Potokowa Residence

Domy na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezM3 Invest

Zapytaj o ceny

Dostępne domy

Aktualnie w inwestycji Potokowa Residence dostępne są 2 oferty

Rzut
Numer
Pokoje
Metraż
Pow. działki
Cena
3
5
137,81 m²
-
4
5
139,46 m²
-

Opis Inwestycji

Cisza Klimat UrokZgiełk miasta męczy i nie pozwala odpocząć po całym dniu spędzonym w pracy? Poszukujesz miejsca gdzie Twoi najbliżsi będą mogli bezpiecznie wypocząć w ogrodzie? Życzliwi sąsiedzi, dogodne życie... Zamknięte osiedle Potokowa Residence to odpowiedź na potrzebę komfortu, bezpieczeństwa i prywatności. Potokowa Residence została stworzona z myślą o najbardziej wymagających klientach.Nowa inwestycja grupy M3 Invest Potokowa Residence powstaje w północno – zachodniej części Wrocławia - na Maślicach przy ul. Potokowej 39-45 – jednej z najszybciej rozwijających się dzielnic Wrocławia – miejscu gdzie historia łączy się ze współczesnością.Potokowa Residence integruje awangardową architekturę z prestiżem luksusowych domów szeregowych. Inwestycja składa się z 11 dwukondygnacyjnych domów szeregowych z antresolą, które zostały opracowane ze staranną dbałością o każdy detal, które mają zapewnić unikatową atmosferę jej mieszkańcom. Starannie dobrane, innowacyjne technologie są gwarancją wysokiego poziomu jakości życia. Przejrzystość formy oraz unikatowy design czynią, że Potokowa Residence jest ikoną stylu oraz esencją dobrego smaku.Potokowa Residence – domy, w których chce się żyć!Położona w zielonej części Maślic – Potokowa Residence, to cichy azyl powstały jako znamienite miejsce dla rodzinnego życia. Intymna, niska zabudowa, bliskość terenów zielonych oraz rzeki Odry tworzą wyjątkową przystań do życia, z zachowaniem wszelkich walorów związanych z miejską lokalizacją. Potokowa Residence to osiedle 11 okazałych domów w zabudowie szeregowej z garażem w bryle budynku w dwóch wariantach metrażowych: 137,81 m2 oraz 139,46 m2. Własny ogród to niezwykle ważna część domu – spokojne śniadania na tarasie, rodzinne grille, czy odpoczynek na hamaku w otoczeniu zieleni, to tylko część pomysłów na wykorzystanie przydomowego ogrodu. To własny, intymny kawałek natury na wyciągnięcie ręki. Domy szeregowe cechuje niezwykle przemyślane oraz funkcjonalne układy pomieszczeń, które zapewniają przyszłym mieszkańcom wysoki komfort oraz swobodę w aranżacji.

Inwestycja Potokowa Residence znajduje się na Maślicach, ul. Potokowa 39-45 (8.9 km od centrum Wrocławia), jest realizowana przez dewelopera M3 Invest.

Inwestycja Potokowa Residence jest w trakcie budowy z planowanym na 3 kw. 2021 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 11 nowych domów w tym 11 domów typu dom szeregowy.

Aktualnie w inwestycji Potokowa Residence pozostały na sprzedaż 2 nowe domy o powierzchniach od 138 do 139 metrów kwadratowych.

Dostępne są domy:

  • 5-pokojowe o powierzchni od 138 do 139 m2 (2 domy)

Dla przyszłych mieszkańców deweloper M3 Invest przewidział również:

  • miejsca postojowe naziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2020 roku, planowane oddanie do użytkowania w 3 kw. 2021 roku.
Liczba domów:cała inwestycja składa się z 11 domów.
Liczba kondygnacji:domy posiadają 2 kondygnacje wraz z parterem oraz posiadają poddasze.
Wysokość pomieszczeń:na wszystkich kondygnacjach po 265 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski podwyższony
Luksusowy standard wykończenia: • Antysmog: - Nawiewniki w oknach z filtrem antysmogowym - Innowacyjny oczyszczacz powietrza - Rekuperacja + filtr antysmogowy • Inteligentny dom - Sterowanie gestami – oświetleniem - Sterowanie roletami oraz bramą garażową - Sterowanie sprzętami AGD/RTV • Bezpieczeństwo - Elektryczne rolety zewnętrzne - Stylowe drzwi antywłamaniowe - Instalacja alarmowa 3 pkt. - Instalacja monitoringu 2 pkt. - Czujnik dymu • Energooszczędność - Nowoczesny energooszczędny piec kondensacyjny Vitodens 111 - Okna 3-szybowe PCV – z termoizolacją - Ogrzewanie podłogowe - System smart – starowanie ogrzewaniem - System odzyskiwania wody deszczowej • Słoneczny taras - Nowoczesna deska tarasowa - Eleganckie promienniki ciepła - Podejście instalacji pod jacuzzi
Rodzaj własności: odrębna własność z własnością gruntu.
Garaże:domy posiadają garaże oraz przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia: monitoring.
Przyroda:informacja u dewelopera.

Aktualna oferta

Dostępne domy:aktualnie dostępne są 2 domy w tym 2 domy typu dom szeregowy.
Powierzchnie domów:od 138 do 139 m2.
Liczba pokoi:dostępne są domy 5-pokojowe.
Ceny domów:
Opis płatności:informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:opłata rezerwacyjna 20 000 zł.
Zabezpieczenie środków klienta:informacja u dewelopera.
Wysokość czynszu:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Potokowa Residence

Wrocław Fabryczna to największa dzielnica w mieście. Obejmuje całą północno - zachodnią część miasta. Zamieszkuję ją blisko 200 tysięcy mieszkańców. Na terenie Fabrycznej znajduję się najwięcej osiedli mieszkaniowych. Ich nazwy pochodzą od wsi i miast, które włączane były w granice administracyjne miasta. Przy ulicy Trzemielowickiej znajdziemy dawne obiekty koszarowe. Jest to też dzielnica rekreacyjna, głównie ze względu na dużą ilość terenów zielonych takich jak Las Leśnicki czy Las Ratyński. Wschodnia granica tej dzielnicy przebiega wzdłuż Odry. Ceniący sobie zdrowy tryb życia znajdą tu wiele obiektów sportowych jak Centrum Basenowo – Sportowe czy liczne orliki, kluby fitness i siłownie. W północnej części dzielnicy znajduje się Stadion Miejski, który był jedną z aren Euro 2012. Przez Fabryczną przebiega droga krajowa nr 94 oraz obwodnica miasta. Dzielnica jest dobrze skomunikowana z centrum miasta poprzez liczne trasy autobusowe oraz tramwajowe. Znajduję się tu również międzynarodowe lotnisko – Copernicus Airport.

Komunikacja

Wrocław Fabryczna jest dobrze połączona komunikacyjnie z pozostałymi częściami miasta – dwie linie autobusowe 132 i 142 łączą bezpośrednio dzielnicę z centrum miasta tak jak i tramwaj 23. Dla miłośników jednośladów, Fabryczna posiada wiele ścieżek rowerowych, którymi bez problemu można przedostać się na drugą część miasta. Przebiega tędy również Autostradowa Obwodnica Wrocławia.

Data publikacji: 21.10.2019

Data aktualizacji: 03.11.2020

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Zapytaj dewelopera
Znajdziemy dla Ciebie