Apartamenty Agrestowa

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Agrestowa, oferowane bezpośrednio przez

Modern Living Development Sp. z o.o. Sp. K.

Kraków, Zwierzyniec, ul. Agrestowa 20

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 81 ofert w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Apartamenty AgrestowaApartamenty Agrestowa

19 zdjęć

Apartamenty Agrestowa
Apartamenty Agrestowa
Apartamenty Agrestowa
Apartamenty Agrestowa

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • Standard deweloperski

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2013 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2014 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego

Liczba kondygnacji:

budynek posiada od 1 do 3 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 6 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Konstrukcja budynku

Konstrukcja budynku : -ściany dwuwarstwowe, wykonane z pustaków ceramicznych, docieplonych z zewnątrz warstwą izolacji, -tynk zewnętrzny cienkowarstwowy, -nowoczesna elewacja systemowa z płyt HPL, -tynki wewnętrzne gipsowe, w “pomieszczeniach mokrych” wapienno–cementowe, -stropy żelbetonowe, wylewane na mokro, -połacie dachowe pokryte dachówką ceramiczną, -okna połaciowe w mieszkaniach zlokalizowanych na poddaszu budynku, -okna drewniane z okuciami obwiedniowymi, szklone wkładami zespolonymi dwuszybowymi, -antywłamaniowe, jednolite wizualnie drzwi wejściowe do wszystkich mieszkań.

Balkony

-płytki podłogowe mrozoodporne, jednakowe dla wszystkich tarasów, -balustrady stalowo-szklane.

Ściany

-ściany i sufity mieszkania otynkowane i wymalowane na biało farbą akrylową, -mieszkania będą wyposażone w liczniki indywidualnego zużycia ciepła, wody zimnej i ciepłej oraz energii elektrycznej.

Instalacje

-elektryczną, -antenową, -telefoniczną, -wideodomofonową, -alarmową bez urządzeń (przygotowane okablowanie), -C.O. – grzejniki panelowe,z głowicami termostatycznymi (zbiorcza kotłownia gazowa, w piwnicy każdego, z budynków), -ciepła woda użytkowa zasilana z tej samej kotłowni, -wodno – kanalizacyjną.

Wyposażenie kuchni

-gniazda sieciowe podwójne elektryczne firmy Berker, -przyłącze pochłaniacza, -przyłącze pieca elektrycznego.

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

posiada: Cena: 4 000,00 zł/m2

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne : Cena: 35 000,00 zł
  • miejsca postojowe naziemne

Przyroda:

informacja u dewelopera

Opis inwestycji

Inwestycja “Apartamenty Agrestowa” zlokalizowana jest przy ul. Agrestowej, na terenie administracyjnym Dzielnicy VII Zwierzyniec. Obszar, na którym położona jest inwestycja, nosi zwyczajową nazwę Wola Justowska.

Wola Justowska to uznana od lat, najbardziej prestiżowa dzielnica w tej części miasta. Jest to dawna wieś (do XVI wieku Wola Chełmska) ulokowana między tzw. przełęczą Przegorzalską znajdującą się między Sikornikiem (Wzgórzem św. Bronisławy – 297 m n.p.m.), a Pustelnikiem (362 m n.p.m.) w Lesie Wolskim a Rudawą. Od wschodu graniczy ze Zwierzyńcem, a od południa z Przegorzałami, zaś od zachodu z Chełmem. Stanowiła własność Chełmskich, Kmitów. Około 1528 r Wolę Chełmską kupił Ludwik Decjusz, dyplomata, historyk, sekretarz Zygmunta I Starego. W rzeczywistości nazywał się Jost Ludwig Dietz, a jego nazwisko po spolszczeniu brzmiało Justus Ludwik Decjusz. To od jego imienia przyjęła się pierwotna nazwa Wola Decjuszowa, a następnie Wola Justowska.

Odległość Apartamentów Agrestowa od ważnych punktów znajdujących się w mieście (faktyczna odległość drogowa):

Rynek Główny – 5.4 km

Wawel – 5.6 km

Kazimierz – 6.5 km

Dworzec Główny – 6.9 km

Lotnisko Balice – 6.8 km

Inwestycja Apartamenty Agrestowa znajduje się na Zwierzyńcu, ul. Agrestowa 20 (5.2 km od centrum Krakowa), została zrealizowana przez Modern Living Development Sp. z o.o. Sp. K. .

Inwestycja Apartamenty Agrestowa została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2014 roku.

Cały projekt składa się z 6 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada od 1 do 3 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Apartamenty Agrestowa nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Modern Living Development Sp. z o.o. Sp. K. przewidział:

  • miejsca postojowe podziemne
  • miejsca postojowe naziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie Cena: 4 000,00 zł/m2.

Lokalizacja inwestycji

Zwierzyniec jest VII dzielnicą Krakowa, która zajmuje obszar o powierzchni 2873,10 ha i znajduje się w zachodniej części miasta. Mieszka tu 20 454 osób. Jest to obszar Krakowa, w którym znaleźć można najwięcej terenów zielonych. To właśnie na Zwierzyńcu znajdują się krakowskie Błonia, a także Kopiec Kościuszki i część Lasu Wolskiego. Działa tu również ogród zoologiczny. Jeśli chodzi o zabudowę, to jej typ zależny jest od konkretnej części dzielnicy. Na Salwatorze dominują budynki powstałe przed II wojną światową, które gdzieniegdzie uzupełnione są nowymi nieruchomościami. Na Woli Justowskiej przeważają wille wraz z zabudową szeregową. Podobnie jest na Zakamyczu, choć w tej części widoczne są też liczne domy wielorodzinne. Przez Zwierzyniec przepływa Wisła. Jest to spokojna okolica, będąca idealnym miejscem do życia dla osób w każdym wieku. Na jej infrastrukturę składają się wszystkie niezbędne obiekty, czyli przedszkola, szkoły, jednostki sportowe, a także przychodnie lekarskie oraz różnego typu sklepy. Przez dzielnicę przebiega droga krajowa nr 7 i droga wojewódzka nr 780. Regularnie kursują tu linie autobusów miejskich i tramwajów, a niedaleko znajduje się lotnisko.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Apartamenty Agrestowa?

Przez Zwierzyniec przechodzi droga wojewódzka nr 780 i droga krajowa nr 7. Niedaleko znajduje się również Port Lotniczy Kraków-Balice. Z dzielnicy kursują też linie autobusowe i tramwajowe łączące rejon z resztą miasta.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Apartamenty Agrestowa mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 1812 metrów od inwestycji Apartamenty Agrestowa znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Kraków Młynówka.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Apartamenty Agrestowa znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Apartamenty Agrestowa znajduje się 5 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Bursa dla Studentek Córek Bożej Miłości w odległości 657 m, Szkoła Podstawowa nr 72 w odległości 660 m, szkoła w odległości 720 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Apartamenty Agrestowa jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Krakowskie Centrum Rehabilitacji w odległości 640 m, gabinet lekarski / przychodnia / szpital w odległości 663 m, gabinet lekarski / przychodnia / szpital w odległości 672 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Apartamenty Agrestowa składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 373 m znajduje się Bacówka, w odległości 411 m znajduje się sklep z żywnością, w odległości 423 m znajduje się Żabka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Apartamenty Agrestowa w odległości 270 m znajduje się siłownia na świeżym powietrzu, w odległości 367 m znajduje się lodowisko, w odległości 371 m znajduje się basen.

Data aktualizacji: 24.11.2017

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
nagroda dobry pracodawca 2023
nagroda gazele biznesu 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: