Postepowa 6

ARCHIWALNA

Domy na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezN-Home Nazarewicz Nieruchomości

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 28 ofert w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

 • Kardamonowa(2.4 km dalej)

  Nowe domy na sprzedaż Wrocław, Fabryczna, Żerniki, ul. Kardamonowa (8.2 km od centrum Wrocławia)
  Ceny od: 6 014 brutto/m2
  Kardamonowa
  Termin oddania: 4 kw. 2022
  Liczba domów: 20
  Powierzchnia: 108 - 154 m2
  Liczba pokoi: 4 - 5
  Blue Forest Development

Opis Inwestycji

POSTĘPOWA 6 - projekt zakłada kameralne, nowoczesne osiedle dziesięciu domów w zabudowie szeregowej i bliźniaczej. Domy trzykondygnacyjne, zbudowane będą w technologii tradycyjnej. Do każdej nieruchomości przynależą bezpłatne miejsca postojowe oraz ogródki. Droga dojazdowa do posesji jest przeznaczona do wyłącznego korzystania przez przyszłych mieszkańców. Dzięki podwyższonemu standardowi wykonania, każdy dom będzie posiadał wylewane schody żelbetowe, zainstalowany kocioł gazowy oraz zewnętrzne rolety antywłamaniowe. Nieruchomość posiada dostęp do następujących mediów - woda, prąd, gaz, kanalizacja miejska.Niewątpliwym atutem jest lokalizacja inwestycji. Ulica Postępowa to boczna droga o małym natężeniu ruchu, co zapewnia ciszę, spokój czy bezpieczne miejsce zabawy dla dzieci. Z drugiej strony niewielka odległość od drogi głównej, ul. Gagarina, zapewnia szybki dojazd do CH Factory, lotniska i Autostradowej Obwodnicy Wrocławia. W bliskim sąsiedztwie zlokalizowane są dyskonty spożywcze, szkoła, siłownia i boisko.

Inwestycja Postepowa 6 znajduje się na Muchoborze Wielkim, ul. Postępowa 6 (7 km od centrum Wrocławia), sprzedaż prowadzi N-Home Nazarewicz Nieruchomości

Inwestycja Postepowa 6 została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2020 roku.

Cały projekt składa się z 10 nowych domów w tym 10 domów typu dom szeregowy.

Aktualnie w inwestycji Postepowa 6 pozostało na sprzedaż 0 nowych domów o powierzchniach od 105 do 140 metrów kwadratowych.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper przewidział również:

 • miejsca postojowe naziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2017 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2020 roku.
Liczba domów:cała inwestycja składa się z 10 domów.
Liczba kondygnacji:domy posiadają 3 kondygnacje wraz z parterem oraz posiadają poddasze.
Wysokość pomieszczeń:na wszystkich kondygnacjach po 268 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Schody wylewane żelbetowe w cenie
Konstrukcja budynku
Porotherm
Dach
dachówka cementowa
Elewacja
tynk
Stolarka okienna
Rolety zewnętrzne w cenie
Drzwi zewnętrzne
antywłamaniowe
Balkony
brak
Posadzka
wylewka cementowa
Ściany
Porotherm 24/18/12cm Styropian 15cm Tynk 1cm
Sufity
Stropy żelbetowe typu Filigran 20cm
Instalacje
kompletne
Ogrzewanie
Kocioł 2-funkcyjny w cenie, na parterze ogrzewanie podłogowe
Wentylacja
grawitacyjna
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Garaże:domy nie posiadają garaży oraz przewidziano:
 • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia: teren ogrodzony, internet.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się park.

Lokalizacja inwestycji Postepowa 6

Wrocław Fabryczna to największa dzielnica w mieście. Obejmuje całą północno - zachodnią część miasta. Zamieszkuję ją blisko 200 tysięcy mieszkańców. Na terenie Fabrycznej znajduję się najwięcej osiedli mieszkaniowych. Ich nazwy pochodzą od wsi i miast, które włączane były w granice administracyjne miasta. Przy ulicy Trzemielowickiej znajdziemy dawne obiekty koszarowe. Jest to też dzielnica rekreacyjna, głównie ze względu na dużą ilość terenów zielonych takich jak Las Leśnicki czy Las Ratyński. Wschodnia granica tej dzielnicy przebiega wzdłuż Odry. Ceniący sobie zdrowy tryb życia znajdą tu wiele obiektów sportowych jak Centrum Basenowo – Sportowe czy liczne orliki, kluby fitness i siłownie. W północnej części dzielnicy znajduje się Stadion Miejski, który był jedną z aren Euro 2012. Przez Fabryczną przebiega droga krajowa nr 94 oraz obwodnica miasta. Dzielnica jest dobrze skomunikowana z centrum miasta poprzez liczne trasy autobusowe oraz tramwajowe. Znajduję się tu również międzynarodowe lotnisko – Copernicus Airport.

Komunikacja

Wrocław Fabryczna jest dobrze połączona komunikacyjnie z pozostałymi częściami miasta – dwie linie autobusowe 132 i 142 łączą bezpośrednio dzielnicę z centrum miasta tak jak i tramwaj 23. Dla miłośników jednośladów, Fabryczna posiada wiele ścieżek rowerowych, którymi bez problemu można przedostać się na drugą część miasta. Przebiega tędy również Autostradowa Obwodnica Wrocławia.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Postepowa 6 mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 270 metrów od inwestycji Postepowa 6 znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Muchobór Wielki.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Postepowa 6 znajdują się się 2 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Przedszkole Nr 22 Muchoborek w odległości 260 m, Katolickie Przedszkole Niepubliczne "Ochronka" nr 2 w odległości 450 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Postepowa 6 jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: NZOZ "Twój Lekarz" w odległości 200 m, Pediatra Maciej Puławski w odległości 290 m, NZOZ "Remedis" w odległości 340 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Postepowa 6 składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 130 m znajduje się Odido, w odległości 240 m znajduje się Żabka, w odległości 260 m znajduje się Żabka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Postepowa 6 w odległości 310 m znajduje się Boisko, w odległości 330 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 17.01.2018

Data aktualizacji: 01.05.2020

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie