Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek:

Potokowa Residence

Oferta archiwalna

Domy na sprzedaż ul. Potokowa, oferowane bezpośrednio przez

M3 Invest

Wrocław, Fabryczna, Maślice, ul. Potokowa 39-45

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 12 ofert w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Potokowa ResidencePotokowa Residence

8 zdjęć

Potokowa Residence
Potokowa Residence
Potokowa Residence
Potokowa Residence

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • monitoring
  • Standard deweloperski podwyższony

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2020 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2021 roku

Liczba domów:

cała inwestycja składa się z 11 domów

Liczba kondygnacji:

domy posiadają 2 kondygnacje wraz z parterem oraz posiadają poddasze

Wysokość pomieszczeń:

na wszystkich kondygnacjach po 265 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski podwyższony

Luksusowy standard wykończenia: • Antysmog: - Nawiewniki w oknach z filtrem antysmogowym - Innowacyjny oczyszczacz powietrza - Rekuperacja + filtr antysmogowy • Inteligentny dom - Sterowanie gestami – oświetleniem - Sterowanie roletami oraz bramą garażową - Sterowanie sprzętami AGD/RTV • Bezpieczeństwo - Elektryczne rolety zewnętrzne - Stylowe drzwi antywłamaniowe - Instalacja alarmowa 3 pkt. - Instalacja monitoringu 2 pkt. - Czujnik dymu • Energooszczędność - Nowoczesny energooszczędny piec kondensacyjny Vitodens 111 - Okna 3-szybowe PCV – z termoizolacją - Ogrzewanie podłogowe - System smart – starowanie ogrzewaniem - System odzyskiwania wody deszczowej • Słoneczny taras - Nowoczesna deska tarasowa - Eleganckie promienniki ciepła - Podejście instalacji pod jacuzzi

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Garaże:

domy posiadają garaże oraz przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne

Przyroda:

informacja u dewelopera

Opis inwestycji

Cisza Klimat Urok

Zgiełk miasta męczy i nie pozwala odpocząć po całym dniu spędzonym w pracy? Poszukujesz miejsca gdzie Twoi najbliżsi będą mogli bezpiecznie wypocząć w ogrodzie? Życzliwi sąsiedzi, dogodne życie... Zamknięte osiedle Potokowa Residence to odpowiedź na potrzebę komfortu, bezpieczeństwa i prywatności. Potokowa Residence została stworzona z myślą o najbardziej wymagających klientach.

Nowa inwestycja grupy M3 Invest Potokowa Residence powstaje w północno – zachodniej części Wrocławia - na Maślicach przy ul. Potokowej 39-45 – jednej z najszybciej rozwijających się dzielnic Wrocławia – miejscu gdzie historia łączy się ze współczesnością.

Potokowa Residence integruje awangardową architekturę z prestiżem luksusowych domów szeregowych. Inwestycja składa się z 11 dwukondygnacyjnych domów szeregowych z antresolą, które zostały opracowane ze staranną dbałością o każdy detal, które mają zapewnić unikatową atmosferę jej mieszkańcom. Starannie dobrane, innowacyjne technologie są gwarancją wysokiego poziomu jakości życia. Przejrzystość formy oraz unikatowy design czynią, że Potokowa Residence jest ikoną stylu oraz esencją dobrego smaku.

Potokowa Residence – domy, w których chce się żyć!

Położona w zielonej części Maślic – Potokowa Residence, to cichy azyl powstały jako znamienite miejsce dla rodzinnego życia. Intymna, niska zabudowa, bliskość terenów zielonych oraz rzeki Odry tworzą wyjątkową przystań do życia, z zachowaniem wszelkich walorów związanych z miejską lokalizacją. Potokowa Residence to osiedle 11 okazałych domów w zabudowie szeregowej z garażem w bryle budynku w dwóch wariantach metrażowych: 137,81 m2 oraz 139,46 m2. Własny ogród to niezwykle ważna część domu – spokojne śniadania na tarasie, rodzinne grille, czy odpoczynek na hamaku w otoczeniu zieleni, to tylko część pomysłów na wykorzystanie przydomowego ogrodu. To własny, intymny kawałek natury na wyciągnięcie ręki. Domy szeregowe cechuje niezwykle przemyślane oraz funkcjonalne układy pomieszczeń, które zapewniają przyszłym mieszkańcom wysoki komfort oraz swobodę w aranżacji.

Inwestycja Potokowa Residence znajduje się na Maślicach, ul. Potokowa 39-45 (8.9 km od centrum Wrocławia), została zrealizowana przez M3 Invest.

Inwestycja Potokowa Residence została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2021 roku.

Cały projekt składa się z 11 nowych domów.

Aktualnie w inwestycji Potokowa Residence nie ma nowych domów w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców M3 Invest przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne

Lokalizacja inwestycji

Wrocław Fabryczna to największa dzielnica w mieście. Obejmuje całą północno - zachodnią część miasta. Zamieszkuję ją blisko 200 tysięcy mieszkańców. Na terenie Fabrycznej znajduję się najwięcej osiedli mieszkaniowych. Ich nazwy pochodzą od wsi i miast, które włączane były w granice administracyjne miasta. Przy ulicy Trzemielowickiej znajdziemy dawne obiekty koszarowe. Jest to też dzielnica rekreacyjna, głównie ze względu na dużą ilość terenów zielonych takich jak Las Leśnicki czy Las Ratyński. Wschodnia granica tej dzielnicy przebiega wzdłuż Odry. Ceniący sobie zdrowy tryb życia znajdą tu wiele obiektów sportowych jak Centrum Basenowo – Sportowe czy liczne orliki, kluby fitness i siłownie. W północnej części dzielnicy znajduje się Stadion Miejski, który był jedną z aren Euro 2012. Przez Fabryczną przebiega droga krajowa nr 94 oraz obwodnica miasta. Dzielnica jest dobrze skomunikowana z centrum miasta poprzez liczne trasy autobusowe oraz tramwajowe. Znajduję się tu również międzynarodowe lotnisko – Copernicus Airport.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Potokowa Residence?

Wrocław Fabryczna jest dobrze połączona komunikacyjnie z pozostałymi częściami miasta – dwie linie autobusowe 132 i 142 łączą bezpośrednio dzielnicę z centrum miasta tak jak i tramwaj 23. Dla miłośników jednośladów, Fabryczna posiada wiele ścieżek rowerowych, którymi bez problemu można przedostać się na drugą część miasta. Przebiega tędy również Autostradowa Obwodnica Wrocławia.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Potokowa Residence mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 2511 metrów od inwestycji Potokowa Residence znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Wrocław Stadion.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Potokowa Residence znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Potokowa Residence znajdują się 2 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Przedszkole Łobuziaki w odległości 609 m, Żłobek Łobuziaki w odległości 960 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Potokowa Residence składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 536 m znajduje się Najwyższa pora, w odległości 550 m znajduje się Maślickie Delicje, w odległości 557 m znajduje się Żabka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Potokowa Residence w odległości 500 m znajduje się boisko / kort, w odległości 509 m znajduje się boisko / kort, w odległości 512 m znajduje się boisko / kort.

Data publikacji: 21.10.2019
Data aktualizacji: 01.01.2021

Nagrody i wyróżnienia

Nagroda Forbes 2022
Nagroda Forbes 2021
Nagroda Digital Excellence Awards 2022
Nagroda Laur Klienta 2023
Nagroda Dobry Pracodawca 2023
Nagroda Gazele Biznesu 2023