Rodziewiczówny

Oferta archiwalna

Rumia, ul. Rodziewiczówny 5

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 208 ofert w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Rodziewiczówny

8 zdjęć

Rodziewiczówny
Rodziewiczówny
Rodziewiczówny
Rodziewiczówny

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • winda
  • wózkarnia
  • rowerownia
  • teren ogrodzony
  • Standard deweloperski

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2019 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2020 roku.

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.

Liczba kondygnacji:

budynek posiada 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 12 lokali mieszkalnych.

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera.

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych.

Komórki lokatorskie:

posiada

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne (19 miejsc) : dostępne w hali garażowej.

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się park

Opis inwestycji

W sercu „Starej Rumi” powstaje kameralna inwestycja „Rodziewiczówny” 5, zaprojektowana w nowoczesnym stylu, harmonizującym z otoczeniem okolicznej zabudowy. Podczas projektowania każdego mieszkania dbaliśmy o komfort przyszłych mieszkańców… większość tak pisze …

A czy chcieliby Państwo posiadać przestronny balkon? Albo lepiej dwa, np. 7m2 – 9m2 ? Pojemną garderobę? Oddzielną kuchnię? Miejsce postojowe w hali garażowej, a może posiadają Państwo dwa samochody? Imponujących rozmiarów komórkę lokatorską – powiedzmy ok. 5m2…?

Mieszkać w niedużej 12 rodzinnej wspólnocie?

To wszystko jest możliwe! Adres? „Rodziewiczówny” 5 w Rumi.

Jest to wspaniała propozycja dla Rodzin z dziećmi … również brzmi znajomo? Czy zdarzyło się Państwu pędzić do szkoły bo dziecko zapomniało długo przygotowywanej pracy na plastykę, stroju na zajęcia z w-f bądź klapek na basen? Zaryzykujmy i powiemy, że tak …

A jeśli szkoła, przedszkole czy nawet basen były by dosłownie o krok … to nie mrzonki … Taka jest właśnie lokalizacja „Rodziewiczówny” 5 w Rumi.

Dodamy, że tuż za rogiem znajduje się przystanek autobusowy, ryneczek, plac zabaw oraz malowniczo usytuowany w parku nad Zagórską Strugą Miejski Dom Kultury. Czy coś pominęliśmy? Tak, w budynku pomimo tylko dwóch pięter zaprojektowano cichobieżną windę.

Czy możemy zatem powiedzieć „Witaj w domu ” – myślimy, że tak ! Klucze otrzymają Państwo jeszcze w tym roku – odbiory mieszkań planujemy w IV kwartale 2020.

Inwestycja Rodziewiczówny znajduje się w Rumi, ul. Rodziewiczówny 5 (1.9 km od Gdyni), została zrealizowana przez Masko Invest.

Inwestycja Rodziewiczówny została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2020 roku.

Cały projekt składa się z 12 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Rodziewiczówny nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Masko Invest przewidział:

  • miejsca postojowe podziemne (19 miejsc)

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Lokalizacja inwestycji

Rumia to miasto o powierzchni 30,08 km2, które zamieszkuje ok. 43 700 osób. Leży w pow. wejherowskim, w woj. pomorskim i graniczy z Gdynią oraz Redą. Wchodzi w skład Aglomeracji Gdańskiej i jest jedną z miejscowości tworzących Małe Trójmiasto Kaszubskie. Częściowo leży na terenie Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego, który zajmuje ok. 40% terytorium miasta. Centrum Rumi wciąż jeszcze nie jest w pełni ukształtowane, za to na obrzeżach miasta z każdym rokiem rozrasta się zabudowa mieszkalna. Znaczne obszary dopiero czekają na zagospodarowanie. Póki co, powoli rozbudowywane jest tu zaplecze oświatowe, na które składa się 15 przedszkoli i 15 szkół różnego szczebla. Działa tu poradnia medyczna i 7 zakładów opieki zdrowotnej. Miasto posiada najważniejsze elementy infrastruktury sportowej. Znajduje się tu także galeria handlowa i centrum handlowe.

Komunikacja

Rumia położona jest przy drodze krajowej nr 6, co zapewnia jej dobre połączenie z Trójmiastem i innymi, okolicznymi miejscowościami. Przez miasto przechodzi też droga wojewódzka nr 100. Znajduje się tu dworzec kolejowy, z którego odchodzą pociągi do Szczecina, Gdańska i na Hel. Ok. 10 km od Rumi znajduje się morski port pasażerski, a ok. 25 km stąd, w Gdańsku-Rębiechowie, znajduje się port lotniczy.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Rodziewiczówny?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Rodziewiczówny mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 110 metrów od inwestycji Rodziewiczówny znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Wybickiego.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Rodziewiczówny znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Rodziewiczówny znajduje się 9 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: "Słoneczna Jedynka" przedszkole nr 1 w odległości 80 m, NIEPUBLICZNE PRZEDSZKOLE "PLANETA UŚMIECHU" W RUMI w odległości 110 m, Przedszkole Niepubliczne "Rezydencja Malucha" w odległości 110 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Rodziewiczówny składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 310 m znajduje się Delikatesy Centrum, w odległości 460 m znajduje się Biedronka, w odległości 480 m znajduje się Netto.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Rodziewiczówny w odległości 80 m znajduje się Centrum sportowe, w odległości 140 m znajduje się Boisko, w odległości 390 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 30.04.2020
Data aktualizacji: 03.08.2021

Pobliskie Lokalizacje

Inwestycje w pobliżu w Rumi

Oferty w Rumi

Pozostałe oferty

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: