Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek:

Małe Wilczyce Etap 8 - Szereg B2

Ta oferta bierze udział w konkursie

Domy na sprzedaż ul. Radosna, oferowane bezpośrednio przez

BNM Małe Wilczyce Etap 8 Sp. z o.o.

wrocławski, Wilczyce, ul. Radosna 30/2

Małe Wilczyce Etap 8 - Szereg B2Małe Wilczyce Etap 8 - Szereg B2

4 zdjęcia

Małe Wilczyce Etap 8 - Szereg B2
Małe Wilczyce Etap 8 - Szereg B2
Małe Wilczyce Etap 8 - Szereg B2
Małe Wilczyce Etap 8 - Szereg B2
konkurs - wygraj 100000zł na dobry start

Termin oddania

1 kw. 2025

Powierzchnie

91 - 92/m2

Przedział pokoi

4

Kondygnacje

2

Budynki

8

Stand. wykończenia

Standard deweloperski

Stacja kolejowa - Wrocław Psie Pole - 2320 m

Przystanek Autobusowy - 224 m

Dojazd do centrum Wrocławia: pokaż

W pobliżu 1 km od tej inwestycji znajdują się:

5 placówek edukacyjnych, 2 kawiarnie i restauracje, 7 sklepów, 9 obiektów sportowych, 11 placów zabaw

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

 • teren ogrodzony
 • Standard deweloperski

Rekreacja

 • plac zabaw

Przyroda w okolicy

 • las

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2023 roku, planowane oddanie do użytkowania w 1 kw. 2025 roku

Liczba domów:

cała inwestycja składa się z 8 domów

Liczba kondygnacji:

domy posiadają 2 kondygnacje wraz z parterem oraz nie posiadają poddasza

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Ogrzewanie

gazowe

Rodzaj własności:

odrębna własność z własnością gruntu

Garaże:

domy nie posiadają garaży natomiast przewidziano:
 • miejsca postojowe naziemne (1 miejsce) : zewnętrzne, do każdego mieszkania przynależy prywatne naziemne miejsce postojowe bezpośrednio przed budynkiem. Miejsce postojowe jest w cenie domu.

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się park, las

Aktualna oferta

Dostępne domy:

aktualnie dostępnych jest 6 domów szeregowych

Powierzchnie domów:

od 91 do 92 m²

Powierzchnie działek:

od 156 do 255 m²

Ceny domów:

Opis płatności:

transze zgodne z harmonogramem prac budowlanych

Warunki rezerwacji:

umowa rezerwacyjna i opłata rezerwacyjna 2000 zł

Zabezpieczenie środków klienta:

otwarty mieszkaniowy rachunek powierniczy

Wysokość czynszu:

informacja u dewelopera

Opis inwestycji

MAŁE WILCZYCE | WIELKIE MOŻLIWOŚCI

Osiedle domów szeregowych pod Wrocławiem „Małe Wilczyce” to enklawa spokoju w bliskiej odległości od miejskiej infrastruktury. Mimo kolejnych etapów rozbudowy wciąż urzeka kameralną atmosferą. Niska zabudowa, tereny zielone, wysokiej jakości mała architektura to propozycja dla ludzi cieniących dbałość nie tylko o budynki, ale także o wspólne przestrzenie zachęcające mieszkańców do aktywności.

Zróżnicowana oferta dopasowana jest do oczekiwań zarówno osób poszukujących komfortowych domów w zabudowie szeregowej z garażem, jak i tych, którzy planują zakup przestronnego mieszkania z ogródkiem. Miejsce dla rodziny czy do pracy? – w naszych domach i mieszkaniach nie musisz wybierać. Dobrze zaplanowane przestrzenie spełniają oczekiwania najbardziej wymagających klientów.

Inwestycja Małe Wilczyce Etap 8 - Szereg B2 znajduje się w Wilczycach, ul. Radosna 30/2 jest realizowana przez BNM Małe Wilczyce Etap 8 Sp. z o.o.

Inwestycja obecnie jest w trakcie budowy z planowanym na 1 kw. 2025 roku terminem oddania do użytkowania

Cały projekt składa się z 8 nowych domów.

Aktualnie w inwestycji Małe Wilczyce Etap 8 - Szereg B2 w sprzedaży jest 6 nowych domów o powierzchni od 91 do 92 metrów kwadratowych .

Dla przyszłych mieszkańców BNM Małe Wilczyce Etap 8 Sp. z o.o. przewidział:

 • miejsca postojowe naziemne (1 miejsce)

Lokalizacja inwestycji

Powiat wrocławski zlokalizowany jest w środkowowschodniej części województwa dolnośląskiego, w sąsiedztwie Wrocławia. W jego skład wchodzą miasta i gminy: Kąty Wrocławskie, Siechnice, Sobótka, Czernica, Długołęka, Jordanów Śląski, Kobierzyce, Mietków, Żórawina. Przez wzgląd na unikalne walory przyrodnicze - Górę Ślęża i zbiornik Mietkowski - powiat wrocławski może pochwalić się doskonałymi warunkami do wypoczynku i rekreacji. Z uwagi na spore zróżnicowanie terenu (obszar ponad 1116 km2), powiat wrocławski można podzielić na część zachodnią i wschodnią. Część zachodnia obejmuje gminy Mietków, Sobótka, Jordanów Śląski, Kąty Wrocławskie, Kobierzyce, Żórawina, część wschodnia - gminy Siechnice, Czernica, Długołęka. Warto wyróżnić również takie miejscowości, jak Kamieniec Wrocławski, Dobrzykowice, Jelcz Laskowice.

Zabudowę mieszkalną powiatu wrocławskiego, w przeważającej części stanowią domy jednorodzinne i wielorodzinne a pejzaż zdominowany jest przez grunty rolne - blisko 11% powierzchni powiatu zajmują kompleksy leśne. Na terenie powiatu znajduje się również Ślężański Park Krajobrazowy, Park Krajobrazowy Dolina Bystrzycy a także poszczególne strefy wyznaczone Obszarem Natura 2000. Sporą popularnością zarówno wśród mieszkańców, jak i turystów cieszy się oferta Ośrodka Sportów Wodnych i Rekreacji Powiatu Wrocławskiego w Borzygniewie.

Atrakcyjna lokalizacja, dogodne połączenia komunikacyjne i proinwestycyjna postawa władz lokalnych sprawiają, że powiat wrocławski cieszy się nieustannym zainteresowaniem deweloperów. Mając na uwadze dobro mieszkańców, turystów i inwestorów, na terenie powiatu realizowane są różnego rodzaju projektu - rozbudowywana jest infrastruktura drogowa, prowadzone są inwestycje wspierające rozwój edukacji ekologicznej oraz turystyki.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Małe Wilczyce Etap 8 - Szereg B2?

Arteriami o największym znaczeniu w powiecie wrocławskim są: droga ekspresowa S8, łącząca aglomerację wrocławską, łódzką, warszawską i białostocką oraz autostrada A4, ułatwiająca dojazd z poszczególnych miejscowości do Wrocławia. Przez powiat przebiega również droga krajowa nr 94, będąca nieodpłatną alternatywą dla autostrady A4 oraz droga krajowa nr 35 na trasie Golińsk-Mieroszów-Wałbrzych-Świebodzice-Świdnica-Wrocław. Do niektórych miejscowości powiatu kursują autobusy wrocławskiej komunikacji miejskiej, w całym powiecie – autobusy PKS i busy. Przez teren powiatu przebiegają również połączenia kolejowe z Wrocławia do: Warszawy, Opola czy Jeleniej Góry.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Małe Wilczyce Etap 8 - Szereg B2 mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 224 metrów od inwestycji Małe Wilczyce Etap 8 - Szereg B2 znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Kiełczowska (Cmentarz).

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Małe Wilczyce Etap 8 - Szereg B2 znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Małe Wilczyce Etap 8 - Szereg B2 znajduje się 5 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Przedszkole Wrocławskie Skauty II w odległości 370 m, Klub Kubusia Puchatka w odległości 753 m, przedszkole w odległości 828 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Małe Wilczyce Etap 8 - Szereg B2 składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 695 m znajduje się Netto, w odległości 718 m znajduje się Żabka, w odległości 799 m znajduje się sklep osiedlowy.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Małe Wilczyce Etap 8 - Szereg B2 w odległości 324 m znajduje się boisko / kort, w odległości 348 m znajduje się boisko / kort, w odległości 368 m znajduje się boisko / kort.

Data publikacji: 11.10.2023
Data aktualizacji: 12.06.2024
BNM Małe Wilczyce Etap 8 Sp. z o.o. logo

BNM Małe Wilczyce Etap 8 Sp. z o.o.

Adres biura sprzedaży:

ul. Radosna 30/2, 51-361 Wilczyce

Oferty, które mogą Cię zainteresować

 • Nagrody i wyróżnienia

  Nagroda Forbes 2022
  Nagroda Forbes 2021
  Nagroda Digital Excellence Awards 2022
  Nagroda Laur Klienta 2023
  Nagroda Dobry Pracodawca 2023
  Nagroda Gazele Biznesu 2023