujących się w 2 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają 7 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Rydlówka 40 nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Nokturn Deweloper przewidział:

 • miejsca postojowe podziemne
 • miejsca postojowe naziemne

Lokalizacja inwestycji

Zdecydowanym atutem inwestycji jest jej lokalizacja. Ulica Rydlówka znajduje się między głównymi arteriami komunikacyjnymi Krakowa: ul. Wadowicką a ul. Kapelanka. Gwarantuje to dostęp do rozbudowanej sieci komunikacyjnej, linii tramwajowych oraz autobusowych. Tuż obok inwestycji zlokalizowana jest liczna infrastruktura handlowo-usługowa oraz kompleksy biurowe.

Dzielnica Podgórze znajduje się w centrum Krakowa i jest zamieszkiwana przez 34 045 osób. Dzielnicę można podzielić na 3 podregiony, z których każdy cechuje się odmiennym typem zabudowy. Stare Podgórze pełne jest zabytków i budynków wzniesionych w XIX i na początku XXw., w Płaszowie dominują czterokondygnacyjne budynki z lat 90-tych XXw. oraz domy jednorodzinne, natomiast na Rybitwach domy jednorodzinne mieszają się z nieruchomościami przemysłowymi.

Dzielnica rozwija się w szybkim tempie i może pochwalić się dobrze rozbudowaną infrastrukturą, czego przykładem jest niemal 20 szkół, 2 galerie, 2 muzea, Kino Teatr „Wrzos”, domy kultury. Odpocząć można tu na Plantach im. F. Nowackiego lub w Parku im. W. Bednarskiego. Dodatkowo Podgórze ma dobre połączenia komunikacyjne z pozostałymi dzielnicami Krakowa, a dojazdy ułatwiają przechodzące przez dzielnicę drogi: krajowa nr 7 i wojewódzka nr 776.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Rydlówka 40?

Podgórze przecina droga wojewódzka nr 776 oraz droga krajowa nr 7. Dzielnica leżąca w centralnej części miasta ma bardzo dobre połączenia komunikacyjne z jego pozostałymi rejonami. Kursuje tu ok. 20 linii autobusów miejskich i tramwajów.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Rydlówka 40 mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 1210 metrów od inwestycji Rydlówka 40 znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Kraków Bonarka.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Rydlówka 40 znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Rydlówka 40 znajdują się 43 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Zespół Szkół Mechanicznych nr 2 w odległości 130 m, szkoła w odległości 170 m, Warsztaty szkolne w odległości 230 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Rydlówka 40 jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Intermed w odległości 100 m, Dental Arts Studio w odległości 130 m, Luxmed stomatologia w odległości 490 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Rydlówka 40 składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 140 m znajduje się Sklep spożywczy "Delikatesy", w odległości 190 m znajduje się Żabka, w odległości 370 m znajduje się GoJump.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Rydlówka 40 w odległości 50 m znajduje się Centrum Wspinaczkowe Forteca, w odległości 150 m znajduje się boisko / kort, w odległości 150 m znajduje się boisko / kort.

Data publikacji: 25.11.2021
Data aktualizacji: 16.10.2023

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: