Cascada Bartodzieje

7 zdjęć

Cascada Bartodzieje
Cascada Bartodzieje
Cascada Bartodzieje
Cascada Bartodzieje

Dostępne mieszkania

Aktualnie w inwestycji Cascada Bartodzieje dostępnych jest 9 ofert

  • 1 pokój
  • 2 pokoje
  • 3 pokoje
  • 4 pokoje
  • 5 pokoi i więcej

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • winda
  • Standard deweloperski

Przyroda w okolicy

  • 3 parki w okolicy

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2019 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2021 roku.

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.

Liczba kondygnacji:

budynek posiada 8 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 57 lokali mieszkalnych.

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.

Standard wykończenia

standard deweloperski

- Domofon zamontowany przy wyjściu z każdego mieszkania

Stolarka okienna

- PCV w kolorze grafitowym

Drzwi zewnętrzne

- Drzwi stalowe w okleinie grafitowe

Balkony

- Balustrady systemowe, aluminiowe, malowane proszkowo

Posadzka

- Wylewka cementowa zdylatowana na folii PE i styropianie posadzkowym oraz akustycznym

Ściany

- Ściany zewnętrzne: żelbetonowe i murowane z bloczków silikatowych częściowo żelbetowe, ocieplane styropianem lub wełną mineralną gr. 16cm wraz z tynkiem cienkowarstwowym - Ściany wewnętrzne, wydzielające mieszkania, działowe: żelbetowe, częściowo murowane z bloczków silikatowych - Ściany wewnętrzne wykończone tynkiem gipsowym

Sufity

- Wykończenie: zacierka

Parapety wewnętrzne

- Konglamerat

Instalacje

- Instalacje: elektryczne, internetowe, telefoniczne, telewizyjne

Ogrzewanie

- Ogrzewanie z sieci ciepłowniczej - Ogrzewanie mieszkań poprzez grzejniki wyposażone w głowice termostatyczne

Wentylacja

- W mieszkaniach zaprojektowano wentylację mechaniczną wywiewną. Nawiew powietrza realizowany będzie poprzez nawiewniki okienne

Rodzaj własności:

odrębna własność z własnością gruntu.

Powierzchnie dodatkowe:

balkon, taras.

Komórki lokatorskie:

posiada

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne .

Przyroda:

informacja u dewelopera.

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:

aktualnie dostępnych jest 9 mieszkań.

Powierzchnie mieszkań:

od 74 do 92 m².

Liczba pokoi:

dostępne są mieszkania 3, 4-pokojowe.

Ceny mieszkań:

Opis płatności:

informacja u dewelopera.

Warunki rezerwacji:

informacja u dewelopera.

Zabezpieczenie środków klienta:

informacja u dewelopera.

Wysokość czynszu:

informacja u dewelopera.

Opis inwestycji

CASKADA (GAJOWA 74) to inwestycja deweloperska powstająca na bydgoskich Bartodziejach, jednej z najbardziej pożądanych dzielnic w Bydgoszczy.

Siedmiopiętrowy blok o kaskadowej architekturze łączący nowoczesną stylistykę, wysokiej jakości materiały wykończeniowe w częściach wspólnych z funkcjonalnością mieszkań spełni oczekiwania najbardziej wymagających klientów.

Inwestycja to 57 lokali o powierzchni od 32 do 116 m2 charakteryzujących się funkcjonalnością i łatwością aranżacji. Wszystkie mieszkania dysponują balkonem, zaś apartamenty mieszczące się na górnych kondygnacjach posiadają zapewniające prywatność tarasy.

Każde z mieszkań wyróżnia dobry projekt, gwarantujący ustawność i wygodę w codziennym funkcjonowaniu. Przestronne tarasy stworzą dodatkowe miejsce relaksu, a duża powierzchnia okien zapewni dominujący dostęp światła słonecznego.

Pod budynkiem znajduje się hala garażowa z 44 miejscami parkingowymi.

Dla komfortu mieszkańców w budynku zainstalowane zostaną dwie nowoczesne, cichobieżne windy.

Caskada to starannie wykończone części wspólne i detale, które nadadzą przestrzeni wyjątkowego charakteru. Oświetlenie ledowe, granit i szkło nadadzą inwestycji nowoczesności.

Doskonałe położenie Caskady gwarantuje dostęp do pełnej osiedlowej infrastruktury, świetne połączenie z głównymi szlakami komunikacyjnymi oraz pozostałymi dzielnicami Bydgoszczy.

Inwestycja Cascada Bartodzieje znajduje się w Bydgoszczy, ul. Gajowa 74 (2.7 km od centrum Bydgoszczy), została zrealizowana przez New House Edyta Świstowska.

Inwestycja Cascada Bartodzieje została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2021 roku.

Cały projekt składa się z 57 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 8 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Cascada Bartodzieje w sprzedaży jest 9 nowych mieszkań o powierzchni od 74 do 92 metrów kwadratowych .

Dla przyszłych mieszkańców New House Edyta Świstowska przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Lokalizacja inwestycji

Bydgoszcz to miasto powiatowe będące stolicą woj. kujawsko-pomorskiego. Przepływają tędy rzeki Wisła i Brda. Zabudowa jest zróżnicowana. Śródmieście wyróżnia się zwartym budownictwem i wieloma zabytkowymi kamienicami. Dalej od centrum pojawiają się budynki wielorodzinne, a na obrzeżach miasta liczne domy jednorodzinne. Przy północnej i południowej granicy rozciągają się rozległe tereny zielone, m.in. Las Gdański. Bydgoszcz to ośrodek gospodarczy, akademicki i kulturowy, w którym mieści się kilkanaście szkół wyższych, teatr, filharmonia i opera. Mieszkańcy mają dostęp do bogatej oferty medycznej – działa tu kilkanaście szpitali. Prężnie rozwija się sektor handlowo-usługowy i działa Bydgoski Park Przemysłowo-Technologiczny. Bydgoszcz jest rewelacyjnie skomunikowany z największymi miastami kraju. Znajduje się tu port lotniczy, a liczne drogi wojewódzkie i krajowe zapewniają dogodną komunikację drogową. Na obszarze całego miasta działa komunikacja publiczna.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Cascada Bartodzieje?

Bydgoszcz leży wśród arterii komunikacyjnych o znaczeniu regionalnym i krajowym. Przez miasto przechodzi kilka dróg krajowych (nr 5, 10, 25, 80). W promieniu 15 km biegną także liczne drogi wojewódzkie (nr 223, 244, 246, 249, 256, 394, 397, 546, 551, 597). Bydgoszcz przecina też trasa europejska E261. Mieści się tu czynny port lotniczy, a tutejsza magistrala kolejowa łączy południe kraju z miejscowościami nadbałtyckimi. Na terenie całego miasta kursują autobusy i tramwaje miejskie. Po Bydgoszczy można też pływać – taką opcję zapewniają tramwaje wodne. Nie brakuje również wypożyczalni rowerów i samochodów.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Cascada Bartodzieje mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 170 metrów od inwestycji Cascada Bartodzieje znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Powstańców Wielkopolskich / Wyszyńskiego.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Cascada Bartodzieje znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Cascada Bartodzieje znajduje się 14 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Przedszkole Niepubliczne Panda w odległości 170 m, Zespół Szkół Samochodowych w Bydgoszczy w odległości 170 m, Branżowa Szkoła I stopnia nr 12 Samochodowa w odległości 170 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Cascada Bartodzieje składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 250 m znajduje się Biedronka, w odległości 330 m znajduje się Biedronka, w odległości 420 m znajduje się Delikatesy Centrum.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Cascada Bartodzieje w odległości 210 m znajduje się Boisko, w odległości 260 m znajduje się Boisko, w odległości 260 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 13.12.2019
Data aktualizacji: 17.04.2023

Pobliskie Lokalizacje

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: