Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek:

Szczodre etap III

Ta oferta bierze udział w konkursie

Domy na sprzedaż ul. Kasztanowa, oferowane bezpośrednio przez

Milart Sp. z o.o.

wrocławski, Szczodre, ul. Kasztanowa

Szczodre etap IIISzczodre etap III

7 zdjęć

Szczodre etap III
Szczodre etap III
Szczodre etap III
Szczodre etap III
konkurs - wygraj 100000zł na dobry start

Termin oddania

Gotowe

Powierzchnie

152/m2

Przedział pokoi

5

Kondygnacje

2

Budynki

4

Stand. wykończenia

Standard deweloperski

Stacja kolejowa - Długołęka - 997 m

Przystanek Autobusowy - 612 m

W pobliżu 1 km od tej inwestycji znajdują się:

3 placówki medyczne, 9 placówek edukacyjnych, 3 kawiarnie i restauracje, 4 sklepy, 6 obiektów sportowych, 5 placów zabaw

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

 • Standard deweloperski

Instalacje i energetyka

 • rekuperacja

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2023 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2024 roku

Liczba domów:

cała inwestycja składa się z 8 domów

Liczba kondygnacji:

domy posiadają 2 kondygnacje wraz z parterem oraz nie posiadają poddasza

Wysokość pomieszczeń:

na wszystkich kondygnacjach po 280 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Ogrzewanie

podłogowe

Rodzaj własności:

odrębna własność z własnością gruntu

Garaże:

domy posiadają garaże oraz przewidziano:
 • miejsca postojowe naziemne

Przyroda:

informacja u dewelopera

Aktualna oferta

Dostępne domy:

aktualnie dostępnych jest 5 domów bliźniaków

Powierzchnie domów:

152 m²

Ceny domów:

Opis płatności:

Informacja u dewelopera

Warunki rezerwacji:

Informacja u dewelopera

Zabezpieczenie środków klienta:

informacja u dewelopera

Wysokość czynszu:

informacja u dewelopera

Opis inwestycji

Domy nowej jakości

Szczodre to miejsce otwierające nowe perspektywy. Nowoczesne domy dwulokalowe, zlokalizowane obok granic Wrocławia, są zbudowane ze szczególną starannością, plasując inwestycję na najwyższym poziomie.

Precyzyjnie skrojony projekt zabudowy dwulokalowej w otoczeniu zieleni nadaje osiedlu szczególnego uroku. Zakończyliśmy sprzedaż I i II Etapu inwestycji, budynków mieszkalnych, dwulokalowych, zlokalizowanych przy ul. Chmielowej 4-6, ul. Sosnowej 14-16, ul. Kasztanowej 3-8 oraz ul. Orzechowej 1-7.

Obecnie, w III Etapie inwestycji oferujemy lokale mieszkalne w kolejnych ośmiu budynkach, zlokalizowanych przy ul. Kasztanowej 10-16 oraz ul. Orzechowej 9-15. Lokale mieszkalne o powierzchniach całkowitych do 153 m². Każdy lokal składa się z 5 pokoi, trzech łazienek, dwóch korytarzy, garażu oraz pomieszczenia gospodarczego. Jest tu również prywatny ogród oraz zadaszony taras.

Solidne wykończenie. Na dachu umieściliśmy ceramiczną dachówkę, zaś elewację pokryliśmy klinkierem. Projektując całą infrastrukturę osiedla zwróciliśmy uwagę na intuicyjną komunikację między budynkami.

Teren zielony wokół domu oraz zadaszony taras sprawdzą się jako miejsce idealnego wypoczynku w ciszy i spokoju. Każdy lokal posiada garaż i pomieszczenie techniczne oraz dodatkowe miejsce postojowe przed budynkiem.

Inwestycja Szczodre etap III znajduje się w Szczodrem, ul. Kasztanowa (1.6 km od Wrocławia), została zrealizowana przez Milart Sp. z o.o.

Inwestycja Szczodre etap III została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2024 roku.

Cały projekt składa się z 8 nowych domów.

Aktualnie w inwestycji Szczodre etap III w sprzedaży jest 5 nowych domów o powierzchni 152 metrów kwadratowych .

Dla przyszłych mieszkańców Milart Sp. z o.o. przewidział:

 • miejsca postojowe naziemne

Lokalizacja inwestycji

W pobliżu Wrocławia. W otoczeniu zieleni.

Inwestycja zlokalizowana jest w w Szczodrem, w gminie Długołęka, rejonie ulic Chmielowej, Sosnowej, Kasztanowej oraz Orzechowej. Miejsce to cieszy się zarówno bliskością do centrum Wrocławia, jak i sąsiedztwem malowniczych terenów zielonych.

Park Szczodre w odległości 6 min od osiedla to istny raj dla dzieci i osób żyjących w zgodzie z naturą. Teren parku zajmuje 28 ha z lasem, stawem i licznymi strefami wypoczynku. To istna gratka dla lubiących spędzać czas na świeżym powietrzu. Miłośnicy historii niedaleko inwestycji mogą odnaleźć ruiny starego Pałacu Sybilli, znanego jako Śląski Windsor.

W pobliżu inwestycji Szczodre, służąc wygodzie mieszkańców znajdują się również sklepy, szkoły i przedszkola. Szczodre to dobrze prosperujące miejsce, które jest doskonale skomunikowane z Wrocławiem. W okolicy znajdują się przystanki autobusów podmiejskich, miejskich oraz stacja PKP - Wrocław Długołęka.

Powiat wrocławski zlokalizowany jest w środkowowschodniej części województwa dolnośląskiego, w sąsiedztwie Wrocławia. W jego skład wchodzą miasta i gminy: Kąty Wrocławskie, Siechnice, Sobótka, Czernica, Długołęka, Jordanów Śląski, Kobierzyce, Mietków, Żórawina. Przez wzgląd na unikalne walory przyrodnicze - Górę Ślęża i zbiornik Mietkowski - powiat wrocławski może pochwalić się doskonałymi warunkami do wypoczynku i rekreacji. Z uwagi na spore zróżnicowanie terenu (obszar ponad 1116 km2), powiat wrocławski można podzielić na część zachodnią i wschodnią. Część zachodnia obejmuje gminy Mietków, Sobótka, Jordanów Śląski, Kąty Wrocławskie, Kobierzyce, Żórawina, część wschodnia - gminy Siechnice, Czernica, Długołęka. Warto wyróżnić również takie miejscowości, jak Kamieniec Wrocławski, Dobrzykowice, Jelcz Laskowice.

Zabudowę mieszkalną powiatu wrocławskiego, w przeważającej części stanowią domy jednorodzinne i wielorodzinne a pejzaż zdominowany jest przez grunty rolne - blisko 11% powierzchni powiatu zajmują kompleksy leśne. Na terenie powiatu znajduje się również Ślężański Park Krajobrazowy, Park Krajobrazowy Dolina Bystrzycy a także poszczególne strefy wyznaczone Obszarem Natura 2000. Sporą popularnością zarówno wśród mieszkańców, jak i turystów cieszy się oferta Ośrodka Sportów Wodnych i Rekreacji Powiatu Wrocławskiego w Borzygniewie.

Atrakcyjna lokalizacja, dogodne połączenia komunikacyjne i proinwestycyjna postawa władz lokalnych sprawiają, że powiat wrocławski cieszy się nieustannym zainteresowaniem deweloperów. Mając na uwadze dobro mieszkańców, turystów i inwestorów, na terenie powiatu realizowane są różnego rodzaju projektu - rozbudowywana jest infrastruktura drogowa, prowadzone są inwestycje wspierające rozwój edukacji ekologicznej oraz turystyki.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Szczodre etap III?

Arteriami o największym znaczeniu w powiecie wrocławskim są: droga ekspresowa S8, łącząca aglomerację wrocławską, łódzką, warszawską i białostocką oraz autostrada A4, ułatwiająca dojazd z poszczególnych miejscowości do Wrocławia. Przez powiat przebiega również droga krajowa nr 94, będąca nieodpłatną alternatywą dla autostrady A4 oraz droga krajowa nr 35 na trasie Golińsk-Mieroszów-Wałbrzych-Świebodzice-Świdnica-Wrocław. Do niektórych miejscowości powiatu kursują autobusy wrocławskiej komunikacji miejskiej, w całym powiecie – autobusy PKS i busy. Przez teren powiatu przebiegają również połączenia kolejowe z Wrocławia do: Warszawy, Opola czy Jeleniej Góry.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Szczodre etap III mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 997 metrów od inwestycji Szczodre etap III znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Długołęka.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Szczodre etap III znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Szczodre etap III znajduje się 9 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: szkoła w odległości 791 m, przedszkole w odległości 801 m, Gminny żłobek w odległości 810 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Szczodre etap III jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Wojewódzka Przychodnia Podstawowej Opieki Zdrowotnej w odległości 441 m, Novum Clinic w odległości 640 m, Sandent - Centrum Stomatologiczne w odległości 911 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Szczodre etap III składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 661 m znajduje się deli2go, w odległości 667 m znajduje się Biedronka, w odległości 700 m znajduje się Siłownia-Fitness Rimini.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Szczodre etap III w odległości 655 m znajduje się siłownia na świeżym powietrzu, w odległości 851 m znajduje się boisko / kort, w odległości 879 m znajduje się boisko / kort.

Data publikacji: 04.03.2024
Data aktualizacji: 29.03.2024
Milart Sp. z o.o. logo

Milart Sp. z o.o.

Adres biura sprzedaży:

Włodkowica 10/4, Wrocław

Godziny otwarcia biura sprzedaży:

 • Poniedziałek: 08:00 - 17:00
 • Wtorek: 08:00 - 17:00
 • Środa: 08:00 - 17:00
 • Czwartek: 08:00 - 17:00
 • Piątek: 08:00 - 17:00

Oferty, które mogą Cię zainteresować

 • Nagrody i wyróżnienia

  Nagroda Forbes 2022
  Nagroda Forbes 2021
  Nagroda Digital Excellence Awards 2022
  Nagroda Laur Klienta 2023
  Nagroda Dobry Pracodawca 2023
  Nagroda Gazele Biznesu 2023