Blue Park

Oferta archiwalna

Lokale użytkowe na sprzedaż ul. Królewiecka, oferowane bezpośrednio przez

Midas Group

Wrocław, Fabryczna, Maślice, ul. Królewiecka

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 24 oferty w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Blue Park

5 zdjęć

Blue Park
Blue Park
Blue Park
Blue Park

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • Standard deweloperski

Przyroda w okolicy

  • las
  • jezioro

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2015 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2016 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku

Liczba kondygnacji:

budynek posiada od 1 do 3 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Konstrukcja budynku

Fundamenty, ściany fundamentowe: żelbetowe monolityczne; Ściany konstrukcyjne: bloczki wapienno – piaskowych typu Silka gr 24 cm; Słupy i trzpienie: żelbetowe monolityczne Stropy: żelbetowe monolityczne; Schody: żelbetowe monolityczne;

Dach

Dach: więźba dachowa, dachówka cementowa, ocieplenie z wełny mineralnej, płyty gipsowo - kartonowe

Stolarka okienna

Stolarka okienna PCV, z nawietrzakami i mikrowentylacją

Drzwi zewnętrzne

Drzwi zewnętrzne antywłamaniowe klasy C, bez drzwi wewnętrznych

Balkony

Balkon: płyta żelbetowa prefabrykowana, balustrady stalowe z wypełnieniem.

Posadzka

Posadzki i wykończenie schodów: płytki gres

Parapety wewnętrzne

Parapety: konglomerat

Instalacje

Instalacje: elektryczna, domofonowa, telefoniczna, TV, SAT, Internetowa, wod-kan bez białego montażu, c.o. z zamontowanymi grzejnikami panelowymi, wentylacja grawitacyjna.

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się park, las, jezioro, staw

Opis inwestycji

Blue Park to zespół trzech budynków z lokalami usługowymi w poziomie parteru, infrastrukturą techniczną oraz zagospodarowaniem terenu. Doskonałe usytuowanie względem kierunków operowania słońca zapewni dobre oświetlenie mieszkań, lokali usługowych i biurowych. Przemyślany układ zagospodarowania terenów zewnętrznych pozwoli na wypoczynek wśród istniejącej i nowo nasadzonej zieleni.

Budynek mieszkalno - usługowy oferuje 42 przestronne mieszkania z antresolami oraz 20 lokali usługowych w poziomie parteru. Tradycyjna bryła budynku w połączeniu z nowoczesnymi rozwiązaniami architektonicznymi nadają budynkowi atrakcyjny wygląd i zapewniają komfort użytkowania. Projekt zapewnia odpowiednią liczbę miejsc parkingowych osobno dla każdego budynku. Doskonałe usytuowanie budynku względem kierunków operowania słońca zapewnia jasne i przyjazne lokale zarówno mieszkalne jak i usługowe. Niepowtarzalnie przyjazna i zielona okolica zapewnia możliwość wypoczynku po ciężkim dniu pracy.

Inwestycja Blue Park znajduje się na Maślicach, ul. Królewiecka (9.4 km od centrum Wrocławia), została zrealizowana przez Midas Group.

Inwestycja Blue Park została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2016 roku.

Aktualnie w inwestycji Blue Park nie ma nowych lokali użytkowych w sprzedaży.

Dla przyszłych właścicieli Midas Group przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne

Lokalizacja inwestycji

Maślice – Stabłowice to miejsce, które zapewnia doskonałe warunki do rekreacji i wypoczynku. Wyjątkowy mikroklimat zapewniony przez zachodnie i południowe wiatry sprawia, że powietrze jest tu świeże, doskonale natlenione i wolne od typowych dla miasta zanieczyszczeń.

Miłośnicy aktywnego relaksu na świeżym powietrzu, mogą korzystać z licznych ścieżek rowerowych oraz kompleksów wodnych, parkowych, czy leśnych. W pobliżu BLUE PARK znajdują się m.in.:

- Kąpielisko Glinianki z trzema naturalnymi akwenami, zapewniającymi warunki do kąpieli, wędkowania i uprawiania sportów wodnych,

- Staw Królewiecki,

- Park Leśnicki oraz Park Stabłowicki – idealne na rodzinne spacery i weekendowy wypoczynek,

- Liczne kompleksy leśne – w tym kilkusethektarowy Las Mokrzyński.

Miłośnicy jeździectwa skorzystać mogą również z lokalnej szkółki jeździeckiej. Do dyspozycji jest również nowoczesny Stadion Miejski, a także tor kartingowy. Uwagę wrocławian przyciągają ponadto ciekawe festyny, często odbywające się w tej dzielnicy.

Wrocław Fabryczna to największa dzielnica w mieście. Obejmuje całą północno - zachodnią część miasta. Zamieszkuję ją blisko 200 tysięcy mieszkańców. Na terenie Fabrycznej znajduję się najwięcej osiedli mieszkaniowych. Ich nazwy pochodzą od wsi i miast, które włączane były w granice administracyjne miasta. Przy ulicy Trzemielowickiej znajdziemy dawne obiekty koszarowe. Jest to też dzielnica rekreacyjna, głównie ze względu na dużą ilość terenów zielonych takich jak Las Leśnicki czy Las Ratyński. Wschodnia granica tej dzielnicy przebiega wzdłuż Odry. Ceniący sobie zdrowy tryb życia znajdą tu wiele obiektów sportowych jak Centrum Basenowo – Sportowe czy liczne orliki, kluby fitness i siłownie. W północnej części dzielnicy znajduje się Stadion Miejski, który był jedną z aren Euro 2012. Przez Fabryczną przebiega droga krajowa nr 94 oraz obwodnica miasta. Dzielnica jest dobrze skomunikowana z centrum miasta poprzez liczne trasy autobusowe oraz tramwajowe. Znajduję się tu również międzynarodowe lotnisko – Copernicus Airport.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Blue Park?

Wrocław Fabryczna jest dobrze połączona komunikacyjnie z pozostałymi częściami miasta – dwie linie autobusowe 132 i 142 łączą bezpośrednio dzielnicę z centrum miasta tak jak i tramwaj 23. Dla miłośników jednośladów, Fabryczna posiada wiele ścieżek rowerowych, którymi bez problemu można przedostać się na drugą część miasta. Przebiega tędy również Autostradowa Obwodnica Wrocławia.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Blue Park mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 2170 metrów od inwestycji Blue Park znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Wrocław Stadion.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Blue Park znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Blue Park znajduje się 6 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 12 w odległości 112 m, szkoła w odległości 128 m, Szkoła Podstawowa Nr 26 w odległości 194 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Blue Park składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 255 m znajduje się Biedronka, w odległości 277 m znajduje się Chleb - Piekarnia rziemieślnicza, w odległości 293 m znajduje się Dino.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Blue Park w odległości 158 m znajduje się boisko / kort, w odległości 165 m znajduje się boisko / kort, w odległości 169 m znajduje się bieżnia / tor.

Data aktualizacji: 24.11.2017

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
nagroda dobry pracodawca 2023
nagroda gazele biznesu 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: