Nove Villove II Etap

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Toruńska, oferowane bezpośrednio przez Nexx Sp. z o.o. Sp. k.

Gliwice, ul. Toruńska

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 710 ofert w najbliższej okolicy!

Nove Villove II Etap

7 zdjęć

Nove Villove II Etap
Nove Villove II Etap
Nove Villove II Etap
Nove Villove II Etap

Najbliższe inwestycje

Opis Inwestycji

Osiedle NOVE VILLOVE to kompleks nowoczesnych apartamentów, który powstanie w prężnie rozwijającej się dzielnicy Nowe Gliwice przy ul. Toruńskiej (os. Trynek).

Inwestycja obejmuje łącznie 9 budynków . W II Etapie powstają kolejne cztery budynki trzypiętrowe.

Zaprojektowane zostały mieszkania o zróżnicowanej powierzchni od 38m2 do 100m2, tak aby każdy mógł znaleść dla siebie odpowiednie mieszkanie.

Na ostatnich piętrach zaprojektowane zostały piękne Penthaus’y z tarasami o powierzchniach 10-50m2

Mieszkania na parterach posiadają tarasy i własne przestronne ogródki o powierzchni od 20-150m2

Panoramiczne okna, balkony, loggie oraz ogrody i tarasy sprawią, że Nove Villove będzie wyjątkowym miejscem, w którym każdy znajdzie dla siebie odpowiednią propozycję.

Modna elewacja w ciepłej kolorystyce z płytami o strukturze i kolorze drewna, szklane balustrady oraz estetycznie zaprojektowane części wspólne będą kwintesencją dobrego stylu. Całość dopełni odpowiednio i starannie zagospodarowany teren osiedla. Zielona strona inwestycji będzie nie tylko piękna, ale również funkcjonalna co całościowo stworzy strefę relaksu i odpoczynku, która pozwoli na oddech od codziennego zgiełku.

Osiedle monitorowane, każdy budynek dysponuje podziemnymi garażami.

Kropkę nad „i” stawia lokalizacja osiedla, którą cechuje bliskość takich dróg jak A1 A4 i DTŚ oraz bliskość lotniska sportowego, hali widowiskowo-sportowej Arena Gliwice, prężnie rozwijającej się strefy biznesu w dzielnicy Nowe Gliwice, a także ścieżek rowerowych i miejsc na spacer.

Wszystko wraz ze starannie z wyselekcjonowanymi technologiami sprawi, że Nove Villove zagwarantuje stały wysoki poziom jakości Twojego życia.

Inwestycja Nove Villove II Etap znajduje się w Gliwicach, ul. Toruńska (2.2 km od centrum Gliwic), jest realizowana przez Nexx Sp. z o.o. Sp. k.

Inwestycja obecnie jest w trakcie budowy z planowanym na 1 kw. 2022 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 110 nowych mieszkań znajdujących się w 4 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Nove Villove II Etap nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Nexx Sp. z o.o. Sp. k. przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne
  • miejsca postojowe podziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2020 roku, planowane oddanie do użytkowania w 1 kw. 2022 roku
Liczba budynków:
cała inwestycja składa się z 4 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:
budynki posiadają 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:
cała inwestycja składa się z 110 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:
w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:
nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:
nie przewidziano.
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne.
  • miejsca postojowe podziemne.
Udogodnienia:
plac zabaw, monitoring, teren ogrodzony, internet, przystosowane dla niepełnosprawnych, TV kablowa, winda
Przyroda:
informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji

Gliwice są miastem powiatowym, należącym do Metropolii Silesia. Leżą w południowo-zachodniej części kraju, nad rzeką Kłodnicą. Ich obszar wynosi 134,2 km2, a zamieszkuje je ponad 190 000 osób. Zabudowa miasta ulega stałym modyfikacjom wskutek rozbudowy sektora mieszkalnego. Przybywa głównie domów jednorodzinnych. Jeśli chodzi o nieruchomości komercyjne, to z reguły w ciekawy sposób adaptowane są do tych celów stare budynki. Gliwice to ośrodek przemysłowy, biznesowy, edukacyjny i kulturalny, oferujący mieszkańcom dostęp do wszystkich niezbędnych instytucji. Znajduje się tu cenione w Europie Centrum Onkologii, działa 18 galerii, 7 muzeów, ponad 80 szkół i 11 zespołów szkół, swoją siedzibę ma tu Politechnika Śląska. Miasto ma bogatą infrastrukturę sportową i handlową. W Gliwicach znajduje się największy polski węzeł autostradowy Gliwice-Sośnica. 43 km stąd mieści się lotnisko. Dzięki transportowi drogowemu, kolejowemu i wodnemu, obszar jest świetnie skomunikowany z resztą kraju, a 198 przystanków komunikacji miejskiej zapewnia doskonałe połączenia z resztą Górnośląskiego Okręgu Przemysłowego.

Komunikacja

W Gliwicach znajduje się największy węzeł komunikacyjny kraju w postaci autostrad A1 i A4, które wraz z drogą krajową nr 44 przecinają się na wschodzie miasta. Ponadto biegną tędy drogi krajowe nr 78 i 88 oraz wojewódzkie nr 408, 901 i 902, a tuż przy południowej i wschodniej granicy przebiega droga wojewódzka nr 921. Gliwicki dworzec kolejowy obsługuje pociągi lokalne i ogólnopolskie. 43 km od miasta znajduje się lotnisko Katowice-Pyrzowice, z którego odbywają się loty do 29 miast. Dzięki Kanałowi Gliwickiemu, miasto łączy się Odrą z portem w Szczecinie. Gliwice są połączone komunikacją miejską z całym GOP, a w mieście znajduje się 198 przystanków.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Nove Villove II Etap?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Nove Villove II Etap mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 130 metrów od inwestycji Nove Villove II Etap znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Trynek Toruńska.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Nove Villove II Etap znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Nove Villove II Etap znajdują się się 4 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: DRON.edu.pl Ośrodek Szkolenia i Egzaminowania Pilotów Dronów w odległości 250 m, Zespół Szkół Samochodowych w Gliwicach w odległości 250 m, Branżowa szkoła I stopnia nr 3 w Gliwicach w odległości 250 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Nove Villove II Etap jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Allergo-Med poradnia alergologiczna w odległości 250 m, NZOZ „Dąbrówka” w odległości 360 m, Lekarz w odległości 390 m.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Nove Villove II Etap w odległości 260 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 31.01.2020
Data aktualizacji: 01.08.2021

Artykuły powiązane:

Oferty

Wydawcą portalu RynekPierwotny.pl jest: PropertyGroup Sp. z o.o.
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: