Nasze Osiedle

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez MBDOM Deweloper Sp. z o.o.

Ceny od: 6 508 zł/m2

Dostępne mieszkania

Aktualnie w inwestycji Nasze Osiedle dostępna jest 1 oferta

Rzut
Numer
Pokoje
Metraż
Piętro
Cena
2
42 m2
1
274 000 zł6 508 zł/m²
Ta oferta jest
obecnie zarezerwowana.
Powiadom mnie gdy oferta
wróci do sprzedaży

Opis Inwestycji

W zielonym zakątku wrocławskich Sołtysowic powstaje Nasze Osiedle, zaprojektowane w odpowiedzi na potrzeby młodych i aktywnych Wrocławian. Trzypiętrowy, kameralny budynek wielorodzinny mieści niemal 47 wygodnych mieszkań o powierzchniach od 28 do 96 m2. Pełen wybór metraży i układów pozwoli wybrać lokum idealnie dopasowane do wielkości i stylu życia każdej rodziny. Oferta obejmuje mieszkania 1-, 2-, 3-, 4- i 5-pokojowe, z aneksem kuchennym lub oddzielną kuchnią, także dwupoziomowe. Do każdego z mieszkań przynależy co najmniej 1 balkon lub taras, a wszystkie mieszkania zlokalizowane na parterze posiadają wygodne ogródki.Deweloper zadbał o odpowiednią liczbę komórek lokatorskich i miejsc postojowych w garażu podziemnym. Na parterze powstaną także lokale użytkowe z przeznaczeniem na osiedlowy sklep lub usługi.Budowa osiedla już trwa i zakończy się w 2019 roku.Niniejsza informacja powstała z zachowaniem najwyższej staranności, należy jednak pamiętać, że część z zawartych w niej informacji może być niekompletna lub ulec zmianie. Tym samym niniejsza oferta nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.Wszystkie wizualizacje mają charakter poglądowy i służą wyłącznie celom informacyjnym, a inwestor zastrzega możliwość nieznacznej zmiany wyglądu budynków i zagospodarowania terenu na etapie realizacji inwestycji. Zmiany te nie wpłyną na istotne cechy świadczenia oraz funkcjonalność budynków.

Inwestycja Nasze Osiedle znajduje się na Sołtysowicach, ul. Przejazdowa 15 (5.3 km od centrum Wrocławia), jest realizowana przez dewelopera MBDOM Deweloper Sp. z o.o..

Inwestycja Nasze Osiedle jest w trakcie budowy z planowanym na 4 kw. 2019 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 47 nowych mieszkań. Budynek posiada 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Nasze Osiedle pozostało na sprzedaż 1 mieszkanie o powierzchni 42 metrów kwadratowych w cenie od 6 508 zł za metr kwadratowy.

Dostępne są lokale:

  • 2-pokojowe o powierzchni od 42 m2 w cenie od 274 000 zł (1 mieszkanie)

Dla przyszłych mieszkańców deweloper MBDOM Deweloper Sp. z o.o. przewidział również:

  • miejsca postojowe podziemne (46 miejsc)
  • miejsca postojowe naziemne

W inwestycji znajduje się 19 komórek lokatorskich.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2018 roku, planowane oddanie do użytkowania w 4 kw. 2019 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:budynek posiada 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 47 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:na wszystkich kondygnacjach po 260 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski.
Rodzaj własności: odrębna własność z własnością gruntu.
Powierzchnie dodatkowe: balkon.
Komórki lokatorskie:posiada (19).
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne (46 miejsc): cena 20 000 zł.
  • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia: usługi w budynku.
Przyroda:informacja u dewelopera.

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:aktualnie dostępne jest 1 mieszkanie.
Powierzchnie mieszkań: 42 m2.
Liczba pokoi:dostępne są mieszkania 2-pokojowe.
Ceny mieszkań:
  • kształtują się na poziomie 274 000 zł.
  • koszt metra kwadratowego wynosi 6 508 zł/m².
Opis płatności:informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:aktualna dostępność mieszkań jest do sprawdzenia na stronie www.naszeosiedle.com.pl.
Zabezpieczenie środków klienta:informacja u dewelopera.
Wysokość czynszu:planowany czynsz będzie w wysokości od 1 do 2 zł/m².

Lokalizacja inwestycji Nasze Osiedle

W pieszym dystansie od osiedla znajdują się sklepy spożywcze (350 i 600 m), szkoła i przedszkole (550 m), kościół (500 m) i restauracja (750 m). Spacer na najbliższy przystanek MPK zajmie najwyżej 2 minuty, a tuż po sąsiedzku znajduje się Park Sołtysowicki, zachęcający do odpoczynku na świeżym powietrzu. Lokalizacja przy ulicy Przejazdowej pozwala szybko i wygodnie przemieścić się do centrum czy wybrać na codzienne zakupy: Centrum Handlowe Korona oddalone jest o zaledwie 1,5 km, a Plac Grunwaldzki o 5 km.

Psie Pole to wrocławska dzielnica rozciągająca się w północnej części miasta. Zamieszkuje ją ponad 93 tysiące mieszkańców, a jej obszar liczy prawie 100 km2. Zabudowę tworzą liczne osiedla domów jednorodzinnych i willi oraz trzy duże osiedla: Zakrzów, Psie Pole i Różanka. W południowej części dzielnicy znajduje się duży zespół przemysłowy. Na obrzeżach zaś dzielnicę otaczają tereny zielone w tym lasy: rędziński, osobowicki czy sołtysowicki. W centralnej części znajduje się siedziba Wyższej Szkoły Oficerskiej Wojsk Lądowych. Zachodnią część Psiego Pola ze wschodnią łączy największa arteria tej dzielnicy: ulica Jana Kasprowicza. Przebiega tędy również odcinek obwodnicy śródmiejskiej oraz droga E-67. Dzielnica jest dobrze skomunikowana dzięki dogodnym połączeniom autobusowym i tramwajowym (w szczególności centrum z innymi ważnymi punktami Wrocławia).

Komunikacja

Po wrocławskim Psim Polu porusza się 6 większych linii autobusowych oraz 2 tramwajowe. Mieszkańcy mogą także bez problemu poruszać się jednośladami – funkcjonuje tu rozbudowana trasa rowerowa. Dla podróżujących koleją Psie Pole posiada również swoją stację kolejową, umiejscowioną we wschodniej części dzielnicy.

W odległości 650 metrów od inwestycji Nasze Osiedle znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny Wrocław Sołtysowice.

Edukacja

W najbliższej okolicy inwestycji Nasze Osiedle znajduje się 9 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Międzynarodowa Wyższa Szkoła Logistyki i Transportu w odległości 300m, Przedszkole Nr 70 w odległości 450m, Gimnazjum Nr 39 we Wrocławiu w odległości 1150m.

Opieka medyczna

Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu placówki, tj.: w odległości 550 m znajduje się Pod Złotym Sercem. Apteka.

Sklepy i usługi

W okolicy znajdują się sklepy: w odległości 250 m znajduje się MIEJSKA BIBLIOTEKA PUBLICZNA FILIA NR 41, w odległości 500 m znajduje się Św. Alberta Wielkiego, w odległości 700 m znajduje się ZAKŁAD NARODOWY IM. OSSOLIŃSKICH.

Sport

W najbliższej okolicy inwestycji znajduje się: w odległości 1300 m znajduje się Toya Golf & Country Club Wrocław, w odległości 1450 m znajduje się Robson. Kościuk R..

Data publikacji: 03.07.2017

Data aktualizacji: 31.05.2019

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Zapytaj dewelopera
Znajdziemy dla Ciebie