Lifetown

Lokale użytkowe na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezNexity Polska Sp. z o.o.

Zapytaj o ceny

Dostępne lokale użytkowe

Aktualnie w inwestycji Lifetown dostępnych jest 8 ofert

Rzut
Numer
Metraż
Piętro
Cena
ORANGE-U1
89,5 m²
Parter
ORANGE-U2
50,61 m²
Parter
ORANGE-U4
115,74 m²
Parter
YELLOW-U1
137,21 m²
Parter
YELLOW-U2
74,28 m²
Parter
YELLOW-U3
130,48 m²
Parter
YELLOW-U4
37,47 m²
Parter
YELLOW-U5
86,69 m²
Parter

Opis Inwestycji

Inwestycja Lifetown znajduje się na Osiedlu Wyczółki, ul. Kłobucka 6 (8.1 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez dewelopera Nexity Polska Sp. z o.o..

Inwestycja Lifetown została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2019 roku.

Aktualnie w inwestycji Lifetown pozostało na sprzedaż 8 lokali użytkowych o powierzchniach od 37 do 137 metrów kwadratowych.

Deweloper Nexity Polska Sp. z o.o. przewidział również:

  • miejsca postojowe naziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2018 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2019 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 1 budynku.
Liczba kondygnacji:budynek posiada 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności: odrębna własność z własnością gruntu.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia: własny akwen wodny, plac zabaw, monitoring, teren ogrodzony, internet, TV kablowa, winda, inteligentny dom, videodomofon, patio / dziedziniec.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się park, staw.

Aktualna oferta

Dostępne lokale:aktualnie dostępnych jest 8 lokali użytkowych.
Powierzchnie lokali użytkowych:od 37 do 137 m2.
Ceny lokali użytkowych:
Opis płatności:informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:informacja u dewelopera.
Wysokość czynszu:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Lifetown

W pobliżu osiedla Lifetown, znajduje się wiele malowniczych skwerów i parków, idealnych na spacery i odpoczynek od miejskiego zgiełku. Potok służewiecki, unikatowy Fort VII Twierdzy Warszawa, czy tor wyścigów konnych zdecydowanie nadają wyjątkowości tej części Warszawy. Zaledwie kilka minut dzieli mieszkańców od Galerii Mokotów, jednego z największych i najbardziej prestiżowych centrów handlowych w Polsce. W pobliżu osiedla znajduje się wiele sklepów i punktów usługowych. Służewiec to największy i najbardziej rozpoznawalny obszar biurowy na mapie Warszawy. Zakup mieszkania w tym miejscu to nie tylko wygoda i oszczędność czasu przy codziennych dojazdach do pracy, ale również świetna lokata kapitału.

Usytuowany na południu Warszawy Ursynów zajmuje zarówno pod względem obszaru, jak i liczby mieszkańców, trzecie miejsce wśród największych dzielnic stolicy. Na powierzchni liczącej ok. 44 km2 mieszka ok. 148 tys. ludzi, lecz dzielnica nie jest zatłoczona. Sprzyja temu obecność przestrzeni naturalnego krajobrazu: Rezerwatu Las Kabacki i polodowcowego Jeziora Imielińskiego, a także miejskiej zieleni, jak: Park Romana Kozłowskiego, Gucin Gaj czy Ogród Botaniczny PAN. Ursynów to największe w stolicy skupisko osiedli mieszkaniowych, jednakże zabudowa jest niejednolita. Dominują blokowiska, na Moczydle i Ursynowie Zachodnim znajdują się osiedla domków jednorodzinnych, zaś w Wolicy występują domy reprezentujące dawne budownictwo podmiejskie. Na terenie dzielnicy znajdują się tory do wyścigów konnych, Arena Ursynów oraz Park Kultury w Powsinie. Do Śródmieścia można dojechać metrem, które odjeżdża z pięciu stacji, a głównymi arteriami są: Al. KEN, Al. Jana Anody Rodowicza czy ul. Puławska.

Komunikacja

Główną osią Ursynowa jest Al. KEN, a inne ważne arterie to: Al. Jana Anody Rodowicza oraz ulice: Puławska, Nowoursynowska i Dolina Służewiecka. Na terenie dzielnicy znajduje się 5 stacji metra, które stanowi podstawowy środek komunikacji z centrum miasta. Ponadto na Ursynowie kursują autobusy umożliwiające dojazd do Śródmieścia lub do przystanków metra.

W odległości 50 metrów od inwestycji Lifetown znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny KŁOBUCKA 04.

Edukacja

W najbliższej okolicy inwestycji Lifetown znajduje się 12 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Przedszkole Niepubliczne "Wszystkie Skarby Mamy" w odległości 1150m, Przedszkole nr 274 w odległości 1450m, Szkoła Podstawowa nr 191 w odległości 1500m.

Opieka medyczna

Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu placówki, tj.: w odległości 1400 m znajduje się Indywidualna Praktyka Lekarska w miejscu wezwania Anna Róziewska, w odległości 1500 m znajduje się ZdrowotnePlus.pl - Pakiety medyczne dla firm i Klientów indywidualnych, w odległości 1550 m znajduje się PIANO - DENT Gabinet Stomatologiczny Beata Krzyczkowska.

Sklepy i usługi

W okolicy znajdują się: w odległości 300 m znajduje się PKO BP Oddział nr 24, w odległości 350 m znajduje się Poczta Polska FUP Warszawa 151, w odległości 400 m znajduje się Chief's freshly made food.

Sport

W najbliższej okolicy inwestycji znajduje się: w odległości 1450 m znajduje się Skin Like Silk, w odległości 1600 m znajduje się Reebok CrossFit Mokotów.

Data publikacji: 14.05.2019

Data aktualizacji: 16.05.2019

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Zapytaj dewelopera
Znajdziemy dla Ciebie