Sadyba Ludwinów

ARCHIWALNA

Domy na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezMMBRAMA.Pl Sp. z o.o. Sadyba Słoneczny Sad S. k.

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 6 ofert w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

 • Osiedle Ludwinowska(0.2 km dalej)

  Nowe domy na sprzedaż Warszawa, Ursynów, Jeziorki Północne, ul. Ludwinowska (10.6 km od centrum Warszawy)
  Osiedle Ludwinowska
  Termin oddania: 1 kw. 2022
  Liczba domów: 2
  Powierzchnia: 170 - 197 m2
  Liczba pokoi: 5
  Dream Houses Development Sp. z o.o.
 • Osiedle Ludwinów(0.4 km dalej)

  Nowe domy na sprzedaż Warszawa, Ursynów, Jeziorki Północne, ul. Gawota 13 (10.3 km od centrum Warszawy)
  Ceny od: 8 061 brutto/m2
  Osiedle Ludwinów
  Gotowe do zamieszkania
  Liczba domów: 2
  Powierzchnia: 156 - 181 m2
  Liczba pokoi: 4
  APM Development Sp. z o.o.
 • Kądziołeczki(1 km dalej)

  Nowe domy na sprzedaż Warszawa, Ursynów, Grabów, ul. Kądziołeczki (9.9 km od centrum Warszawy)
  Ceny od: 5 620 brutto/m2
  Kądziołeczki
  Termin oddania: 2 kw. 2021
  Liczba domów: 2
  Powierzchnia: 290 m2
  Liczba pokoi: 7
  Place4You

Opis Inwestycji

Osiedle „SADYBA LUDWINÓW” to kameralne ciche osiedle na Zielonym Ursynowie. Zaprojektowane w wysokim standardzie i tradycyjnej technologii tak aby mogło zaspokić potrzeby najbardziej wymagających klientów.   W sąsiedztwie znajduje się budynki jednorodzinne oraz zespół budynków bliźniaczych.Obecnie realizowany jest I etap powyższej inwestycji składający się z 9 budynków w zabudowie szeregowej. Osiedle będzie stanowiło zamknięty zespół zabudowy z drogą wewnętrzną, dostępne przez bramę wjazdową i furtkę z videodomofonem. Każdy z budynków (o powierzchni od 174m2 do 217m2) wykonany zostanie w stanie deweloperskim, będzie posiadał odrębną działkę oraz zostanie połączony do wszystkich mediów miejskich. Układ funkcjonalny przewiduje naturalne wydzielenie stref użytkowych w lokalach. Parter przewidziany jest na strefę dzienną natomiast piętro i poddasze będzie przeznaczone na sypialnie i pomieszczenia pomocnicze.Budynki skrajne zostały wyposażone w dwa miejsca garażowe. W każdym z budynków znajduje się kondensacyjny piec grzewczy a w pomieszczeniach kuchni, wiatrołapu i łazienek zostanie połozone ogrzewanie podłogowe wodne. Dach zostanie pokryty dachówką ceramiczną. Budynki zostaną wyposażone w okna drewniane z niskoemisyjnym szkleniem.II etap osiedla jest kontynuacją i zarazem uzupełnieniem etapu I.  Realizację  inwestycji rozpoczynamy na początku roku 2012. Składać się ona będzie z dwóch zespołów zabudowy: budynku bliźniaczego (231 i 234 m2) oraz zabudowy szeregowej ( od  100- 150 m2). Każdy z domów  będzie posiadał własną działkę z wjazdem, ze wspólnej dla dwóch etapów, drogi wewnętrznej.  Osiedle w całości zostanie podłączone do mediów miejskich.

Inwestycja Sadyba Ludwinów znajduje się na Jeziorkach Północnych, Ul. Ludwinowska (10.6 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez dewelopera MMBRAMA.Pl Sp. z o.o. Sadyba Słoneczny Sad S. k..

Inwestycja Sadyba Ludwinów została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2011 roku.

Cały projekt składa się z 9 nowych domów w tym 5 domów typu dom szeregowy.

Aktualnie w inwestycji Sadyba Ludwinów pozostało na sprzedaż 0 nowych domów0.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper MMBRAMA.Pl Sp. z o.o. Sadyba Słoneczny Sad S. k. nie przewidział miejsc postojowych.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2010 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2011 roku.
Liczba domów:cała inwestycja składa się z 9 domów.
Liczba kondygnacji:domy posiadają od 1 do 3 kondygnacji wraz z parterem oraz nie posiadają poddasza.
Wysokość pomieszczeń:informacja u dewelopera.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Garaże:domy nie posiadają garaży
Udogodnienia: teren ogrodzony, własna kotłownia.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się park, las.

Lokalizacja inwestycji Sadyba Ludwinów

Usytuowany na południu Warszawy Ursynów zajmuje zarówno pod względem obszaru, jak i liczby mieszkańców, trzecie miejsce wśród największych dzielnic stolicy. Na powierzchni liczącej ok. 44 km2 mieszka ok. 148 tys. ludzi, lecz dzielnica nie jest zatłoczona. Sprzyja temu obecność przestrzeni naturalnego krajobrazu: Rezerwatu Las Kabacki i polodowcowego Jeziora Imielińskiego, a także miejskiej zieleni, jak: Park Romana Kozłowskiego, Gucin Gaj czy Ogród Botaniczny PAN. Ursynów to największe w stolicy skupisko osiedli mieszkaniowych, jednakże zabudowa jest niejednolita. Dominują blokowiska, na Moczydle i Ursynowie Zachodnim znajdują się osiedla domków jednorodzinnych, zaś w Wolicy występują domy reprezentujące dawne budownictwo podmiejskie. Na terenie dzielnicy znajdują się tory do wyścigów konnych, Arena Ursynów oraz Park Kultury w Powsinie. Do Śródmieścia można dojechać metrem, które odjeżdża z pięciu stacji, a głównymi arteriami są: Al. KEN, Al. Jana Anody Rodowicza czy ul. Puławska.

Komunikacja

Główną osią Ursynowa jest Al. KEN, a inne ważne arterie to: Al. Jana Anody Rodowicza oraz ulice: Puławska, Nowoursynowska i Dolina Służewiecka. Na terenie dzielnicy znajduje się 5 stacji metra, które stanowi podstawowy środek komunikacji z centrum miasta. Ponadto na Ursynowie kursują autobusy umożliwiające dojazd do Śródmieścia lub do przystanków metra.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Sadyba Ludwinów znajduje się się 1 placówka edukacyjna. Najbliżej położone to: Publiczne Przedszkole "Ali i Asa" w odległości 240 m.

Data publikacji: 21.02.2012

Data aktualizacji: 24.11.2017

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie