Midas Group logo

Midas Group

Wrocław, Mrągowska 88/1
O nas
Kontakt

Informacje o nas

Świat Nieruchomości – Bracia Juszczak s.c. jest licencjonowanym biurem pośrednictwa w obrocie nieruchomościami ( licencja zawodowa nr 645 i 646 ) z kilkunastoletnim doświadczeniem w swojej branży, która aktywnie uczestniczy w kształtowaniu rynku nieruchomości na terenie województwa dolnośląskiego.

Jako profesjonalna firma posiadająca ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej OC , zrzeszona w Dolnośląskim Stowarzyszeniu Pośredników w Obrocie Nieruchomościami DOSPON gwarantuje swoim klientom KOMPLEKSOWĄ OBSŁUGĘ TRANSAKCJI oraz RZETELNE i UCZCIWE doradztwo. Współpracuje z najlepszymi kancelariami notarialnymi, firmami deweloperskimi, największymi bankami w zakresie udzielania kredytów hipotecznych, spółdzielniami mieszkaniowymi oraz pracowniami projektowymi.

Firma Świat Nieruchomości – Bracia Juszczak s.c. w ramach prowadzonej działalności

- pośredniczy w kupnie i sprzedaży, najmie oraz wynajmie nieruchomości mieszkaniowych, komercyjnych oraz gruntowych; uczestniczy w systemie komputerowej wymiany ofert nieruchomości dostępnych na rynku ( w tym również w systemie ofert na wyłączność MLS DOSPON), co daje możliwość prezentowania swoim klientom nieruchomości znajdujących się w bazie danych wszystkich najlepszych wrocławskich biur obrotu nieruchomościami;

- posiada kilkuletnie doświadczenie w sprzedaży mieszkań i domów z rynku pierwotnego w ramach otwartej współpracy i sprzedaży w/w nieruchomości na zasadach wyłączności; obecnie owocnie współpracuje z największymi firmami deweloperskimi w zakresie sprzedaży nieruchomości z rynku pierwotnego;

- w ramach kompleksowej obsługi transakcji proponuje ofertę kredytową kilkudziesięciu banków w zakresie udzielania kredytów hipotecznych, zapewnia w tym zakresie profesjonalną obsługę przez doświadczonych w tej branży doradców;

- zajmuje się wyceną nieruchomości dla potrzeb zabezpieczenia kredytów hipotecznych, podatkowych i skarbowych;

- uczestniczy w kompleksowym przygotowaniu inwestycji związanym m.in. z podziałem i sprzedażą gruntów budowlanych i komercyjnych, projektowaniem sieci i uzbrojeniem terenu; firma ma na swoim koncie zakończony już proces podziału, uzbrojenia oraz zagospodarowania terenu kompleksu działek w Żernikach Wrocławskich.

Doskonałym świadectwem jakości obsługi oraz szerokiego zakresu usług proponowanych przez Świat Nieruchomości – Bracia Juszczak s.c. jest grono STAŁYCH KLIENTÓW firmy, z którymi współpracuje ona już od kilku lub kilkunastu lat.

Zakończyliśmy sprzedaż 2 inwestycji

Kontakt

Midas Group logo
Midas Group
Wrocław, Mrągowska 88/1
Strona internetowa dewelopera

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: