Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek:

Apartamenty na Szczycie 3 Lipek

Ta oferta bierze udział w konkursie

Mieszkania na sprzedaż ul. Pienińska, oferowane bezpośrednio przez

Modulatio Sp. z o.o.

Bielsko-Biała, ul. Pienińska

Apartamenty na Szczycie 3 LipekApartamenty na Szczycie 3 Lipek

21 zdjęć

Apartamenty na Szczycie 3 Lipek
Apartamenty na Szczycie 3 Lipek
Apartamenty na Szczycie 3 Lipek
Apartamenty na Szczycie 3 Lipek
konkurs - wygraj 100000zł na dobry start

Termin oddania

1 kw. 2025

Powierzchnie

40 - 75/m2

Przedział pokoi

2 - 4

Kondygnacje

3

Budynki

1

Stand. wykończenia

Standard deweloperski

Stacja kolejowa - Bielsko-Biała Północ - 1612 m

Przystanek Autobusowy - 650 m

W pobliżu 1 km od tej inwestycji znajdują się:

7 placówek edukacyjnych, 4 sklepy, 3 obiekty sportowe, 2 place zabaw

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

 • monitoring
 • teren ogrodzony
 • winda
 • Standard deweloperski

Instalacje i energetyka

 • instalacja fotowoltaiczna
 • miejsce do ładowania samochodów elektrycznych

Przyroda w okolicy

 • las

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2023 roku, planowane oddanie do użytkowania w 1 kw. 2025 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego

Liczba kondygnacji:

budynek posiada 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 40 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

na wszystkich kondygnacjach po 250 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Ogrzewanie

miejskie

Rodzaj własności:

odrębna własność z własnością gruntu

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

posiada (8)

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe naziemne (62 miejsca) : 52 miejsc zewnętrznych, 10 garaży w bryle budynku

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się las, góry

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:

aktualnie dostępnych jest 27 mieszkań

Powierzchnie mieszkań:

od 40 do 75 m²

Liczba pokoi:

dostępne są mieszkania 2, 3, 4-pokojowe

Ceny mieszkań:

Opis płatności:

10 wpłat po 10% wartości

Warunki rezerwacji:

podpisanie umowy (brak opłaty rezerwacyjnej)

Zabezpieczenie środków klienta:

otwarty mieszkaniowy rachunek powierniczy

Wysokość czynszu:

informacja u dewelopera

Opis inwestycji

Apartamenty na Szczycie 3 Lipek– znajdują się na wzgórzu, blisko rozległych terenów zielonych, z cudownym widokiem na Beskidy i panoramę Bielska-Białej, a jednocześnie tuż obok wielu miejskich wygód. Inwestycja obejmuje tylko jeden kameralny budynek wielorodzinny, położony na dużej działce z zagospodarowanym terenem zielonym. Idealne miejsce dla osób, które cenią sobie ciszę i spokój. W nowoczesnym budynku mieści się 40 funkcjonalnych apartamentów o powierzchniach od 39,96 m² do 75 m² – w większości posiadają balkony, a dwa mieszkania na parterze mają dostęp do prywatnych ogródków.

Niewątpliwie jedną z największych zalet inwestycji jest jej położenie. Codziennie można cieszyć oczy pięknym widokiem na całe miasto i góry.

W bryle budynku znajduje się 10 przestronnych garaży dla mieszkańców, a na terenie inwestycji przygotowano dodatkowo naziemne miejsca postojowe. Dostępna jest także stacja ładowania pojazdów elektrycznych. Na osiedlu znajdują się m.in panele fotowoltaiczne, które pozwolą obniżyć rachunki za prąd w częściach wspólnych. W projekcie uwzględniono także praktyczne komórki lokatorskie. Na terenie inwestycji zostanie wyodrębniona przestrzeń do sąsiedzkiej integracji.

Teren inwestycji jest monitorowany oraz zamykany szlabanem.

Apartamenty na Szczycie 3 Lipek będą idealnym wyborem dla młodych par, rodzin z dziećmi, seniorów oraz wszystkich tych osób, które cenią sobie ciszę i spokój, a przy tym chcą żyć w nowoczesnych, wygodnych mieszkaniach. W naszej ofercie znajdują się lokale 2,3 i 4- pokojowe.

Bliskość natury to jedna z najważniejszych zalet tego miejsca. Liczne trasy rowerowe, wyciągi narciarskie, widoki, które zapierają dech w piersiach – to wszystko czyni Apartamenty na Szczycie 3 Lipek wyjątkowymi. Nie można jednak nie wspomnieć o komfortowym dostępie do centrum, obwodnicy czy strefy ekonomicznej miasta, co sprawia, że przyszli mieszkańcy nie będą musieli tracić cennego czasu na dojazdy. Niedaleka pełna infrastruktura w połączeniu z naturalnym klimatem pozwoli im w pełni cieszyć się życiem.

Z terenu inwestycji bardzo szybko dociera się do wszystkich niezbędnych na co dzień lokalizacji, w tym m.in.: licznych punktów usługowych, przychodni, aptek, poczty, przedszkola, szkoły podstawowej, siłowni, basenu czy teatru.

Dzięki bliskości rozległych łąk i lasów mieszkańcy mogą cieszyć się czystym powietrzem o każdej porze roku. W sąsiedztwie inwestycji ma powstać także park edukacyjny, obejmujący pergolę, miejsca tarasowe, hotele dla owadów, stację meteorologiczną i ogród beskidzki.

Lokalizacja inwestycji zapewnia m.in. szybki dojazd do kurortów górskich, takich jak: Szczyrk, Wisła, Ustroń, Żywiec i Góra Żar.

Do rynku w Bielsku-Białej można dotrzeć samochodem w ok. 10 min i swobodnie korzystać z bogatej oferty rozrywkowej, gastronomicznej czy handlowo-usługowej tego znakomicie rozwiniętego miasta.

Więcej nt. dostępnych lokali znajdą Państwo na stronie inwestycji

Niniejsze ogłoszenie służy wyłącznie celom informacyjnym i nie stanowi oferty handlowej

w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Inwestycja Apartamenty na Szczycie 3 Lipek znajduje się w Bielsku-Białej, ul. Pienińska (3.1 km od centrum Bielska-Białej), jest realizowana przez Modulatio Sp. z o.o.

Inwestycja obecnie jest w trakcie budowy z planowanym na 1 kw. 2025 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 40 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Apartamenty na Szczycie 3 Lipek w sprzedaży jest 27 nowych mieszkań o powierzchni od 40 do 75 metrów kwadratowych .

Dla przyszłych mieszkańców Modulatio Sp. z o.o. przewidział:

 • miejsca postojowe naziemne (62 miejsca)

W inwestycji znajduje się 8 komórek lokatorskich.

Lokalizacja inwestycji

Bielsko-Biała leży w woj. śląskim, nad rzeką Białą. Miasto podzielone jest na kilkadziesiąt osiedli. Obok zabytkowej Starówki wznoszą się budynki mieszkalne i usługowe występujące po obu stronach rzeki. Zakłady przemysłowe oraz firmy skupione są wzdłuż rzeki Białej. Wokół nich mieszczą się osiedla bloków mieszkalnych powstałe w II połowie XX w., a na obrzeżach powstają domy jednorodzinne. Są tu też rozległe tereny zielone, a niezagospodarowane zostaje ok. 50% obszaru miasta. Prężnie działa tu sektor opieki zdrowotnej i oświaty – są tu liczne szpitale i szkoły. Bogate zaplecze sportowe daje możliwość uprawiania wielu dyscyplin, a instytucje kulturalne, w tym dom kultury, teatr i kino dają dostęp do szeroko pojętej sztuki. Bielsko-Biała leży na skrzyżowaniu europejskiej trasy E462 z drogą ekspresową S69. W obrębie miasta biegnie też droga krajowa nr 52 i wojewódzka nr 942. Rozbudowana sieć komunikacyjna daje dobre połączenia z całym regionem oraz z krajami leżącymi na południe od Polski, m.in. Czechami i Węgrami.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Apartamenty na Szczycie 3 Lipek?

Główną arterią komunikacyjną Bielska-Białej jest droga ekspresowa S69, która stanowi fragment Europejskiego Korytarza Transportowego. Na terenie miasta łączy się z europejską trasą E462, a przy jego południowo-zachodniej granicy przechodzi w E75, której częścią jest droga ekspresowa S1. Przez miasto przechodzą też drogi: krajowa nr 52 i wojewódzka nr 942. Ok. 6 km od wschodniej granicy biegnie droga wojewódzka nr 948. Na terenie Bielska-Białej leży kilkanaście stacji kolejowych obsługujących pociągi trzech linii. Działają tu autobusy PKS i MZK.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Apartamenty na Szczycie 3 Lipek mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 1612 metrów od inwestycji Apartamenty na Szczycie 3 Lipek znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Bielsko-Biała Północ.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Apartamenty na Szczycie 3 Lipek znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Apartamenty na Szczycie 3 Lipek znajduje się 7 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Przedszkole nr 56 w odległości 557 m, Zespół Szkół Samochodowych i Ogólnokształcących w Bielsku-Białej w odległości 681 m, szkoła w odległości 708 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Apartamenty na Szczycie 3 Lipek składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 541 m znajduje się Mini Market Ania II, w odległości 799 m znajduje się sklep z żywnością, w odległości 880 m znajduje się sklep z żywnością.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Apartamenty na Szczycie 3 Lipek w odległości 332 m znajduje się siłownia na świeżym powietrzu, w odległości 832 m znajduje się bieżnia / tor, w odległości 842 m znajduje się boisko / kort.

Data publikacji: 28.07.2023
Data aktualizacji: 22.04.2024
Modulatio Sp. z o.o. logo

Modulatio Sp. z o.o.

Adres biura sprzedaży:

ul. Romualda Traugutta 10/14, 43-300 Bielsko-Biała

Godziny otwarcia biura sprzedaży:

 • Poniedziałek: 09:00 - 17:00
 • Wtorek: 09:00 - 17:00
 • Środa: 09:00 - 17:00
 • Czwartek: 09:00 - 17:00
 • Piątek: 09:00 - 17:00

Oferty, które mogą Cię zainteresować

 • Nagrody i wyróżnienia

  Nagroda Forbes 2022
  Nagroda Forbes 2021
  Nagroda Digital Excellence Awards 2022
  Nagroda Laur Klienta 2023
  Nagroda Dobry Pracodawca 2023
  Nagroda Gazele Biznesu 2023