Osiedle Książenice

ARCHIWALNA

Domy na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezMTG Agri-Rol S.A.

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 1 oferta w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Opis Inwestycji

Osiedle Książenice to wyjątkowy projekt Miasta - Ogrodu położonego blisko Warszawy i świetnie z nią skomunikowanego.Jak się mieszka na Osiedlu Książenice można przekonać się oglądając film: https://www.youtube.com/watch?v=LNfjEz8Nab8Na Osiedlu znajduje się pełna infrastruktura- nowoczesna publiczna szkoła podstawowa- dwa przedszkola, w tym jedno kształcące w systemie M. Montessori.- Centrum Sportu i Rekreacji Strefa Ruchu - a w nim 4 korty do tenisa, squash, badminton, fitness, siłownia oraz strefa masażu i fizjoterapiiW budynkach handlowo – usługowych znajduje się bank, salony urody, sklepy spożywcze, gabinet stomatologiczny, apteka, piekarnia, kawiarnia, szkoły językowe, świetlica dla dzieci.Osiedle  Książenice charakteryzuje się dużymi działkami (750-2000mkw) co pozwala cieszyć się atmosferą spokoju i prywatności. Jest położne na obszarze krajobrazu chronionego co gwarantuje, że wokół nie powstaną żadne uciążliwe dla mieszkańców zakłady przemysłowe. Otoczenie Osiedla pięknymi lasami zapewnia stały kontakt z przyrodą, ciszę i spokój.Połączenie przemyślanego projektu urbanizacyjnego i wyjątkowego otoczenia sprawia, że Książenice to idealne miejsce do życia.

Inwestycja Osiedle Książenice znajduje się w Książenicach, al. Marylskiego 96 (16.7 km od Warszawy), została zrealizowana przez dewelopera MTG Agri-Rol S.A..

Inwestycja Osiedle Książenice została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2013 roku.

Cały projekt składa się z 400 nowych domów w tym 1 domu typu dom wolnostojący, 16 domów typu bliźniak, 1 domu typu dom szeregowy.

Aktualnie w inwestycji Osiedle Książenice pozostało na sprzedaż 0 nowych domów o powierzchni 140 metrów kwadratowych w cenie od 320 000 zł.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper MTG Agri-Rol S.A. nie przewidział miejsc postojowych.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2010 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2013 roku.
Liczba domów:cała inwestycja składa się z 400 domów.
Liczba kondygnacji:domy posiadają 1 kondygnację wraz z parterem oraz nie posiadają poddasza.
Wysokość pomieszczeń:na wszystkich kondygnacjach po 270 cm wysokości.
Standard wykończenia:
stan surowy, standard deweloperski
Konstrukcja budynku
Oferujemy domy w stanie surowym zamkniętym oraz w stanie deweloperskim. Jeśli zdecydują się Państwo na budynek w stanie surowym nasze ekipy mogą wykonać prace wykończeniowe - więcej informacji w naszym biurze - 668 816 170; [email protected]
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Garaże:domy nie posiadają garaży
Udogodnienia: plac zabaw, pomieszczenie rekreacyjne, teren ogrodzony, boisko, internet, klub fitness, korty tenisowe, usługi w budynku.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się las.

Lokalizacja inwestycji Osiedle Książenice

Osiedle Książenice jest świetnie skomunikowane z aglomeracją warszawską. Szybko dojedziesz samochodem lub komunikacją publiczną. Walory komunikacyjne Samochód: - trasa S8 - 25 minut - wjazd w miejscowości Siestrzeń, 2 km od Osiedla, wygodny wjazd do Warszawy Al. Jerozolimskimi lub Al. Krakowską, - autostrada A2 - 30 minut - z Książenic w 10 minut można dojechać do wjazdu na wysokości Grodziska Mazowieckiego (węzeł Tłuste/Grodzisk Mazowiecki) - obie trasy połączone są z warszawskim ringiem - wygodny dojazd na Bielany, Żoliborz, Bemowo, Wolę, Ochotę, Mokotów i Ursynów. Autobus: Z Grodziska Mazowieckiego do Książenic kursują linie komunikacji miejskiej - linia nr 2, nr 6 i nr 9 oraz nr 10, które zatrzymują się przy stacjach WKD i PKP. Pociąg PKP i WKD: Stacja kolejowa Grodzisk Mazowiecki znajduje się w odległości 6 km od Osiedla Książenice. Dojazd do dworca Warszawa Centralna/Śródmieście - około 35 minut. Planowane przedłużenie tzw. SKM (Szybkiej Kolei Miejskiej) z Warszawy do Grodziska Mazowieckiego skróci ten czas do 25 - 30 min. Inna możliwość połączenia kolejowego to Warszawska Kolej Dojazdowa (WKD), najbliższe przystanki (około 3 km) to: Grodzisk Maz. Jordanowice, Grodzisk Maz. Okrężna, Grodzisk Maz. Piaskowa, Grodzisk Maz. Radońska. Przy stacjach znajdują się Parkingi Park&Ride. Wygodny dojazd: 1. Lotnisko im. Fryderyka Chopina Międzynarodowy Port Lotniczy im. Fryderyka Chopina - Warszawa Okęcie - znajduje się w odległości 22 km od Osiedla Książenice (dojazd około 25 minut trasą katowicką). 2. Lotnisko Modlin Dzięki wygodnemu połączeniu tras szybkiego ruchu (autostrady A2, trasy S8 i Wisłostrady) do nowego lotniska Modlin można dojechać unikając wjazdu do centrum Warszawy (40 min). Położenie Książenic pomiędzy autostradą A2 i trasą katowicką (w trakcie rozbudowy do parametrów drogi ekspresowej S8) z planowanym bezkolizyjnym węzłem Siestrzeń sprawia, że z Książenic można wyjechać w dowolnym kierunku omijając centrum Warszawy.

Powiat grodziski w województwie mazowieckim zajmuje powierzchnię ok. 367 km2 i położony jest w odległości 30 km od Warszawy. W skład powiatu wchodzą miasta: Grodzisk Mazowiecki, Milanówek i Podkowa Leśna oraz gminy wiejskie: Baranów, Jaktorów i Żabia Wola. Milanówek oraz Podkowa Leśna z rezerwatem Parów Sójek, to miasta-ogrody słynące z walorów krajobrazowych oraz zabytkowej architektury dworsko-pałacowej. Grodzisk Mazowiecki jest siedzibą powiatu i dawanym uzdrowiskiem, toteż dominuje tu niska zabudowa otoczona parkami. Wsie Baranów i Jaktorów to obszary rolnicze z domami jednorodzinnymi, zaś w Żabiej Woli znajdują się kompleksy leśne z rezerwatami: Skulski Las i Uroczysko Skuły Zachód. Atrakcję powiatu stanowią tereny sportowo-rekreacyjne, m.in. korty tenisowe, tereny do jazdy konnej i zbiorniki do wędkowania, np. Stawy Walczewskiego czy Zalew Grzymek. Dojazd do stolicy umożliwiają linie kolejowe: Warszawa – Skierniewice i Warszawska Kolej Dojazdowa, a także droga wojewódzka nr 719.

Komunikacja

Atutem powiatu grodziskiego jest jego położenie w odległości zaledwie 30 km od Warszawy, a także dogodny dojazd do stolicy dzięki linii kolejowej Warszawa – Skierniewice, linii Warszawskiej Kolei Dojazdowej oraz połączeniom PKS. Arteria, która łączy powiat ze stolicą to droga wojewódzka nr 719 Warszawa – Żyrardów. Przez powiat i przy jego granicach przebiegają ważne trasy: drogi krajowe E67 i E30 oraz droga wojewódzka nr 579.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Osiedle Książenice mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 30 metrów od inwestycji Osiedle Książenice znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Książenice Marylskiego/Agri-Rol 02.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Książenice znajduje się się 5 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Szkoła Podstawowa w Książenicach w odległości 250 m, Punkt Przedszkolny przy Szkole Podstawowej w Książenicach w odległości 250 m, Niepubliczne Przedszkole Językowe "Wesoły Autobus" w odległości 290 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Osiedle Książenice składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 20 m znajduje się Żabka, w odległości 40 m znajduje się Sklep z warzywami, w odległości 100 m znajduje się Dom towarowy.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Książenice w odległości 290 m znajduje się Boisko, w odległości 360 m znajduje się Centrum Sportu i Rekreacji „Strefa Ruchu”.

Data publikacji: 21.02.2012

Data aktualizacji: 09.01.2018

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie