Apartamenty Lipnik

Domy na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezNEW HOME CONSTRUCTION POLAND Sp. z o.o.

Ceny od: 4 990 zł brutto/m2

Dostępne domy

Aktualnie w inwestycji Apartamenty Lipnik dostępnych jest 5 ofert

Rzut
Numer
Pokoje
Metraż
Pow. działki
Cena (brutto)
1
4
70 m²
100 m2
4 990 zł/m²
2
4
70 m²
100 m2
5 300 zł/m²
3
4
67,5 m²
100 m2
4 990 zł/m²
4
4
70 m²
100 m2
5 300 zł/m²
5
4
67,5 m²
100 m2
5 300 zł/m²

Opis Inwestycji

Osiedle składać się będzie z 8 domów w zabudowie bliźniaczej, w każdym „bliźniaku” są 4 apartamenty. Do każdego z 32 apartamentów dostępne jest miejsce w garażu zamkniętym + 1 miejsce postojowe przed domem. Mieszkania mają 70 m2 (I piętro) lub 67,5m2 (poddasze) powierzchni. Wszystkie apartamenty wykończone będą do stanu deweloperskiego.Tereny zielone zostały zagospodarowane, brama wjazdowa elektryczna działa na pilota, został zbudowany plac zabaw dla dzieci. Przy zakupie mieszkania na etapie budowy istnieje możliwość drobnych zmian np. ścianek działowych, dołożenie kominka, zmiana ustawienia łazienki lub kuchni, itp. Istnieje możliwość wykończenia zakupionych mieszkań pod klucz.Cała inwestycja pokrywana jest z własnych środków finansowych, przy rezerwacji pobierana jest zaliczka, a reszta po podpisaniu umowy kupna u notariusza zaraz po ukończeniu etapów. Inwestycja zakłada następujące etapy:Budynek 1 i 2 oddane do użytkowania wraz z drogami wewnętrznymi i zagospodarowaniem terenu wokół budynków do września 2020.Planowane zakończenie całej inwestycji to wiosna 2023 roku.Mieszkania mają 70 m2 (I piętro) lub 67,5 m2 (poddasze) powierzchni; składają się z:-salonu z aneksem kuchennym 26m2 (na piętrze) lub 23,5 m2 (na poddaszu)-3 pokoi (sypialni) po 11m2,-łazienki 3,5 m2 - korytarz 7,5 m2-dodatkowo każde mieszkanie posiada balkon : 7,5 m2 na piętrze oraz 2,5m2 i 8,3m2 na poddaszu.

Inwestycja Apartamenty Lipnik znajduje się w Bielsku-Białej, ul. Polna (3.1 km od centrum Bielska-Białej), jest realizowana przez dewelopera NEW HOME CONSTRUCTION POLAND Sp. z o.o..

Inwestycja Apartamenty Lipnik jest w trakcie budowy z planowanym na 2 kw. 2023 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 32 nowych domów w tym 5 domów typu bliźniak.

Aktualnie w inwestycji Apartamenty Lipnik pozostało na sprzedaż 5 nowych domów o powierzchniach od 68 do 70 metrów kwadratowych.

Dostępne są domy:

  • 4-pokojowe o powierzchni od 68 do 70 m2 (5 domów)

Dla przyszłych mieszkańców deweloper NEW HOME CONSTRUCTION POLAND Sp. z o.o. przewidział również:

  • miejsca postojowe naziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2017 roku, planowane oddanie do użytkowania w 2 kw. 2023 roku.
Liczba domów:cała inwestycja składa się z 32 domów.
Liczba kondygnacji:domy posiadają 2 kondygnacje wraz z parterem oraz nie posiadają poddasza.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Dodatkowo w każdym z budynków wykończone elementy takie jak: elewacja klatki schodowe, balkony zamontowane drzwi wejściowe oraz elektryczne bramy garażowe.
Stolarka okienna
okna plastikowe PCV - pakiet trzy szybowy, profil 6-cio komorowy, współczynnik Uf=1,0 W/m2K, okucia ROTO z mikro wentylacją; rolety zewnętrzne elektryczne - na profilach i z napędami Aluprof
Drzwi zewnętrzne
drzwi wejściowe do mieszkań zamontowane
Posadzka
posadzki – wylewki przygotowane pod panele lub płytki
Ściany
ściany otynkowane
Sufity
sufity otynkowane
Instalacje
instalacje elektryczne (kable doprowadzone do puszek); instalacje wodno-kanalizacyjne - przygotowane do montażu ceramiki; instalacje centralnego ogrzewania - piec gazowy Buderus lub De Dietrich + ogrzewanie podłogowe w całym mieszkaniu
Rodzaj własności: odrębna własność z własnością gruntu.
Garaże:domy posiadają garaże oraz przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne: Jedno w garażu, jedno przed domem.
Udogodnienia: plac zabaw, teren ogrodzony, internet, TV kablowa.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się las.

Aktualna oferta

Dostępne domy:aktualnie dostępnych jest 5 domów w tym 5 domów typu bliźniak.
Powierzchnie domów:od 68 do 70 m2.
Powierzchnie działek: 100 m2.
Liczba pokoi:dostępne są domy 4-pokojowe.
Ceny domów (brutto):
  • koszt metra kwadratowego wynosi od 4 990 do 5 300 zł.
Opis płatności:informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:informacja u dewelopera.
Wysokość czynszu:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Apartamenty Lipnik

Bielsko-Biała to miasto powiatowe o powierzchni 125 km2 i liczbie mieszkańców przekraczającej 173 000 osób. Leży w woj. śląskim, nad rzeką Białą. Miasto podzielone jest na 30 osiedli. Obok zabytkowej Starówki wznoszą się budynki mieszkalne i usługowe występujące po obu stronach rzeki. Zakłady przemysłowe oraz firmy skupione są wzdłuż Białej. Wokół nich mieszczą się osiedla bloków mieszkalnych powstałe w II połowie XXw., a na obrzeżach powstają domy jednorodzinne. Są tu też rozległe tereny zielone, a niezagospodarowane zostaje ok. 50% obszaru miasta. Prężnie działa tu sektor opieki zdrowotnej i oświaty – są tu cztery szpitale i ponad 70 szkół. Bogate zaplecze sportowe daje możliwość uprawiania wielu dyscyplin, a instytucje kulturalne, w tym dom kultury, teatr i kino dają dostęp do szeroko pojętej sztuki. Bielsko-Biała leży na skrzyżowaniu europejskiej trasy E462 z drogą ekspresową S69. W obrębie miasta biegnie też droga krajowa nr 52 i wojewódzka nr 942. Rozbudowana sieć komunikacyjna daje dobre połączenia z całym regionem oraz z krajami leżącymi na południe od Polski, m.in. Czechami i Węgrami.

Komunikacja

Główną arterią komunikacyjną Bielska-Białej jest droga ekspresowa S69, która stanowi fragment Europejskiego Korytarza Transportowego. Na terenie miasta łączy się z europejską trasą E462, a przy jego południowo-zachodniej granicy przechodzi w E75, której częścią jest droga ekspresowa S1. Przez miasto przechodzą też drogi: krajowa nr 52 i wojewódzka nr 942. Ok. 6 km od wschodniej granicy biegnie droga wojewódzka nr 948. Na terenie Bielska-Białej leży 12 stacji kolejowych obsługujących pociągi trzech linii. Działają tu autobusy PKS i MZK.

Data publikacji: 19.08.2020

Data aktualizacji: 30.09.2020

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Zapytaj dewelopera
Znajdziemy dla Ciebie