Villa Patria

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Orlicza, oferowane bezpośrednio przez Mertis Investments Sp. z o.o.

Bydgoszcz, ul. Orlicza 6

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 1839 ofert w najbliższej okolicy!

Villa Patria

7 zdjęć

Villa Patria
Villa Patria
Villa Patria
Villa Patria

Najbliższe inwestycje

Opis Inwestycji

Prosta, nowoczesna, wysokiej jakości, dobrze przemyślana, w świetnej cenie i doskonałej lokalizacji.

Tak w kilku słowach można opisać trzecie wydanie inwestycji realizowanej pod nazwą Villa Patria.

Projekt przewiduje 16 mieszkań o powierzchniach od 47 do 71 mkw z możliwością łączenia lokali w poziomie w celu uzyskania układów do 120 mkw.

Mieszkania oferujemy w wariancie z aneksem kuchennym lub osobną kuchnią - do wyboru.

Lokale posiadają doskonale zaprojektowaną przestrzeń z ustawnymi sypialniami powyżej 10 mkw.

Villa Patria 3 jest ofertą dla klientów poszukujących dobrze zaprojektowanych mieszkań w dobrej lokalizacji i świetnej cenie.

Inwestycja realizowana jest przy ul. Orlicza, w otoczeniu niskiej zabudowy jedno i wielorodzinnej.

Bliskość ulicy Nad Torem zapewnia świetny dojazd do centrum Bydgoszczy oraz wyjazd z miasta w kierunkach zachodnim i północnym.

W połączeniu z atrakcyjnym zagospodarowaniem przestrzeni zielonych wokół budynków, walorami i bezpieczeństwem osiedla Czyżkówko, Villa Patria III stanowi doskonałą propozycję mieszkaniową dla klientów poszukujących nowych mieszkań deweloperskich z daleka od zatłoczonych osiedli i blokowisk

Inwestycja Villa Patria znajduje się w Bydgoszczy, ul. Orlicza 6 (3.6 km od centrum Bydgoszczy), sprzedaż prowadzi Mertis Investments Sp. z o.o.

Inwestycja Villa Patria została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2016 roku.

Cały projekt składa się z 16 nowych mieszkań znajdujących się w 2 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Villa Patria nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper przewidział:

  • miejsca postojowe podziemne (16 miejsc)

W inwestycji znajduje się 16 komórek lokatorskich.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2015 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2016 roku.
Liczba budynków:
cała inwestycja składa się z 2 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:
budynki posiadają 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.
Liczba mieszkań:
cała inwestycja składa się z 16 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:
informacja u dewelopera.
Standard wykończenia
standard deweloperski
Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:
nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:
posiada (16)
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne (16 miejsc): Mieszkania oferowane są z autonomicznym garażem oraz pomieszczeniem gospodarczym.. Cena: 30000 zł. Cena za m2: 4200 zł.
Udogodnienia:
TV kablowa, internet, monitoring, własna kotłownia, teren ogrodzony
Przyroda:
informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji

Bydgoszcz to niemal 360-tysięczne miasto powiatowe będące stolicą woj. kujawsko-pomorskiego. Jego powierzchnia wynosi 175,98 km2. Przepływają tędy rzeki Wisła i Brda. Zabudowa jest zróżnicowana. Śródmieście wyróżnia się zwartym budownictwem i wieloma zabytkowymi kamienicami. Dalej od centrum pojawiają się budynki wielorodzinne, a na obrzeżach miasta - liczne domy jednorodzinne. Przy północnej i południowej granicy rozciągają się rozległe tereny zielone, m.in. Las Gdański. Bydgoszcz to ośrodek gospodarczy, akademicki i kulturowy, w którym mieści się 15 szkół wyższych, teatr, filharmonia, opera. Mieszkańcy mają dostęp do bogatej oferty medycznej – działa tu 11 szpitali. Prężnie rozwija się sektor handlowo-usługowy i działa Bydgoski Park Przemysłowo-Technologiczny. Bydgoszcz jest rewelacyjnie skomunikowana z największymi miastami kraju. Znajduje się tu port lotniczy, a 10 dróg wojewódzkich i 4 krajowe zapewniają dogodną komunikację drogową. Na obszarze całego miasta działa komunikacja publiczna. Przechodząca tędy magistrala kolejowa łączy Śląsk z miejscowościami nadmorskimi.

Komunikacja

Bydgoszcz leży wśród arterii komunikacyjnych o znaczeniu regionalnym i krajowym. Przez miasto przechodzą 4 drogi krajowe (nr 5, 10, 25, 80). W promieniu 15 km biegnie 10 dróg wojewódzkich (nr 223, 244, 246, 249, 256, 394, 397, 546, 551, 597). Bydgoszcz przecina też trasa europejska E261. Mieści się tu czynny port lotniczy, a tutejsza magistrala kolejowa łączy południe kraju z miejscowościami nadbałtyckimi. Na terenie całego miasta kursują autobusy i tramwaje miejskie. Po Bydgoszczy można też pływać – taką opcję zapewniają tramwaje wodne. Nie brakuje również wypożyczalni rowerów i samochodów.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Villa Patria?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Villa Patria mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 90 metrów od inwestycji Villa Patria znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Nad Torem / Orlicza.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Villa Patria znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Villa Patria znajduje się się 5 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: PRZEDSZKOLE PUBLICZNE IGUŚ w BYDGOSZCZY w odległości 180 m, Parafialne Przedszkole Niepubliczne im. św. Antoniego z Padwy w Bydgoszczy w odległości 290 m, Grupa EKOLAKI Sp.z o.o. Przedszkole Niepubliczne w odległości 350 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Villa Patria składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 100 m znajduje się Biedronka, w odległości 400 m znajduje się Piekarnia, w odległości 470 m znajduje się Żabka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Villa Patria w odległości 370 m znajduje się Boisko, w odległości 390 m znajduje się Siłownia plenerowa.

Data publikacji: 18.03.2015
Data aktualizacji: 24.11.2017

Artykuły powiązane:

Oferty

Wydawcą portalu RynekPierwotny.pl jest: PropertyGroup Sp. z o.o.
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: