Osiedle Chłapowskiego

ARCHIWALNA

Domy na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezMakbud S.C.

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 1 oferta w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Opis Inwestycji

DĘBOWA/CHŁAPOWSKIEGONa terenie przy ul.Dębowej powstały już osiedla Dębowa I, Dębowa II , Dębowa III i Dębowa IV.Firma Makbud zakupiła działkę która znajduje się na rogu ulicy Dębowej i Chłapowskiego. Powstaje tam nowe osiedle które będzie składało się z 10 segmentów. Cztery będą miały bezpośredni wjazd od ul. Debowej a sześć od ul.Chłapowskiego.Inwestycja jest idealnym miejscem dla osób ceniacych ciszę i bezpieczeństwo. Bliskość stacji kolejki WKD zapewnia dobrą komunikację z Warszawą . Cztery segmenty na osiedlu Dębowa/Chłapowskiego posiadają miejsca postojowe na samochód przed budynkiem, a sześć kolejnych własne wiaty garażowe.

Inwestycja Osiedle Chłapowskiego znajduje się w Grodzisku Mazowieckim, ul. Dębowa (16.3 km od Warszawy), została zrealizowana przez dewelopera Makbud S.C..

Inwestycja Osiedle Chłapowskiego została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2016 roku.

Cały projekt składa się z 10 nowych domów.

Aktualnie w inwestycji Osiedle Chłapowskiego pozostało na sprzedaż 0 nowych domów0.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Makbud S.C. przewidział również:

  • miejsca postojowe naziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2015 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2016 roku.
Liczba domów:cała inwestycja składa się z 10 domów.
Liczba kondygnacji:domy posiadają 1 kondygnację wraz z parterem oraz nie posiadają poddasza.
Wysokość pomieszczeń:informacja u dewelopera.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Garaże:domy nie posiadają garaży oraz przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia:informacja u dewelopera.
Przyroda:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Osiedle Chłapowskiego

Grodzisk Mazowiecki to miasto położone na Równinie Łowicko-Błońskiej, w województwie mazowieckim, w powiecie grodziskim. W zachodniej części miasta przepływa rzeka Mrowna. Powierzchnia miasta zajmuje 13,19 km i zamieszkuje ją ok. 31 tysięcy mieszkańców. Na terenie miasta znajduje się Centrum Kultury Gminy Grodzisk, Mediateka oraz Studio Tańca. W Grodzisku oraz jego okolicy funkcjonuje kilka klubów sportowych, m.in: Grodziski Klub Żeglarski „Czysty Wiatr”, Grodziski Klub Sportowy „Sparta”, czy klub piłkarski LKS Chlebnia. Grodzisk Mazowiecki otoczony jest licznymi terenami zielonymi, nieopodal znajduje się kilka stawów, parków oraz jezioro Kniaziówka.

Komunikacja

Niedaleko miasta znajduje się autostrada A2, przebiegająca od granicy z Niemcami w Świecku przez Poznań, Konin i Warszawę. Występują także dwie drogi wojewódzkie:nr 719 biegnie przez Warszawę, Pruszków i Żyrardów, nr 579 przebiega na trasie Kazuń Polski - Radziejowice. Występuje tu również komunikacja autobusowa. PKP Grodzisk Mazowiecki obsługuje jedenaście miejskich linii oraz połączenia międzymiastowe (także z Warszawą). Z Grodziska kursuje też autobus do Centrum Handlowego Janki.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Osiedle Chłapowskiego mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 410 metrów od inwestycji Osiedle Chłapowskiego znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Grodzisk Piaskowa WKD 02.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Chłapowskiego znajdują się się 2 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Przedszkole Niepubliczne Sióstr Opatrzności Bożej w odległości 320 m, Przedszkole Niepubliczne ,,Skrzat" Iwona Wodzińska w odległości 410 m.

Data publikacji: 04.09.2015

Data aktualizacji: 24.11.2017

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie