Apartamenty Podlesie

Domy na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez Musiał Group

Dąbrowa Górnicza, ul. Podlesie

Uwaga

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 58 ofert w najbliższej okolicy!

Apartamenty Podlesie

6 zdjęć

Apartamenty Podlesie
Apartamenty Podlesie
Apartamenty Podlesie
Apartamenty Podlesie

Opis Inwestycji

RUSZYŁY REZERWACJE - WYBIERZ NAJLEPSZY SEGMENT DLA SIEBIE !

W Dąbrowie Górniczej przy ul. Podlesie powstaje nowa, kameralna inwestycja w zabudowie szeregowej, składająca się z 4 segmentów, każdy z nich o powierzchni 77 m2 , do którego będzie przynależeć ogródek (ok.130 m2 lub ok. 55 m2) .

Przedmiotem oferty jest dwukondygnacyjny segment o całkowitej powierzchni 77 m2 do którego przynależą: - ogródek (w skrajnych segmentach 132 m2 i 127 m2) - dwa miejsca parkingowe - wykończenie segmentu w stanie deweloperskim.

Przestrzeń 77 m2 została podzielona na dwie kondygnacje:

PARTER

- salon z aneksem kuchennym (ok. 25 m2)

- hol

- kotłownia

- toaleta

PIĘTRO

- trzy niezależne sypialnie, w tym jedna z garderobą

- łazienka z WC

Inwestycja Apartamenty Podlesie znajduje się w Dąbrowie Górniczej, ul. Podlesie (2.6 km od centrum Dąbrowy Górniczej), jest realizowana przez dewelopera Musiał Group.

Inwestycja Apartamenty Podlesie jest w trakcie budowy z planowanym na 2 kw. 2022 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 4 nowych domów w tym 4 domów typu dom szeregowy.

Aktualnie w inwestycji Apartamenty Podlesie pozostało na sprzedaż 0 nowych domów o powierzchni 77 metrów kwadratowych w cenie od 479 000 zł.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Musiał Group przewidział również:

  • miejsca postojowe naziemne (8 miejsc)

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2021 roku, planowane oddanie do użytkowania w 2 kw. 2022 roku
Liczba domów:
cała inwestycja składa się z 4 domów.
Liczba kondygnacji:
domy posiadają 2 kondygnacje wraz z parterem oraz nie posiadają poddasza.
Wysokość pomieszczeń:
na wszystkich kondygnacjach po 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski

Stolarka okienna

okna PCV 3-szybowe w kolorze antracyt ( na zewnątrz) i kolor biały (wewnątrz)

Drzwi zewnętrzne

drzwi zewnętrzne antywłamaniowe

Posadzka

na podłogach ostateczne wylewki

Ściany

na ścianach tynki gipsowe maszynowe

Instalacje

Pełne media : prąd , gaz, woda, kanalizacja, światłowód.

Ogrzewanie

ogrzewanie podłogowe na parterze instalacja centralnego ogrzewanie z kotłem gazowym i grzejnikami

Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Garaże:
domy nie posiadają garaży oraz przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne (8 miejsc).
Udogodnienia:
własna kotłownia
Przyroda:
w okolicy inwestycji znajduje się park, staw

Lokalizacja inwestycji

Nowa inwestycja przy ul. Podlesie ulokowana jest zaledwie kilkadziesiąt metrów od zrewitalizowanego Parku " Podlesie" a kilkaset metrów od wjazdów i zjazdów na trasy S1 i DK 94 . W bezpośrednim sąsiedztwie znajduje się również duże osiedle Kasprzaka co zapewnia łatwy i szybki dostęp do pełnej infrastruktury.

Dąbrowa Górnicza to jedno z największych miast Polski. Powierzchnia aglomeracji zajmuje ponad 188 km2 i stanowi część Górnośląsko - Zagłębiowskiej Metropolii, która skupia czternaście miast regionu. Aktualnie w Dąbrowie mieszka ponad 125 tysięcy osób. Rozległy teren miasta rozciąga się od czarnej Przemszy aż do Pustyni Błędowskiej i podzielony jest na 18 dzielnic. Miejskie zabudowania mieszają się tu z budynkami fabryk, malowniczą roślinnością. Dąbrowa Górnicza jako nieliczna w województwie śląskim posiada rozmaite tereny rekreacyjne umożliwiające wypoczynek na świeżym powietrzu, wśród grona rodziny czy przyjaciół. Dodatkowo, miasto jest siedzibą największej w Polsce huty stali oraz szkła i koksowni. Wiele zlokalizowanych tu placówek edukacyjnych daje możliwość rozwoju i przyuczenia zawodu a rozbudowana sieć komunikacyjna umożliwia podróże po terenie całego Kraju.

Komunikacja

Drogi międzynarodowe przebiegające w pobliżu Dąbrowy ułatwiają bezpośrednią komunikację z Norymbergii przez Drezno, Wrocław, Katowice i Kraków, umożliwiając dojazd do Lwowa czy Kijowa. Droga Północ - Południe łączy Skandynawię z Gdańskiem, Warszawą, Katowicami i Ostrawą. W niedalekiej odległości (20 km, 80 km) od Dąbrowy znajdziemy dwa lotniska. Autostrada łącząca Katowice z Krakowem gwarantuje szybki dojazd do dużych metropolii. Zlokalizowana w Dąbrowie Górniczej duża stacja przeładunkowa łączy Polskę z Ukrainą i Rosją. Dąbrowa Górnicza posiada kilkadziesiąt linii autobusowych i trzy tramwajowe ułatwiające podróże w obrębie całego miasta. Przez miasto przebiegają także linie kolejowe Katowice - Warszawa, Częstochowa - Kraków, Katowice - Kielce.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Apartamenty Podlesie znajdują się się 3 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Przedszkole nr 14 w Dąbrowie Górniczej w odległości 370 m, Szkoła Podstawowa nr 12 im. Stanisława Staszica w Dąbrowie Górniczej w odległości 380 m, Przedszkole nr 36 w Dąbrowie Górniczej w odległości 450 m.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Apartamenty Podlesie w odległości 350 m znajduje się Boisko, w odległości 400 m znajduje się Boisko, w odległości 440 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 24.03.2021
Data aktualizacji: 24.03.2021
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: