Osiedle Majowe

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez MAJ Inwestycje Sp. z o.o.

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 926 ofert w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

 • Royal Studios Smart Apartments(2.3 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Gliwice, ul. Pszczyńska 51 (0.8 km od centrum Gliwic)
  Ceny od: 7 364/m2
  Royal Studios Smart Apartments
  Gotowe do zamieszkania
  Liczba mieszkań: 89
  Powierzchnia: 15 - 25 m2
  Liczba pokoi: 1 - 2
  Royal Investment Sp. z o.o. Sp. k.
 • Osiedle Centrum(2.3 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Gliwice, ul. Pszczyńska (0.8 km od centrum Gliwic)
  Ceny od: 5 550/m2
  Osiedle Centrum
  Termin oddania: 4 kw. 2019
  Liczba mieszkań: 28
  Powierzchnia: 41 - 72 m2
  Liczba pokoi: 2 - 4
  P.B.O. Trojan Sp. z o.o.

Nagrody i wyróżnienia w Rankingu Inwestycji

Opis Inwestycji

OSIEDLE MAJOWE, I ETAP INWESTYCJIApartamentowiec zostanie oddany do użytku w II kwartale 2020r.W ramach zaprojektowanego tu 3 – piętrowego budynku realizowana jest budowa 29 mieszkań. Budynek wykonany zostanie z nowoczesnych materiałów wysokiej jakości, co zapewni bardzo niskie koszty użytkowania zarówno latem jak i zimą. Do dyspozycji Klientów oddajemy mieszkania 2-,3- oraz 4 – pokojowe. Metraże lokali kształtują się od 38,52 do 82,61 mkw.Osiedle Majowe to przemyślana koncepcja pracowni architektonicznej STYL, . Do mieszkań przynależą przestronne balkony, ogródki lub tarasy. Wszystkie lokale zostały zaprojektowane z dbałością o funkcjonalność i wygodę, z możliwością indywidualnej aranżacji.Do dyspozycji mieszkańców miejsca postojowe w hali garażowej oraz komórki lokatorskie.Cisza, spokój i zielona okolica zapewnią przyszłym mieszkańcom Osiedla Majowego idealne miejsce do odpoczynku i odzyskania równowagi po całym dniu pracy.Doskonała lokalizacja umożliwia łatwy i szybki dostęp do centrum zarówno własnym środkiem transportu jak i komunikacją miejską.

Inwestycja Osiedle Majowe znajduje się w Gliwicach, ul. Górna 45 (2.9 km od centrum Gliwic), jest realizowana przez dewelopera MAJ Inwestycje Sp. z o.o..

Inwestycja Osiedle Majowe jest w trakcie budowy z planowanym na 2 kw. 2020 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 29 nowych mieszkań. Budynki posiadają 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Osiedle Majowe pozostało na sprzedaż 0 mieszkań o powierzchniach od 39 do 83 metrów kwadratowych.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper MAJ Inwestycje Sp. z o.o. przewidział również:

 • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2019 roku, planowane oddanie do użytkowania w 2 kw. 2020 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 2 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:budynki posiadają 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 29 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:na wszystkich kondygnacjach po 264 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:posiada.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne.
Udogodnienia:informacja u dewelopera.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się park, staw.

Lokalizacja inwestycji Osiedle Majowe

Gliwice są miastem powiatowym, należącym do Metropolii Silesia. Leżą w południowo-zachodniej części kraju, nad rzeką Kłodnicą. Ich obszar wynosi 134,2 km2, a zamieszkuje je ponad 190 000 osób. Zabudowa miasta ulega stałym modyfikacjom wskutek rozbudowy sektora mieszkalnego. Przybywa głównie domów jednorodzinnych. Jeśli chodzi o nieruchomości komercyjne, to z reguły w ciekawy sposób adaptowane są do tych celów stare budynki. Gliwice to ośrodek przemysłowy, biznesowy, edukacyjny i kulturalny, oferujący mieszkańcom dostęp do wszystkich niezbędnych instytucji. Znajduje się tu cenione w Europie Centrum Onkologii, działa 18 galerii, 7 muzeów, ponad 80 szkół i 11 zespołów szkół, swoją siedzibę ma tu Politechnika Śląska. Miasto ma bogatą infrastrukturę sportową i handlową. W Gliwicach znajduje się największy polski węzeł autostradowy Gliwice-Sośnica. 43 km stąd mieści się lotnisko. Dzięki transportowi drogowemu, kolejowemu i wodnemu, obszar jest świetnie skomunikowany z resztą kraju, a 198 przystanków komunikacji miejskiej zapewnia doskonałe połączenia z resztą Górnośląskiego Okręgu Przemysłowego.

Komunikacja

W Gliwicach znajduje się największy węzeł komunikacyjny kraju w postaci autostrad A1 i A4, które wraz z drogą krajową nr 44 przecinają się na wschodzie miasta. Ponadto biegną tędy drogi krajowe nr 78 i 88 oraz wojewódzkie nr 408, 901 i 902, a tuż przy południowej i wschodniej granicy przebiega droga wojewódzka nr 921. Gliwicki dworzec kolejowy obsługuje pociągi lokalne i ogólnopolskie. 43 km od miasta znajduje się lotnisko Katowice-Pyrzowice, z którego odbywają się loty do 29 miast. Dzięki Kanałowi Gliwickiemu, miasto łączy się Odrą z portem w Szczecinie. Gliwice są połączone komunikacją miejską z całym GOP, a w mieście znajduje się 198 przystanków.

W odległości 200 metrów od inwestycji Osiedle Majowe znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny Gliwice Carbochem.

Edukacja

W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Majowe znajdują się 3 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Szkoła Podstawowa Nr 11 w odległości 350m, Szkoła Podstawowa nr 36 w odległości 1800m, Przedszkole Miejskie nr 16 w odległości 1950m.

Sklepy i usługi

W okolicy znajdują się: w odległości 250 m znajduje się Kościół św. Józefa.

Data publikacji: 04.07.2019

Data aktualizacji: 23.09.2019

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie